Bosch PAS 18 LI - krátká recenze

29. září 2020 0
Bosch PAS 18 LI s akumulátorem
 • Typ: Ruční vysavač
 • Doba provozu: 20 min
 • Objem nádoby na prach: 0,65 l
 • Hmotnost: 1,3 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Vysavače
1 449 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Ruční vysavač Bosch PAS 18 LI v našem srovnání nastaví laťku opravdu velmi vysoko. Je to akumulátorový ruční vysavač s ohromujícím výkonem. Vysavač je bez-sáčkový, na sběr nečistot využívá vyprázdnitelnou nádobu na prach o objemu 0,65 litru.

Díky vcelku nízké hmotnosti a přídavné hubici na tvrdé podlahy je využitelný i jako podlahový vysavač, čemuž pomáhá i dlouhá výdrž na baterii, až 20 minut provozu. K dispozici je i štěrbinová hubice a kartáč na čalounění, takže tento model se uplatní nejen v domácnosti, ale i v autě na vysávání čalounění nebo těžko dostupných míst.

Výhody

 • skvělý sací výkon pro jakýkoli typ nečistoty
 • dostatečně dlouhá doba provozu pro úklid
 • nízká hmotnost a zároveň velký objem nádoby
 • bohaté příslušenství včetně hubice i na tvrdé podlahy

Nevýhody

 • vyšší hlučnost i oproti běžným vysavačům, je to daň za výkon
 • za tu cenu by mohl mít i lepší technologii filtrace

Závěr recenze: Značkový vysavač pro situace, kdy potřebujete výkon bez kompromisů

Co o Bosch PAS 18 LI píše eshop

Zatočte s nepořádkem rychle, efektivně a neuvěřitelně snadno. Ruční vysavač PAS 18 LI od značky Bosch je kompaktním mobilním přístrojem, s nímž vysajete pracovní plochy, sedací soupravy a díky prodlužovací trubici dokonce i podlahy a koberce. Kromě toho se přístroj skvěle hodí také na údržbu automobilového interiéru. Součástí je obsáhlé příslušenství, které mimo jiného obsahuje dlouhou štěrbinovou trysku, s níž se lehce dostanete do každého kouta. Šikovný a praktický design vám usnadní manipulaci a nádoba na nečistoty se lehce vyprazdňuje i udržuje. Vysavač je schopen díky speciálnímu čipu inteligentně regulovat energii, nabízí tak maximální výdrž.

Flexibilní pomocník na cestě za čistotou

Mobilní vysavač Bosh je ideálním pomocníkem pro každou situaci. Disponuje vysokým sacím výkonem, díky absenci kabelu se s ním lehce přemístíte a jeho kompaktní velikost vám usnadní přístup kamkoli. Hodí se na pracovní plochy, podlahy, vysávání automobilového interiéru nebo sedací soupravy. Poradí si s drobky, zvířecími chlupy i prachem. Praktickou součástí přístroje je kartáčová tryska, která je přímo určena na vysávání čalouněného nábytku.

Využití i na podlahy

Ačkoliv je vysavač Bosch především ruční, bez problémů mu můžete svěřit i vysávání podlah nebo koberců. Součástí obsáhlého příslušenství je také praktická prodlužovací trubice a podlahová hubice, které v případě potřeby jednoduše nasadíte na vysavač, lehce, rychle a komfortně s ním tak vyčistíte veškerý nepořádek.

Optimální výdrž

Zapomeňte na neustálé nabíjení a přerušování vysávání, když je zrovna nejvíce potřeba. S přístrojem dosáhnete nepřetržité výdrži až 20 minut a díky lithium-iontové technologii akumulátor netrpí paměťovým efektem a nedochází k jeho samovolnému vybíjenít. K co nejefektivnějšímu chodu přispívá také integrovaný čip Bosch Syneon, který je schopen inteligentně regulovat spotřebovanou energii.

Designován pro ten nejlepší výsledek

Ruční vysavač Bosch je vyvinut tak, aby se s ním každému pracovala lehce a efektivně. Součástí kompaktního designu je šikovná a měkká rukojeť Softgrip, která perfektně padne do ruky, a dlouhá štěrbinová hubice, s níž se dostanete i na hůře dostupná místa. Veškeré nečistoty jsou při vysávání zachyceny ve speciální nádobě, která se lehce čistí a udržuje, účinný prachový filtr se pak postará o minimální produkci nepříjemného prachu.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníVysavač pro suché sání
VýrobceBosch
Barvazelená
Typ vysavačeruční
Hmotnost1.3 kg
Objem sáčku/nádoby na prach0.65 l
Vysávánísuché
Provedeníbezsáčkové
Akumulátorové
BaterieLi-Ion
Doba provozu20 min
Počet akumulátorů1
Funkce a ovládání
Pro domácnost se zvířatyano
Kartáč na čalouněníano
Hubice na tvrdé podlahyano

Vývoj ceny Bosch PAS 18 LI


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*