Ariete 186 - krátká recenze

23. října 2021 0
Hotdogovač Ariete 186
  • počet hrotů: 1
  • objem nádoby: 12
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Hotdogovače
1 099 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Ariete 186 je inovativní a designově nepřehlédnutelný hotdogovač, který má také funkci toastovače. Připravit si v něm můžete nejen toasty, ale i hotdogy, grilované klobásky či párky. Přístroj se používá velmi jednoduše a výhodou je možnost nastavit úroveň opékání.

Jeho čištění a údržba jsou jednoduché a výhodou je například i to, že nádobku na drobky můžete vybrat a snadno vysypat. Přístroj disponuje také funkcí automatického vypnutí. Párky jsou však připravovány pečením, nikoli vařením jako u většiny Hotdogovačů.

Výhody

  • 5 úrovní opékání
  • design
  • funkce toustovače

Nevýhody

  • párky jsou spíše grilované, ne vařené
  • nelze jej použít na vaření vajec či zeleniny

Závěr recenze: Designově zajímavý přístroj, který vám opeče párky, klobásy a dokonce připraví toasty.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 099 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Ariete 186 píše eshop

Netradiční retro kousek ve vaší kuchyni

Inovativní toustovač Hot dog Ariete Party Time ideální pro přípravu rychlé večeře nebo pro pořádání party v americkém stylu. Díky tomuto toustovači si můžete připravit pravé americké hot-dogy v pohodlí domova a během chvilky. Doplňte svou kuchyň o netradiční retro kousek v designu 50. let. Hot dog Ariete Party Time vám poslouží nejen k přípravě hot dogů, ale také ke grilování jakýchkoliv párků či klobásek a také jako klasický toustovač.

Jednoduché používání

Toustovač Hot dog Ariete o výkonu 650 W je vybaven dvěma speciálními přihrádkami na opékání pečiva a také speciálním držákem na párky. Používání je velice jednoduché a funguje jako klasický toustovač. Stačí pouze vložit housky a párky do toustovače, nastavit úroveň opékání a zasunout připravené potraviny pomocí páčky. Během chvilky máte vše připravené k dochucení dle vlastní fantazie.

Snadná údržba

Hot dog Ariete je pro zajištění maximální bezpečnosti vybaven funkcí automatického vypnutí přístroje. K dispozici máte celkem 5 úrovní opékání a pro komfortní používání a údržbu také vyndavací přihrádku na drobky. Hot dog Ariete je díky svým rozměrům velmi skladný a díky jedinečnému designu a své originalitě se jistě stane netradičním doplňkem vaší kuchyně.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceAriete
Počet trnů pro ohřev rohlíků
Příkon650 W
Nádoba pro ohřev párkůano

Vývoj ceny Hotdogovač Ariete 186


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.