Whirlpool TDLR 60230 ZEN - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Whirlpool TDLR 60230 ZEN
 • Energetická třída: A+++
 • Příkon: -
 • Počet programů: 14
 • Motor: trakční
 • Objem bubnu: 42 l
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Pračky
12 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Pračka Whirlpool TDLR 60230 ZEN je vybavena funkcí 6. smysl a technologií ZEN, která je zárukou maximálně tichého chodu. Hlučnost je relativně nízká dokonce i při odstřeďování. Pro zaneprázdněné je velmi praktická funkce FreshCare, která osvěžuje vyprané prádlo ještě 6 hodin po skončení cyklu. Další velmi vítanou funkcí je Colors 15 °, díky které můžete v jednom cyklu prát prádlo různých barev.

Pračka nabízí 14 programů včetně Extra rychlého nebo volbu nejvhodnějšího cyklu můžete nechat díky 6. smyslu na pračku samotnou a ještě ušetří 50% nákladů na vodu, elektřinu i váš čas.

Výhody

 • mimořádně tichý chod
 • osvěžování prádla po skončení cyklu
 • jednoduchá obsluha
 • krátké programy

Nevýhody

 • krátký kabel

Závěr recenze: Tento model vás výkonem pravděpodobně nezklame.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
12 490 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Whirlpool TDLR 60230 ZEN píše eshop

Horem plněná pračka zaujme velmi úsporným provozem, tichým chodem a moderními funkcemi. Komfortní obsluhu zaručuje praktický displej spolu s technologií Soft Opening, která zajišťuje snadné a tiché otevírání bubnu. Pračka je díky inovativnímu spojení unikátní ZEN technologie s Direct Drive motorem mimořádně tichá a její vibrace jsou potlačeny na minimum. Technologie 6. smyslu zajišťuje optimální délku praní a optimalizuje spotřebu vody a elektrické energie tak, aby prací cyklus byl maximálně úsporný. K dosažení těch nejlepších výsledků praní můžete využít hned 14 programů, nebo volbu toho ideálního nechat na pračce samotné.

Tak tichá, že o ní nebudete vědět

Kombinace výkonného motoru, systému vyrovnávání nestability a technologie ZEN přináší pračku tak tichou, že ji klidně můžete spustit i večer. Technologie ZEN nahrazuje tradiční řemenový pohon vysoce výkonným trakčním motorem, který buben otáčí přímo, ne převody. Hluk a vibrace jsou tak sníženy na naprosté minimum, a to i při odstřeďování na maximum otáček.

Senzorová technologie praní

Pračka je vybavena funkcí 6. smyslu, která jí umožňuje dosáhnout těch nejlepších možných výsledků praní. Díky této technologii pračka sama zvolí ideální nastavení pracího cyklu v závislosti na typu a míře znečištění tkaniny. Díky tomu ušetří až 50 % vašeho času, vody a elektřiny. Tento systém neocení pouze vaše peněženka, ale i vaše prádlo. Nikdy totiž nebudete muset prát déle, než je nezbytně nutné, tudíž prádlo zůstane déle jako nové.

Prádlo stále svěží

Bojíte se, že prádlo ztratí svou svěžest a vůni, pokud jej z pračky nevyndáte hned po skončení pracího cyklu? S touto pračkou rozhodně ne. Disponuje totiž velmi praktickou funkcí FreshCare, která díky otáčení bubnu prádlo osvěžuje až 6 hodin po skončení pracího cyklu. Samozřejmostí je pak i možnost odloženého startu. Této pračce se nemusíte přizpůsobovat – ona se přizpůsobí vám.

Bezpečné praní barevného oblečení

Barevné oblečení nebudete muset s touto pračkou třídit na několik hromádek. Funkce Colors 15° totiž umožňuje účinně vyprat různé barvy prádla v jednom cyklu bez obav z namísení jejich barev.

Bohatý výběr programů

Pračka je vybavena celkem 14 programy, z nichž si snadno vyberete ten pravý pro jakýkoliv typ prádla. Kromě klasických programů můžete využít například speciální program na džíny, formální oblečení či extra rychlý program pro praní málo znečištěného oblečení.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníPračka s horním plněním, Volně stojící pračka
VýrobceWhirlpool
Způsob plněníhorní
Způsob umístěnívolně stojící
Maximální náplň pračky6 kg
Hlučnost při praní51 dB
Počet otáček1200 ot./min
Hlučnost při odstřeďování72 dB
Hmotnost brutto60 kg
Hmotnost58 kg
Barvabílá
Pet programne
Vestavnáne
Počet programů14
Minipračkyne
Program pro vlnuano
Ikea Metodne
Slimne
Energetické údaje
Energetická třídaA+++
Spotřeba el. energie137 kWh
Spotřeba vody38.6 l
Rozměry
Šířka40 cm
Hloubka60 cm
Výška90 cm
Objem bubnu42 l
Třídy
Účinnost pracího výkonuA
Účinnosti odstřeďováníA
Funkce a ovládání
Sušičkane
Odložený startano
Displejano
Dětská pojistkaano
EcoBubblene
Aqua Stopne
AquaFusionne
BabyProtectne
Twindosne
Sprchování prádlane
Parní praníne

Vývoj ceny Whirlpool TDLR 60230 ZEN


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.