Xiaomi Mi PowerBank 2C 20000mAh bílá - krátká recenze

3. března 2021 0
Xiaomi Mi PowerBank 2C 20000mAh bílá
 • Kapacita: 20000 mAh
 • Výstupní proud: neudává
 • Počet USB portů: 2
 • Doba nabíjení v hodinách: 7
 • Barva: bílá
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Powerbanky
598 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Xiaomi PLM06ZM je elegantní powerbanka s mimořádně vysokou kapacitou - až 20000 mAh. K použití je připravena za 7 hodin. Je vybavena technologií rychlonabíjení, díky čemuž váš tablet, mobil, fotoaparát a mnoho jiných zařízení s USB portem nabije za krátkou dobu. Zvládne dokonce nabíjet dvě zařízení současně. „Srdce” powerbanky chrání devět vrstev, díky čemuž je chráněna proti přehřátí, zkratu, přepětí nebo nadměrnému vybití. Obal je odolný vůči teplotám do 90 °C a také vůči poškrábání. Nabíjecí kabel, který podporuje i datové přenosy je součástí balení.

Výhody

 • vysoká kapacita
 • kvalitní provedení
 • rychlonabíjení
 • odolný obal

Nevýhody

 • chybí USB typu C

Závěr recenze: Powerbanka s vysokou kapacitou za rozumnou cenu.

Co o Xiaomi Mi PowerBank 2C 20000mAh bílá píše eshop

Plánujete cestu do přírody? Čeká vás výlet "mimo civilizaci"? Přibalte s sebou tuto powerbanku a dobrodružnou výpravu si užijete na maximum. Díky ní a její vysoké kapacitě s podporou technologie rychlého nabíjení máte jistotu, že vašemu mobilnímu telefonu, digitální kameře či fotoaparátu nedojde šťáva v ten nejlepší okamžik, který budete chtít zaznamenat. Vedle toho umí nabít i mnoho jiných USB zařízení, jako například iPody, GPS navigace nebo MP3 přehrávače. Powerbanka je také vhodná k nabíjení dvou přístrojů současně.

Dobije všechno

Powerbanku zdobí kompatibilita se všemi zařízeními, která si tykají s USB rozhraním. Pohodlně tak nabijete svůj chytrý mobilní telefon a tablet (od společností Xiaomi, Apple, Samsung, HTC, Google a BlackBerry), dále také fotoaparát, digitální kameru, tablet, MP3 přehrávač, iPod nebo GPS navigaci.

Ready za pár hodin

Powerbanka je vybavena hned dvěma USB porty, je tak možné nabíjet paralelně dvě zařízení současně. A za jak dlouho se vlastně nabije samotná powerbanka? De třech hodin bude na polovině své kapacity, plně nabitá k použití je pak připravena za sedm hodin.

Šikovný čip

Nejen, že powerbanka umí dobít širokou škálu elektronických přístrojů, ale hlavně to dokáže provést ve velmi krátkém čase. Čím je to způsobeno? Výkonným řídícím čipem.

V bezpečí

Nejen řídící, ale vůbec všechny čipy přítomné v powerbance jsou v absolutním bezpečí. Jsou totiž chráněny plnými devíti vrstvami! Díky tomu je zajištěna teplotní odolnost a ochrana proti zkratu, přepětí nebo nadměrnému vybití.

Maximální odolnost

Kryt powerbanky je vyroben z ekologického a protiskluzového materiálu. A nejen to. Obal je odolný vůči vysokým teplotám (neublíží mu teploty až do výše 90 °C) a poškrábání.

Silný kabel

Se samotnou powerbankou najdete v balení i kvalitní nabíjecí kabel o délce 31,8 centimetrů. Jeho plochý design se zrcadlovým povrchem zabraňuje zamotání a je opláštěn měkkým a netoxický materiálem, který zabraňuje poškození. Vedle nabíjení podporuje kabel i datové přenosy.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceXiaomi
Typ článkůLi-Ion
S dobíjenímano
Kapacita20000 mAh
Hmotnost338 g
Doba nabíjení7 hodin
USB-C konektorne
Solárníne

Vývoj ceny Xiaomi Mi PowerBank 2C 20000mAh bílá


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.