Bosch MUM 4855 - krátká recenze

17. září 2020 0
Bosch MUM 4855
  • maximální příkon: 600 W
  • objem: 3,9 l
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kuchyňské roboty
2 790 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Multifunkční kuchyňský robot se snadno obsluhuje a poradí si nejen s mícháním a hnětením, ale i se strouháním, krájením a mletím. Z ovoce vylisuje šťávu nebo připraví pyré pro děti. Zvládne také posekat led pro osvěžující nápoje. Unikátní systém planetárního míchání důkladně zpracuje všechny suroviny. Robot se snadno rozebírá a jednoduše se čistí.

Je kompaktní, a tak ho velmi snadno uskladníte. Příslušenství je uloženo v praktickém stojanu. Hladký povrch a zaoblené hrany usnadňují čištění robota. Problémem nebude ani výměna nástavců. Má čtyři rychlostní stupně a plynulou regulaci rychlosti.

Výhody

  • kompaktní
  • planetární míchání
  • možnost dokoupení příslušenství

Nevýhody

  • nic jsme nenašli

Závěr recenze: Kompaktní robot, který snadno složíte, vyčistíte a odložíte. Používá se jednoduše a jeho využití je skutečně široké.

Co o Bosch MUM 4855 píše eshop

Jeden kuchyňský pomocník, který zastane veškerou těžkou práci v kuchyni, a vy se můžete soustředit na to, co vás opravdu baví. S tímto multifunkčním robotem bude vaření i pečení hračka. Jeho obsluha je velmi jednoduchá. Postará se o strouhání, krájení, mletí, hnětení i míchání. Vylisuje šťávu z ovoce nebo z něj připraví pyré pro vaše nejmenší. Unikátní systém hnětení zpracuje důkladně veškerý obsah. Poté jej po ukončení práce jednoduše rozložíte a snadno umyjete.

Radost z vaření i pečení

Zažijte radost z přípravy pokrmů a těžkou práci nechte na tomto kuchyňském robotovi. Díky němu bude vaření i pečení hračka. Ať už potřebujete pomlít maso nebo nastrouhat brambory, jeho nabité funkce určitě oceníte.

Variabilní příslušenství

Šetřete místem ve vaší kuchyni. Všechnu práci vám teď zastane jediný pomocník. Šlehání i hnětení, rozemletí strouhanky nebo ořechů, to se hodí nejen před Vánoci při pečení cukroví. Máte malé děti? Potom jistě oceníte možnost výroby pyré z ovoce a zeleniny. Pokud rádi pořádáte letní party, mixování kostek ledu a příprava koktejlů bude to pravé.

Snadné používání

Tento kuchyňský robot je velice kompaktní a snadno se ukládá do skříňky. Jeho příslušenství je uloženo v praktickém stojánku. Hladký povrch a zakulacené rohy usnadňují jeho čištění. Také výměna nástavců je velmi jednoduchá.

Unikátní systém

Dynamický planetární pohon nechává míchací metly a hnětací háky rotovat v eliptických drahách u stěn mísy. Díky tomu perfektně zpracuje veškerý obsah nádoby.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBosch
Hmotnost5.605 kg
Rozměry (V x Š x H)26.5 x 26.5 x 30.5 cm
Příkon600 W
Objem nádoby3.9 l
Úložný prostorano
Regulace rychlostiano
Počet rychlostí4
Plynulá regulace rychlostiano
Planetární systém mícháníano
Displejne
Ovládánímechanické-knoflíkové
Funkce
Hněteníano
Mlýnek na masoano
Šleháníano
Odšťavňovačano
Mlýnek na mákne
Mixováníano
Sekáníano
Strouháníano

Vývoj ceny Bosch MUM 4855


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*