Bosch PerfectDry SPV66TX01E - krátká recenze

12. května 2021 0
Myčka nádobí Bosch PerfectDry SPV66TX01E
  • vestavná myčka nádobí
  • kapacita: 10 sad nádobí
  • rozměry Š x V x H: 44.8 x 81.5 x 55 cm
  • energetická třída: A+++
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Myčky nádobí
19 977 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Vestavná myčka nádobí Bosch SPV66TX01E trochu vyšší cenové kategorie nabízí překvapivě kvalitní sušení díky systému Zeolith. Zeolith je minerál, který se vždy znovu a znovu zregeneruje, čili ho nikdy nebudete muset vyměňovat. Kromě toho vám nabízí 6 mycích programů, funkci odloženého startu a tři speciální funkce VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušení, jakož i program péče o myčku samotnou. Funkce AquaStop je samozřejmostí. S hlučností 43 Db ji téměř ani neslyšíte.

Myčka využívá technologii oplachování ActiveWater a systém DuoPower zas zajistí šetrné mytí s dokonalým výsledkem. Systém AquaSensor a funkce Load Sensor regulují spotřebu vody. Funkci HygienaPlus můžete použít v kterémkoliv programu a garantuje maximální hygienu. Vnitřní vybavení tvoří XXL Vario Pro systém košů a příborová zásuvka Vario Pro. TimeLight promítá informaci o zbytkovém čase cyklu na podlahu.

Výhody

  • dobu mytí lze zkrátit až o 66%
  • Auto program optimalizuje cyklus i spotřebu
  • dokonalé sušení

Nevýhody

  • menší kapacita

Závěr recenze: Myčka pro náročnější spotřebitele, která překvapí extrémním sušením.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
19 977 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Bosch PerfectDry SPV66TX01E píše eshop

Myčka s patentovaným systémem sušení Zeolith, který zajišťuje nečekané výsledky sušení na principu 3D cirkulace vzduchu. Má speciální ochranný program pro maximálně šetrné umytí i vysušení skla. Pro přizpůsobení prostoru umožňuje vnitřní koše nastavit podle toho, co zrovna potřebujete umýt. Je elegantní i v systému podsvícení, který odpovídá nejvyšším estetickým standardům. V průběhu mytí vás informuje o tom, na čem právě pracuje a jak dlouho mycí cyklus bude ještě trvat. Dokáže splnit i nejvyšší nároky na čistotu, což potěší alergiky nebo domácnosti s malými dětmi. Díky funkci LoadSensor dokáže automaticky šetřit vodu a energii, protože dokáže rozpoznat, jak moc je myčka zaplněná.

Optimalizované sušení a výjimečný lesk

Patentovaná technologie Zeolith zajišťuje sušení, které spotřebuje jen malé množství energie, ale dokáže při tom zachovat maximální efektivitu. Tajemstvím této technologie je využití přírodního minerálu Zeolith, který po ukončení každého cyklu dokáže zregenerovat, takže jej během celé životnosti myčky nemusíte měnit.

Vyšší výkon s využitím méně vody i energie

Myčka používá technologii ActiveWater, což je proplachovací technologie maximalizující účinnost. Zajišťuje za pomoci cílené distribuce vody ekologické oplachování pro maximálně kvalitní výsledek mytí. Využívá filtrační technologii, rychlé ohřívání i výkonnost čerpadla, čímž je cirkulace vody ještě lepší a spotřeba vody a energie ještě nižší.

Extra šetrný program pro sklo

Speciální program pro mytí sklenic dokáže ohleduplně umýt i třeba vysoce kvalitní křišťál. Zároveň se postará o ideální usušení a zajistí zářivý lesk. Používá na to sníženou teplotu mytí i delší sušení. Zároveň je možné i velmi vysoké sklenice, lahve nebo vázy uložit maximálně bezpečně do dolního koše.

Přesné zacílení na aktuální znečištění

Za pomoci automatického programu dokáže myčka přesně určit, kolik je pro dané znečištění potřeba vody, při jaké teplotě a jak dlouho má trvat oplachování. Tím optimalizuje výsledky mytí i spotřebu vody a energie.

Neustále v obraze

Pomocí funkce TimeLight budete vždy vědět, ve které části cyklu se myčka nachází a kolik času zbývá do dokončení cyklu.

Maximální hygiena

Funkci HygienaPlus lze aktivovat v různých programech a představuje garanci maximální hygieny za pomoci antibakteriálního mytí. Tento účinek přináší vyšší teplota při oplachování, které trvá až 10 minut. Tuto funkci ocení především alergici nebo domácnosti s malými dětmi.

Ještě rychlejší mytí

Funkce VarioSpeed Plus umožňuje minimalizaci času s udržením maximálního výsledku. Dobu mytí lze zkrátit až o 66 %, což je ideální pokud potřebujete nádobí rychle vrátit do užívání.

Výměník tepla a moderní motor

Správnou teplotu pro ideální péči o vaše nádobí zajišťuje výměník tepla. Tím umožňuje mytí cenného skla i porcelánu s extra péčí a minimálním rizikem. Pro zamezení teplotním šokům je voda předehřívána v mycím prostoru. Patentovaný motor EcoSilence Drive se může pochlubit tichým, účinným provozem s nízkou spotřebou, pracuje bez kartáčů a tiše.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníVestavná myčka nádobí
VýrobceBosch
Způsob umístěnívestavné
Hlučnost43 db
Počet programů6
Účinnost mytíA
Spotřeba vody9.5 l
BarvaNerezová
Displejano
Barva ovládacího panelunerez
Počet sad nádobí10 sad
Rozměry
Šířka44.8 cm
Výška81.5 cm
Hloubka55 cm
Hmotnost40.8 kg
Délka vypouštěcí hadice190 cm
Délka napouštěcí hadice140 cm
Energetické údaje
Energetická třídaA+++
Příkon2400 W
Spotřeba el. energie0.66 kWh
Spotřeba vody a el. energie v programu Eco0.66 kWh energie, 9,5 l vody
Roční spotřeba el. energie cca.188 kWh
Účinnost sušeníA
Funkce
Aqua Stopano
Auto programano
Intezivní programano
Počet teplot6
FuzzyLogicano
Dětská pojistkane
Aktivní sušeníano
Zásuvka na příboryano
Odložený startano

Vývoj ceny Bosch PerfectDry SPV66TX01E


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.