Bosch SPV24CX00E - krátká recenze

28. listopadu 2021 0
Bosch SPV24CX00E
  • vestavná myčka nádobí
  • kapacita: 9 sad nádobí
  • rozměry Š x V x H: 44,8 x 81.5 x 57,3 cm
  • energetická třída: A+
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Myčky nádobí
12 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Vestavná myčka nádobí Bosch Silence Plus SPV24CX00E nabízí prostor pro 9 sad nádobí a velmi tichý provoz - díky funkci SilencePlus. Praktický systém AquaSensor reguluje množství vody podle stupně a typu znečištění. Šetrný program ochrání váš jemný porcelán nebo křišťál. Červené světélko InfoLight je promítané na podlahu a také za tmy vám podá zprávu, zda je myčka zapnutá nebo vypnutá.

Myčka má 4 stupně teplot, funkci AquaStop a funkci odloženého startu a je zařazena do energetické třídy A+. Spotřeba vody je 8,5 l.

Výhody

  • tichý provoz
  • program šetrného mytí
  • dostupná cena

Nevýhody

  • program ECO má trvání až 4 hodiny
  • nižší energetická třída

Závěr recenze: Plně integrovaná myčka s praktickým vnitřním uspořádáním a tichým provozem.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
12 990 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Bosch SPV24CX00E píše eshop

Tato plně vestavná myčka je téměř dokonalost sama. Zahrne vás celou řadou sofistikovaných programů, které vám ulehčí život, ušetří práci, čas a energii. Přesvědčte se sami. Senzor naplnění dokáže ušetřit vodu a energii i při menším množství nádoby. Proplachovací technologie ActiveWater s minimem vody a energie zajistí větší výkon a postará se o dokonalý výsledek mytí díky cílené distribuci vody a rychlejšímu ohřevu. Program Sklo 40 °C zajistí lesk a třpyt všem skleničkám včetně optimálního vysušení. Informační bodové osvětlení InfoLight vás pouhým pohledem bude informovat o stavu činnosti myčky. Systém DuoPower nabídne dvojité ostřikovací rameno pro cílenou cirkulaci vody do každého nejzazšího rohu myčky. Výsledkem je dokonale čisté nádobí a sklo. Výhod je samozřejmě ještě více.

Senzor naplnění

Pokud budete umývat menší množství nádobí, myčka automaticky nastaví program tak, aby hospodárně šetřila s vodou a energií. U většího naplnění naopak sama nastaví jiný poměr vody, opět s cílem co největší úspory. Je to praktické a efektivní.

Proplachovací technologie ActiveWater

Cílená distribuce vody, optimalizovaná filtrační technologie, rychlejší ohřívání a vyšší výkonnost čerpadla jsou tajemstvím dokonalejší cirkulace vody. Právě díky tomu myčka maximalizuje účinnost, docílí ekologického oplachování vloženého nádobí a šetří vodu i energii.

Program Sklo 40 °C

Spolehlivě umyje skleničky, včetně kvalitního křišťálového skla, precizně vysuší a dodá oslnivý lesk. Tento typ programu myčce umožní snížit teplotu, prodloužit dobu sušení a nastavit teplotu leštidla. Výsledkem jsou dokonale umyté a krásně lesklé sklenice bez jakýchkoli nečistot.

Nepřehlédnutelné InfoLight

Informační bodové osvětlení promítané na podlahu vám ihned na první pohled prozradí, v jaké fázi vaše myčka zrovna je, zdali je stále ještě v provozu, nebo už svou práci dokončila. Pouhým pohledem budete mít neustálý přehled, co se v kuchyni zrovna děje.

Spolehlivá ochrana pro skleněné nádobí

Měkká voda je známá tím, že způsobuje korozi skla, právě proto myčky s ochranou skleněného nádobí efektivně regulují tvrdost vody. Díky tomu budou vaše sklenice, křehká keramika a jemný porcelán doslova jako v bavlnce.

Systém DuoPower

Kromě klasického stříkacího spodního ramene má myčka i dvojité ostřikovací rameno DuoPower v horním koši pro zajištění optimálního umytí. Dvě ergonomická stříkací ramena se postarají o cílenou cirkulaci vody do každého nejzazšího rohu myčky. Každý mycí cyklus je k vloženému nádobí velmi ohleduplný. Výsledek vás jistě potěší.

Výměník tepla

Právě sofistikovaný výměník tepla se spolehlivě postará o správnou teplotu pro skutečně optimální péči o vaše nádobí, drahocenné sklo a porcelán. Voda se speciálně předehřívá v mycím prostoru, aby nedošlo k teplotnímu šoku. Tento postup je velmi šetrný, ohleduplný a s minimálním rizikem poškození skla.

Motor EcoSilence Drive

Maximálně hospodárný, účinný a odolný systém EcoSilence Drive je zárukou nízké spotřeby energie. Systém EcoSilence Drive pracuje bez kartáčů, výkonně a především tiše, což jistě oceníte zvláště během každodenního provozu.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníVestavná myčka nádobí
VýrobceBosch
Způsob umístěnívestavné
Hlučnost48 db
Počet programů4
Účinnost mytíA
Spotřeba vody8.5 l
Displejne
Barva ovládacího paneluČerná
Počet sad nádobí9 sad
Rozměry
Šířka44.8 cm
Výška81.5 cm
Hloubka55 cm
Hmotnost29.302 kg
Délka vypouštěcí hadice205 cm
Délka napouštěcí hadice165 cm
Rozměry pro vestavbu (VxŠxH)81.5 x 45 x 55 cm
Energetické údaje
Energetická třídaA+
Příkon2400 W
Spotřeba el. energie0.78 kWh
Roční spotřeba el. energie cca.220 kWh
Účinnost sušeníA
Funkce
Aqua Stopano
Auto programano
Intezivní programano
Počet teplot4
Dětská pojistkaano
S předním panelemne
Zásuvka na příboryano
Odložený startano

Vývoj ceny Bosch SPV24CX00E


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.