Bayo 3v1 Mega Car - krátká recenze

29. listopadu 2020 0
Bayo 3v1 Mega Car červené
  • Vhodné od věku 12 měsíců
  • Nosnost: 23 kg
  • Hmotnost: 5 kg
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Odrážedla
689 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Toto odrážedlo ve veselých barvách ve tvaru autíčka je vyrobeno z kvalitního plastu. Autíčko má otáčející se přední kolečka, pomocí kterých jezdí do stran. Výhodou je možnost manipulace vodící tyčí, takže můžete ovládat odrážedlo i vy. Autíčko slouží nejen jako odrážedlo, ale také jako chodítko, případně ho, jak jsme již zmínili, pomocí tyčky může řídit rodič.

Děti určitě zaujme klakson se 4 melodiemi a za zmínku stojí i boční bezpečnostní chrániče, které zase zaujmou rodiče. Odrážedlo je určeno dětem od jednoho roku a poslouží jim zhruba do věku tří let, nosnost má 23 kilo.

Výhody

  • zajímavé provedení
  • 3 v 1
  • klakson se 4 melodiemi

Nevýhody

  • těžší, méně kompaktní odrážedlo

Závěr recenze: Sice méně kompaktní odrážedlo, ale poskytuje možnost využít ho i jako chodítko, případně ho víte tlačit.

Co o Bayo 3v1 Mega Car píše eshop

Dětské jezdítko 3v1 Bayo Mega Car

Určeno pro děti 12-36 měsíců, do 23 kg

Jezdítko 3v1 Bayo ve veselých barvách, je vyrobené z kvalitního plastového materiálu, je to skvělá a bezpečná hračka. Tvar hračky pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte v době, kdy se učí chodit. Jezdítko nabízí mnoho funkcí - je vybaveno spodními lištami na nožičky, které lze demontovat, držákem a bočními bezpečnostními chrániči. Díky imitaci prvků řízení je hračka ještě více atraktivní. Jezdítko má volant s klaksonem. Pod sedadlem má místo na hračky. Jezdítko je určeno jak pro nejmenší děti, které umí sedět, tak i pro děti, které se už naučily chodit.

Charakteristika: lze využít jako jezdítko, chodítko i odrážedlo vodící rukojeť, kterou lze sundat pod sedadlem je místo na hračky klakson boční bezpečnostní chrániče, které lze sundat spodní lišty na nožičky stabilní a kvalitní plastový materiál

Rozměry: výška - 84,7 cm (celé jezdítko i s rukojetí) šířka - 43,5 cm délka - 84,4 cm (délka jezdítka i s rukojetí)

Odstíny barev u fotografií nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Záleží na nastavení Vašeho monitoru a na kvalitě použité fotografie.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBayo
Hmotnost4 kg
Nosnost23 kg
Barvačervená

Vývoj ceny Bayo 3v1 Mega Car


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.