Bosch MUM 4855 - krátká recenze

28. listopadu 2021 0
Bosch MUM 4855
  • maximální příkon: 600 W
  • objem: 3,9 l
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kuchyňské roboty
3 590 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Multifunkční kuchyňský robot se snadno obsluhuje a poradí si nejen s mícháním a hnětením, ale i se strouháním, krájením a mletím. Z ovoce vylisuje šťávu nebo připraví pyré pro děti. Zvládne také posekat led pro osvěžující nápoje. Unikátní systém planetárního míchání důkladně zpracuje všechny suroviny. Robot se snadno rozebírá a jednoduše se čistí.

Je kompaktní, a tak ho velmi snadno uskladníte. Příslušenství je uloženo v praktickém stojanu. Hladký povrch a zaoblené hrany usnadňují čištění robota. Problémem nebude ani výměna nástavců. Má čtyři rychlostní stupně a plynulou regulaci rychlosti.

Výhody

  • kompaktní
  • planetární míchání
  • možnost dokoupení příslušenství

Nevýhody

  • nic jsme nenašli

Závěr recenze: Kompaktní robot, který snadno složíte, vyčistíte a odložíte. Používá se jednoduše a jeho využití je skutečně široké.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
3 590 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Bosch MUM 4855 píše eshop

Jeden kuchyňský pomocník, který zastane veškerou těžkou práci v kuchyni, a vy se můžete soustředit na to, co vás opravdu baví. S tímto multifunkčním robotem bude vaření i pečení hračka. Jeho obsluha je velmi jednoduchá. Postará se o strouhání, krájení, mletí, hnětení i míchání. Vylisuje šťávu z ovoce nebo z něj připraví pyré pro vaše nejmenší. Unikátní systém hnětení zpracuje důkladně veškerý obsah. Poté jej po ukončení práce jednoduše rozložíte a snadno umyjete.

Radost z vaření i pečení

Zažijte radost z přípravy pokrmů a těžkou práci nechte na tomto kuchyňském robotovi. Díky němu bude vaření i pečení hračka. Ať už potřebujete pomlít maso nebo nastrouhat brambory, jeho nabité funkce určitě oceníte.

Variabilní příslušenství

Šetřete místem ve vaší kuchyni. Všechnu práci vám teď zastane jediný pomocník. Šlehání i hnětení, rozemletí strouhanky nebo ořechů, to se hodí nejen před Vánoci při pečení cukroví. Máte malé děti? Potom jistě oceníte možnost výroby pyré z ovoce a zeleniny. Pokud rádi pořádáte letní party, mixování kostek ledu a příprava koktejlů bude to pravé.

Snadné používání

Tento kuchyňský robot je velice kompaktní a snadno se ukládá do skříňky. Jeho příslušenství je uloženo v praktickém stojánku. Hladký povrch a zakulacené rohy usnadňují jeho čištění. Také výměna nástavců je velmi jednoduchá.

Unikátní systém

Dynamický planetární pohon nechává míchací metly a hnětací háky rotovat v eliptických drahách u stěn mísy. Díky tomu perfektně zpracuje veškerý obsah nádoby.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBosch
Hmotnost5.605 kg
Rozměry (V x Š x H)26.5 x 26.5 x 30.5 cm
Příkon600 W
Objem nádoby3.9 l
Úložný prostorano
Regulace rychlostiano
Počet rychlostí4
Plynulá regulace rychlostiano
Planetární systém mícháníano
Displejne
Ovládánímechanické-knoflíkové
Funkce
Hněteníano
Mlýnek na masoano
Šleháníano
Odšťavňovačano
Mlýnek na mákne
Mixováníano
Sekáníano
Strouháníano

Vývoj ceny Bosch MUM 4855


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.