Bialetti Moka Express, 6 šálků - krátká recenze

14. září 2021 0
Bialetti Moka Express 6
 • Typ: Moka kávovar na sporák / varnou desku
 • Použití na indukci: ne
 • Materiál: hliník
 • Objem: 6 šálků
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kávovary
585 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Bialetti Moka Express 6 představuje klasický koťogo kávovar určený pro větší domácnost, který v sobě spojuje tradici ověřené značky, kvalitní materiálové zpracování a velmi jednoduchou přípravu kávy. Jako bonus to vše získáte za výbornou cenu.

Kávovar můžete použít na plynovém, elektrickém i sklokeramickém sporáku, nikoliv však na indukci. Je určen pro přípravu 6 šálků kávy najednou, takže klidně i pro 3 či 4 kávičkárov. Vyroben je ze zdravotně nezávadného hliníku a má neotřelý design. Manipulace s ním je bezproblémová i díky velké ergonomické rukojeti.

Výhody

 • velmi dobrá cena vzhledem k značku a objem
 • jednoduchá příprava kávy i čištění kávovaru
 • velmi praktické rozměry vzhledem k kapacitu
 • tradiční design s dobrým materiálovým zpracováním

Nevýhody

 • některé modely mohli mít problém s těsněním
 • je třeba častěji měnit filtr

Závěr recenze: Kávovar pro 3 až 4 dospělé za velmi dobrou cenu

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
585 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Bialetti Moka Express, 6 šálků píše eshop

Na dobrou kávu už nemusíte běhat jen do kavárny. Dopřejte si bohatou a příjemně plnou chuť, která připomíná pravé italské espresso, aniž byste vytáhli paty z tepla vašeho domova a za zlomkovou cenu. Díky této osmihranné konvičce je to možné. Perfektní zpracování myslí na každý detail. Silné dno a unikátní tvar dobře vede teplo a rychle zahřívá vodu. Velká rukojeť i tvar zobáčku umožňuje příjemné nalévání i manipulaci. Materiál, ze kterého je konvice vyrobena, hliník, je zdravotně nezávadný a po několika použití jeho patina propůjčuje kávě unikátní chuť. A co je nejlepší, příprava kávy je naprosto jednoduchá a rychlá.

Dlouholetá tradice

Dnes již legendární firma Bialetti vyrábí konvice už od roku 1930. Motivem pro vytvoření těchto konviček byla snaha, aby si i obyčejní lidé mohli dopřát silnou kávu lahodné chuti doma, mimo kavárny.

Precizní zpracování

Do detailu promyšlené zpracování z potravinářského hliníku je vysoce funkční. Silné dno rovnoměrně zahřívá vodu. Osmihranný tvar rychle šíří teplo v celém objemu. Velká plastová rukojeť je praktická pro manipulaci a zároveň nepálí.

Úžasná chuť kávy

Káva z této osmihranné konvičky nabízí silnou, bohatou a naprosto nezaměnitelnou chuť, která připomíná pravé italské espresso. Konvička po několika použitích získá patinu, která tuto chuť ještě více umocní.

Jednoduchá příprava kávy

Nejúžasnější na této konvičce je, že příprava kávy je velice rychlá a jednoduchá. Stačí do filtru vložit čerstvě namletou kávu až po rysku, spodní díl naplnit vodou a pevně zašroubovat. Po několika minutách na vařiči začne voda probublávat přes filtr, a jakmile konvička zasyčí, vaše káva je hotova.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBialetti
Počet šálků6 šálků
Objem300 ml
Materiálhliníkové

Vývoj ceny Bialetti Moka Express, 6 šálků


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.