Concept RK 4060 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Concept RK 4060
 • Typ: Skleněná/nerez
 • Příkon: 2200 W
 • Objem: 1,8 litru
 • Regulace teploty: od 60 do 100°C
 • Hmotnost: 0,8 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Rychlovarné konvice
899 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Concept RK 4060 je šikovná rychlovarná konvice s originálním designem a možností regulace teploty. Pohodlně si tak nastavíte 60, 70, 80, 90 či rovnou 100°C podle vaší potřeby. Je to fajn funkce z pohledu přípravy různých nápojů a/nebo dětských pokrmů. LED osvětlení zaujme v každé kuchyni - mění totiž barvu dle nastaveného stupně teploty (60°C - zelená, 70°C - modrá, 80°C - oranžová, 90°C - fialová, 100°C - červená).

Určitě je potěšitelný fakt, že konvice disponuje funkcí KeepWarm, která udržuje stálou teplotu vody (přihřívá vodu průběžně po dobu 2 hodin, přičemž termostat se zapne vždy když teplota vody klesne pod 85°C. Po dosažení vámi zvolené teploty na to konvice upozorňuje hlasitým zvukovým signálem.

Konvice je vyrobena z pevného a zdravotně nezávadného skla odolného proti skvrnám, což navíc umožní snadno kontrolovat množství vody uvnitř spotřebiče. Objem konvice je velmi solidních 1,8 litru.

Výhody

 • cena
 • vybavení
 • efektní barevně podsvícení
 • rychle ohřátá voda

Nevýhody

 • nepříjemný zvukový signál
 • kryt na otvor na nalévání vody mohl být lépe řešen
 • kratší přívodní kabel

Závěr recenze: Tato konvice je ideální pro všechny moderní kuchyně a také větší rodiny.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
899 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Concept RK 4060 píše eshop

Elegantní skleněná rychlovarná konvice, na které si můžete nastavit teplotu na 60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C nebo 100 °C. Jednotlivé varianty jsou barevně odlišeny, takže konvice střídá podsvícení od zelené, přes modrou, oranžovou a fialovou až po červenou. Praktická je rovněž funkce Keep Warm, která dokáže udržovat teplotu nad 85 °C. Podstavec je uzpůsoben tak, aby bylo možné na něj postavit konvici z libovolného úhlu. Údržba je jednoduchá, sítko proti vodnímu kameni lze pohodlně vyndat a vymýt.

Vidíte, kolik vaříte

Materiál zvolený na výrobu konvice je velmi pevné, zdravotně nezávadné borosilikátové sklo, které je odolné vůči skvrnám. Díky tomu budete mít vždy přehled, kolik vody právě vaříte.

Regulace teploty

Při přípravě vody si můžete vybrat mezi teplotami 60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C nebo 100 °C. Když je voda ohřáta na odpovídající teplotu, konvice vás upozorní za pomoci akustického signálu. Podle zvolené teploty se zároveň přizpůsobí i podsvícení, takže konvice může svítit zeleně, modře, oranžově, fialově nebo červeně.

Funkce Keep Warm

Konvice si také sama dokáže udržovat teplotu za pomoci funkce Keep Warm. Pokud stisknete tlačítko On/Off po dobu tří vteřin, rozbliká se červená dioda. Poté konvice další dvě hodiny vodu přihřívá. Termostat tak sepne v případě, že teplota vody poklesne pod 85 °C.

Otočný podstavec

Podstavec je možné otočit o 360 stupňů, takže nezáleží na tom, ze kterého úhlu postavíte konvici na podstavec. Tvar podstavce je zároveň uzpůsoben tak, aby umožnil skrytí přívodního kabelu.

Snadná údržba

Široké tělo konvice je uzpůsobeno tak, aby bylo možné ji snadno čistit. Také sítko proti vodnímu kameni je jednoduše vyjmutelné, aby se dalo snadno vymýt.

Důraz na bezpečnost

Konvice se může pochlubit trojnásobným bezpečnostním systémem. Ten zajišťuje to, že se automaticky vypne po dovaření nebo pokud bude spuštěna bez naplnění vodou. Při sejmutí z podstavce a následném navrácení do něj se konvice sama nezapne.

Pohodlná manipulace

Konvici otevřete stisknutím tlačítka umístěného na horní části víka. Kovový lem okolo hrdla zajišťuje větší odolnost při neopatrné manipulaci a široké hrdlo zároveň usnadňuje nalévání do šálků.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceConcept
Objem1.8 l
Materiál nádobynerezové, skleněné
Bezdrátováne
Filtrne
Cestovníne
Energetické údaje
Příkon2200 W
Možnosti spotřebiče
Regulace teplotyano
Skrytá topná spirálaano
Automatické vypnutí při varuano
Ukazatel hladiny vodyano

Vývoj ceny Concept RK 4060


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.