Beurer FM 90 - krátká recenze

25. ledna 2021 0
Beurer FM 90
 • Výrobce: Beurer
 • Masáž: vibrační
 • Počet programů: 6
 • Ohřev vody: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Masážní přístroje
3 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Beurer FM 90 je masážní přístroj určen na nohy, jehož tlaková masáž zajistí příjemné uvolnění po náročném dni. Vybrat si navíc můžete ze 3 stupňů intenzity masáže. V případě potřeby si můžete zapnout i vyhřívací funkci, která spolehlivě uvolňuje napětí. K dispozici jsou 3 masážní programy, ze kterých si můžete vybrat dle vašich potřeb.

Další výhodou tohoto přístroje je ovládání pomocí funkčního displeje s barevnou LED kontrolkou. Vhodný je pro velikost nohy až do čísla 46. O vaše chodidla se postará s maximální pečlivostí a díky relaxační kompresní Shiatsu masáži zmírní únavu a napětí v nohách. Jednotlivé masážní reflexní zóny zase zajistí lepší cirkulaci krve.

Výhody

 • v nabídce také speciální Shiatsu masáž
 • volitelné a přednastavené masážní programy
 • vhodné do velikosti boty 46
 • volitelná tepelná funkce pro uvolnění napětí

Nevýhody

 • kabel mohl být delší
 • vyšší cena

Závěr recenze: Masážní přístroj na nohy, který nabízí přednastavené programy, různé intenzity masáže a s přehledem vyhoví každému zákazníkovi.

Co o Beurer FM 90 píše eshop

Dopřejte svým chodidlům dokonalou masáž i příjemný odpočinek po celém dni na nohou. Relaxační kompresní shiatsu masáž si s tímto masážním přístrojem můžete dopřát v pohodlí domova. Přístroj nabízí volitelnou tepelnou funkci pro uvolnění napětí, tři úrovně intenzity tlakové masáže a tři přednastavené masážní programy. Ovládá se pomocí funkčního displeje s barevnou LED kontrolkou. Vhodný je pro velikost nohy až do čísla 46.

Dokonalý odpočinek

Bolí vás nohy po celém dni v práci a chcete jim dopřát potřebnou úlevu? Tento přístroj je ideálním pomocníkem. O vaše chodidla se postará s maximální péčí a díky relaxační kompresní shiatsumasáži zmírní únavu a napětí v nohách. Jednotlivé masážní reflexní zóny pak zajistí lepší cirkulaci krve.

Masáž přesně tak, jak ji potřebujete

Tento masážní přístroj nabízí řadu variabilních nastavení, díky nimž vám dopřeje masáž přesně podle vašich představ. Nastavit si můžete tři úrovně intenzity tlakové masáže či volitelnou tepelnou funkci pro uvolnění napětí. Využít lze i tři přednastavené masážní programy.

Jednoduché ovládání

Masážní přístroj disponuje praktickým funkčním displejem s barevnou LED kontrolkou, na němž si pohodlně nastavíte intenzitu a druh masáže. Starosti vám nepřidělá ani jeho údržba – důmyslně řešený vnitřní kryt je totiž odnímatelný a omyvatelný.

Proč si dopřát shiatsu masáž?

Shiatsu je japonská metoda, která identifikuje 660 bodů na lidském těle určených k masáži. Je to velmi klidná a bezbolestná forma masáže pomocí tlaku pro uvolnění svalů, odstranění napětí či bolesti a zlepšení přirozeného toku vitální energie.

Parametry produktu

Souhrn
Použitína nohy
VýrobceBeurer
TypMasážní bota
Hmotnost4500 g

Vývoj ceny Beurer FM 90


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.