Stiga Estate 3084 H

27. října 2021 0
Stiga Estate 3084 H
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Zahradní traktory
61 909 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Co o Stiga Estate 3084 H píše eshop

Máte velkou zahradu? Potřebujete posekat široký lán trávy? Se snadno ovladatelným zahradním traktorem, který je vybaven žacím ústrojím se dvěma noži, odvedete práci rychle a efektivně. Na jeden zátah přitom posekáte velmi rozsáhlou parcelu - sběrný koš na trávu má totiž objem 240 litrů! Dle libosti navíc také můžete upravovat výšku střihu (v sedmi různých stupních), díky LED světlometům sekat za zhoršených světelných podmínek a prostřednictvím dodávané sady trávu i mulčovat. O výkon traktoru, jenž disponuje pedálovým hydrostatickým pohonem, se pak stará jednoválcový zážehový motor Briggs & Stratton.

Velký objem koše

Zahradní traktor je šikovným pomocníkem pro pohodlné a rychlé sekání travnatého porostu o velké ploše. Je vybaven 84centimetrovým žacím ústrojím se dvěma noži (včetně pomocných koleček) a zadním sběrným košem na trávu o objemu 240 litrů. Díky tomuto faktu tak získáte jistotu, že svoji práci nebudete muset často přerušovat.

Střih podle představ

Vychytávkou je skutečnost, že se zahradním traktorem můžete sekat trávu i při couvání. K tomu stačí zmáčknout jediné tlačítko. Libovolně lze navíc měnit výšku střihu, a to v sedmi různých stupních. Z konkrétního hlediska se jedná o rozpětí od 25 do 80 milimetrů.

Šero není překážkou

Sekání za zhoršené viditelnosti? Třeba za soumraku, večer? Žádný problém. Zahradní traktor má zabudované LED světlomety, které si s jakýmikoliv nepříznivými světelnými podmínkami poradí. Robustní přední nárazník se zase postará o vaši bezpečnost.

Dobití nabíječkou

Pohon zahradního traktoru funguje na pedálovém hydrostatickém principu. Pod kapotou pak sekačka skrývá jednoválcový zážehový motor Briggs & Stratton o objemu 500 cm³ a výkonu 5,8 kW při 2400 ot./min. A až dojde sekačce šťáva? Baterii dodáte energii celkem prostě - nabíječkou.

Sada pro mulčování

Vedle sekačky obdržíte i speciální hadicový nástavec k čištění žacího ústrojí a především sadu Multiclip, s níž se můžete pustit do stále populárnějšího mulčování posekané trávy. Tímto způsobem trávu rozsekáte na ještě drobnější kousky, které zůstanou ležet na zemi. Usnadníte si tak práci - odpadne totiž nutnost vysypávat naplněný sběrný koš.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníTraktor se sběrným košem
VýrobceStiga
Typzahradní traktory
Záběr84 cm
Výkon7.8 HP
Objem koše240 l
Mulčovací hlavaano
Kolapřední 15x5.00-6, zadní 18x6.50-8
Počet nožů2
Hmotnost168 kg
Světlaano
Převodovkahydrostatická

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
61 909 Kč Do obchodu Heureka.cz
Vývoj ceny Stiga Estate 3084 H


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.