Auna Areal Bar 950 - krátká recenze

14. září 2021 0
Auna Areal Bar 950
  • celkový výkon ve W: 140
  • Bluetooth: ano
  • systém reproduktorů: 2.1
  • HDMI Video vstupy: ne
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Soundbary
4 459 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Kromě bluetooth připojení nabízí Auna Areal Bar 950 i MP3 USB port, což otevírá široké možnosti využití. 3,5 mm jackový vstup umožní připojení k počítači nebo telefonu a kromě toho je vybaven také optickým vstupem pro digitální zvukové signály. Na zadní straně má dva montážní body, na které se jednoduše zavěsí. Ovládat jej můžete na dotykové ovládací části nebo dálkovým ovládáním. Auna Areal Bar 950 je skvělým doplňkem televizorů, Blu-ray, DVD přehrávačů i herních konzolí.

Výhody

  • vynikající zvuk
  • kvalitní provedení
  • cena

Nevýhody

  • šedé provedení se nemusí hodit do každého interiéru

Závěr recenze: Soundbar se skvělým výkonem, v šedém provedení.

Přečtěte si více...

kde koupit
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
4 459 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o Auna Areal Bar 950 píše eshop

Zařízení Auna Areal Bar 950 je zvukově silným doplňkem televizorů, Blu-ray a DVD přehrávačů nebo herních konzolí. Obzvláště kompaktní 2.1 audio sestava vyzdvihuje slabé zvuky se SoundBar a bezdrátovým subwooferem na příjemnou úroveň.

Křišťálově čistý zvukový potenciál. Srdcem zařízení Areal Bar 950 je digitální zesilovač, který pohání čtyři vestavěné reproduktory, a tak vytváří RMS výkon 40 W pro zvukově silné ozvučení obývacího prostoru. Přitom lze zvolit pro zvukové jemné doladění různé předvolby ekvalizéru. Soundbar zapůsobí vysokým dynamickým rozsahem a dobrou srozumitelností řeči, zatímco subwoofer s RMS výkonem 30 W se postará o potřebné brnění. I televizní zprávy budou skutečným zážitkem.

Pohled na připojení potvrzuje vysoký stupeň konektivity: Kromě rozhraní bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby z bluetooth zařízení, má zařízení Areal Bar 950 k dispozici MP3 USB port. Lze tak přehrávat nespočet písní z datových nosičů jako jsou USB klíče nebo MP3 přehrávače. Klasický 3,5 mm jack vstup spojuje zařízení s mobilními telefony nebo počítačem. Pro připojení s vysokou kvalitou přenosu nabízí soundbar optický vstup pro digitální zvukové signály.

Velký zvuk v kompaktním balení! Soundbar má obrovskou výhodu a je zvláště efektivní tam, kde je k dispozici pouze omezený prostor a opticky viditelné kabely jsou nežádoucí. Pro tento účel se buď nenápadně umístí pod televizor, nebo přímo na stěnu. Na zadní straně má proto umístěny dva montážní body pro snadné zavěšení. Bezdrátový subwoofer s pásmovou propustí může být umístěn kdekoli v místnosti a nezávisle na soundbaru s cílem posílení zvukového obrazu silnými basy. Ovládání probíhá přes dotykovou ovládací část na boku SoundBar nebo zcela pohodlně pomocí dodávaného dálkového ovladače.

Se zařízením Areal Bar 950 od společnosti Auna jste nejlépe připraveni na další filmový nebo herní večer!

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníBluetooth soundbar
VýrobceAuna
Celkový výkon RMS140 W
Se subwooferemano
Bluetoothano
Výkon subwooferu30 W
Přehrávání MP3ano
Vstupy/výstupy
USBano
Optický vstupano
Jack 3.5mmano

Vývoj ceny Auna Areal Bar 950


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.