Beko DIN 28430 - krátká recenze

14. září 2021 0
Beko DIN 28430
 • typ: vestavěná
 • počet souprav: 14
 • počet programů: 8
 • spotřeba vody. 9,5 l
 • hlučnost: 44 dB
 • energetická třída: A+++
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Myčky nádobí
14 390 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
E-beko.cz

Myčka Beko DIN 28430 zvládne 14 sad nádobí a to při „áčkové” spotřebě 9,5 litru vody. Tato myčka se může pochlubit energetickou třídou A+++. Nabízí 8 programů, mezi nimiž najdete již tradičně MINI 30 a Quick and Clean, který je deklarován jako nejrychlejší program na světě. Plnou náplň dokáže v 3 A kvalitě umýt za 58 minut. Myčka má přihrádku se speciálním vlastním ramenem na příbory nebo šálky, disponuje senzorem tvrdosti vody, systémem ochrany Watersafe, který chrání proti přetečení, antibakteriálním těsněním a systémem „All in 1”, který chrání před důsledky nedokonalého rozpuštění kapslí.

Výhody

 • energetická třída A+++
 • zásuvka na příbory
 • cena vs. výkon

Nevýhody

 • nic sme nenašli

Závěr recenze: Úsporná a tichá myčka nádobí s tichým provozem za příznivou cenu.

Přečtěte si více...

kde koupit
E-beko.cz ⭐️ výnos a instalace spotřebiče až do domu/bytu
⭐️ doprava zdarma nad 2000 Kč (většina produktů eshopu)
⭐️ 5 let záruky na vybrané spotřebiče, splátkový prodej bez navýšení
⭐️ showroom a prodejny v Praze a Českých Budějovicích
14 390 Kč Do obchodu E-beko.cz

Co o Beko DIN 28430 píše eshop

Variabilní střední koš

Nové uložení středního koše umožňuje jeho velmi jednoduché výškové nastavení do třech poloh. A to, i pokud je koš plný nádobí.

Už žádné šedé a poškrábané sklo

Unikátní technologie oplachování nádobí nezměkčenou vodou, která prodlužuje až dvacetinásobně životnost skla a zabraňuje jeho zašednutí a poškrábání.

Speciální program pro hygienickou čistotu myčky

Speciální program určený pro čištění myčky. Díky dlouhé době mytí a teplotě vody 73°C zůstane myčka hygienicky čistá a spolehlivá.

Ideální program pro každý den

Inteligentní senzory myčky vyhodnotí stupeň znečištění nádobí a myčka optimalizuje mycí program v podobě ideálního nastavení teploty, množství vody a délky mytí.

Rychleji to nejde

Inteligentní funkce Fast+ až 3x zrychluje mycí program. Dává vám tak více času na důležitější věci než je mytí nádobí.

Ještě více nádobí na jedno umytí

Díky lepšímu využítí vnitřního prostoru umyjí nové myčky Beko až 14 sad nádobí. To jen nejen rychlejší, ale také úspornější pro váš domácí rozpočet.

Sama ukazuje, zda myje

Jednotný design kuchyně s plně integrovanou myčku je pěkná věc, ale jak poznat, jestli myčka zrovna nemyje? LED signalizace provozu na podlahu je ideální řešení. Víte, kdy myčku neotevírat a přitom neruší pěkný design kuchyňské linky.

Za 58 minut je umyto a usušeno

Unikátní program, který umyje a usuší plnou náplň myčky za 58 minut. Už nemusíte čekat několik hodin až budete mít nádobí připravené k dalšímu použití, tak jako u ostatních myček.

Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku

Myčky Beko jsou navrženy tak, aby spotřebovaly co nejméně energie. Kombinace ProSmart™ invertorového motoru, vysoce účinného čerpadla, topení a sušícího systému nám umožňuje snižovat náklady na mytí nádobí. Šetříme tak nejen vaše peníze, ale i životní prostředí.

Dvířka držící bez seřizování

Většina myček jde buď úplně otevřít, nebo zavřít. Dveře myček Beko s pantem SelFit™ drží v té poloze, do které jste myčku otevřeli a to i při zatížení nábytkovými dvířky až do váhy 9 kg. Vše bez jakéhokoliv seřizování. Prostě drží.

Třetí koš s mycím ramenem

Každá příborová přihrádka v myčkách Beko má svoje vlastní mycí rameno, aby bylo vždy dosaženo perfektního výsledku mytí. Je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí co nejvíce místa ve spodním koši. Zároveň nám její rozměry umožňují umývat vysoké skleničky, bez posunutí středního koše dolů a zmenšení prostoru ve spodním koši.

Dlouhá životnost a nízké náklady

Vrcholná technologie motoru v myčkách Beko vám přináší nízkou hlučnost, vysoký mycí výkon, nízkou spotřebu elektřiny a dlouhou životnost. Myslíme nejen na vaše peněženky, ale i na životní prostředí.

Vývoj ceny Beko DIN 28430


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.