Capital Sports Downwind Cruiser S nafukovací paddleboardem - krátká recenze

8. března 2021 0
Capital Sports Downwind Cruiser S nafukovací paddleboard
  • Nosnost: 130 kg
  • Konstrukce: nafukovací
  • Typ: SUP board
  • Rozměry: 330 x 10 x 77 cm
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Padleboardy
11 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Capital Sports Downwind Cruiser M je model, který charakterizuje extrémní stabilita, technologie DoubleLayer a úzký sportovní tvar, který je vhodný pro začátečníky, ale ocení ho i pokročilí paddleboardisti a je zárukou vyšší rychlosti.

Robustní vnější vrstva je díky technologii DoubleLayer mimořádně tuhá, Zatímco na vnitřní části byla použita technologie DropStitch. Deska je díky použité technologii dokonale stabilní i při vysokém tlaku. Desku uložíte do batohu o objemu 55 l a její hmotnost je pouze 13,7 kg. Transportní batoh je součástí balení, stejně jako teleskopické pádlo, bezpečnostní poutko na chodidla, souprava na opravu a vysokotlaká pumpa.

Výhody

  • mimořádně stabilní
  • relativně nízká hmotnost i objem - snadný transport
  • potřebný jen 5 minut na nafouknutí
  • bohaté příslušenství

Nevýhody

  • i v tomto případě platí, že navzdory zdání, že nafukovací desky by mohly být levnější než sklolaminátové, opak je pravdou

Závěr recenze: Nafukovací paddleboard vhodný pro sportovce všech úrovní - od začátečníků po pokročilé.

Přečtěte si více...

Capital Sports Downwind Cruiser S, nafukovací paddleboardem - ve kterých eshopech nakupovat
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
11 999 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o Capital Sports Downwind Cruiser S nafukovací paddleboardem píše eshop

Slunce svítí, voda volá a  Capital Sports  Downwind Cruiser M  SUP-board  čeká se svými rozměry 305 x 10 x 77 cm na to, aby dobyl řeky a moře. Nafouknout a pádlovat - nejpohodlnější způsob objevování krajiny. S vysokotlakou pumpou máš PVC vysokotlaké komory  SUP-desky  naplněné během pár minut. Mimořádně robustní vnější vrstva v technologii DoubleLayer přitom zaručuje velmi vysokou tuhost desky: namísto obvykle jedné vnější vrstvy jsou zde současně hned dvě vrstvy PVC. Jejich zhotovení pomocí technologie DropStitch garantuje extrémně vysokou stabilitu desky.

Stejně rychle se Downwind Cruiser M opět uskladní do transportního batohu o objemu 55 litrů. Vejde se do každého kufru a díky nízké celkové hmotnosti sady pouze 13,7 kg ho snadno přenesete i na delších trasách. Vše po ruce. SUP-board, teleskopické pádlo, bezpečnostní poutko na chodidla, souprava na opravu a vysokotlaká pumpa - ve velkém transportním ruksaku se najde místo na všechno. Všechny součásti sady přitom splňují tři kritéria: malý objem, nízká hmotnost a vysoká stabilita. SUP surfer   Downwind Cruiser M je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé. Jeho tvar Cruiser Shape nezaručuje jen větší efektivnost a obratnost, ale i vyšší rychlost. Proto je velmi vhodný především na delší výlety a cesty. Zejména začátečníci budou mít radost ze  stand up boardu Capital Sports  Downwind Cruiser M, protože navzdory elegantnějšímu tvaru je stále mimořádně stabilní, robustní a odolný proti převrácení. Povrchový materiál EVA-pad se postará o příjemný pocit při stání bez uklouznutí. A když se přece jen víceméně nedobrovolně ponoříš do studené vody, bezpečnostní poutko se postará o to, aby board zůstal vždy v tvé blízkosti. Den strávený na vodě vyvolá žízeň a hlad - zejména na delších cestách. Proto je možné pohodlně upevnit do bungee provazů něco pod zub na cesty.

A proč si nenaplánovat výlet s přáteli a rodinou? Je úplně jedno, o jakou věkovou či fitness kategorii jde - tento trendový sport se orientuje na každého a je současně volnočasovou zábavou i tréninkem celého těla, který je šetrný vůči kloubům. Teleskopické pádlo lze přizpůsobit každé tělesné výšce. Optimální výškou pádla se dosáhne uvolnění a odlehčení zádového svalstva. Najrelaxačnejší druh pohybu: se sadou  stand-up-paddleboard  Downwind Cruiser M od společnosti  Capital Sports  padla vstříc uvolnění a poznáš města, řeky a moře z jiného úhlu.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceCapital Sports
Nosnost130 kg
Konstrukcenafukovací
Délka x šířka x tloušťka330 x 77 x 15cm
Typallround SUP
Objem265 l

Vývoj ceny Capital Sports Downwind Cruiser S


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.