Croozer Kid for 2 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Croozer Kid for 2
  • výrobce: Croozer
  • nosnost: 40 kg
  • počet dětí: 2
  • hmotnost: 20 kg
  • odpružení: ano
  • Dostupnost: Skladem
15 989 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Croozer Kid for 2 splňuje všechny možné funkce - přívěs za jízdní kolo, sportovní kočárek nebo jogger. Stabilní, lehký a propracovaný vozík za kolo pro 2 děti. Inovovaná konstrukce umožňuje použití závěsné sedačky pro novorozence Croozer Miminkovník pro šetrnou přepravu velmi malých dětí.

Hlavními ochrannými prvky vozíku jsou mohutný bezpečnostní rám, robustní hliníkové nárazníky a podvozek z oceli. Disponuje předním otočným buggy-kolečkem pro kočárkový povoz. Díky patentovanému systému QuickFold lze vozík obzvlášť rychle a jednoduše složit.

Výhody

  • kryt proti hmyzu a vlivu počasí
  • tažná tyč s 2 čepy pro připojení ke dvěma jízdním
  • bezpečnostní reflexní prvky

Nevýhody

  • trochu je těžší

Závěr recenze: Model, který splňuje téměř všechny funkce. Mezi zákazníky je velmi oblíbený.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
15 989 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Croozer Kid for 2 píše eshop

Dětský přívěs za jízdní kolo & Kočárek & Walker s inovovaným systémem upevňování setů.

Celosvětově nejprodávanější model vozíku za kolo. Croozer Kid je přímočarý a praktický: můžete jej použít jako přívěs za jízdní kolo, sportovní kočárek nebo jogger. Vše, co potřebujete, je tu v balení 3v1.

Pocit bezpečí umocněje mohutný bezpečnostní rám. Nízko položené těžiště zajišťuje bezpečnou jízdu. Vaše dítě sedí pohodlně na svém sedadle a užívá si plnou ochranu: pětibodové bezpečnostní pásy, robustní aluminiové nárazníky a zvětšený prostor pro cestující spolu s madlem, které slouží jako další opora při převržení, ochrání Vaše dítě v pravou chvíli …

Nastup a užij si

Vaše dítě si Croozera zamiluje! Všechny děti se v Croozeru cítí jako doma. Mají dokonalý výhled z pokojíku na kolech, který je chrání před větrem a deštěm. A navíc je tu spousta místa pro hračky nebo něco k snědku.

Jedno- nebo dvoumístný?

Je to na Vás. Třeba chcete jednomístný vozík, protože neplánujete další rozšíření rodiny. Dvě děti si ale užijí dvakrát tolik legrace – a proto nebudete spolucestujícího do dvoumístného vozíku hledat dlouho. To slibujeme!

Základní výbava obsahuje tělo vozíku, madlo, 20? kola, tažnou tyč se dvěma čepy pro připojení ke dvěma jízdním kolům, přední 16? kolo pro jogging a in-line, přední otočné buggy-kolečko pro kočárkový provoz, bezpečnostní vlaječku a odrazky.

Podvozek Croozeru je vyroben z oceli. Nástavba je vyrobená z hliníkových trubek navlečených do vodě odpudivého polyesterového povlaku.

Croozery jsou vybaveny kombinovaným krytem proti hmyzu a vlivům počasí: nad sítí proti hmyzu je rolovatelný PU potah, takže vaši malí pasažéři jsou také chráněni proti chladnému či vlhkému počasí.

Na konstrukci vozíku je poskytována doživotní záruka.

Vpředu a vzadu jsou robustní nárazníky, které jednak zajišťují spolehlivou ochranu před nárazem, a jednak chrání látku před kontaktem s jinými předměty.

Vozík je na bocích a zadní stěně opatřen 3MTM Scotchlite? Reflexními pásky pro pohyb v noci a za snížené viditelnosti.

Celosvětově nejnižší těžiště zcela brání převržení i během jízdy komplikovaným terénem nebo při náhlé změně směru jízdy.

Croozery vynikají ve své třídě největším zavazadelníkem (Croozer KID for 1 cca 70 litrů, Croozer KID for 2 cca 100 litrů).

Průkopnické vnitřně uchycené tlačné madlo zajišťuje, že je ve vozíku nezvykle velký prostor pro ramena, sedačka je k rámu upevněna na bocích a vnější kostra zůstává bez záhybů.

Díky patentovanému systému QuickFold jsou Croozery obzvláště rychle a snadno složitelné. Unikátní systém skládání vozíku zajišťuje spolu s robustním rámem naprostou tuhost konstrukce a zajišťuje tak dokonalou bezpečnost pro malé pasažéry při převržení, bočním či čelním nárazu. Více o skládání vozíků se dozvíte zde.

Velmi pohodlná sedačka je pružně zavěšena ve dvanácti bodech rámu vozíku. Děti jsou ve svých sedačkách bezpečně připoutány pětibodovým bezpečnostní pásem, avšak stále mají dostatečnou volnost pohybu.

Inovovaná konstrukce umožňuje použití závěsné sedačky pro novorozence

CROOZER MIMINKOVNÍK a tedy přepravu velmi malých dětí v nejšetrnější poloze.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníVozík za kolo, Vozík za kolo Croozer
VýrobceCroozer
Sedadlodvoumístné
Hmotnost15.6 kg
Nosnost45 kg
Typvozíky

Vývoj ceny Croozer Kid for 2


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.