Delimano Joy 3v1 multifunkční ponorný mixér za fajn cenu (recenze)

Veronika Štrbová Recenze 15. září 2021 0
Ruční mixér 3v1 Delimano Joy
 • výrobce: Delimano
 • příkon: 600 W
 • počet rychlostí: 2
 • hmotnost: 1,8 kg
 • turbo: ano
 • rozměry: 15,5×25×25,5 cm
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Mixéry
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Delimano Joy 3v1 ponorný mixér patří mezi nejoblíbenějších pomocníky do kuchyně. Poradí si téměř se vším, ať už potřebujete potraviny nasekat, rozmixovat nebo vyšlehat. Má opravdu multifunkční využití, které ocení každá hospodyňka. Bez tohoto malého šikovného spotřebiče si už nebudete umět představit vaši každodenní přípravu jídel.

Ponorný mixér je malý, proto vám šetří místo v kuchyni. Má kvalitní provedení a obsahuje bohaté příslušenství, díky kterému připravíte skutečně cokoliv. Tělo mixéru ponořte do připravovaného pokrmu a mixujte, šlehejte, sekejte, melt nebo dokonce pasírujte přísady přímo v hrnci, v misce nebo v rendlíky. S tímto kráječem, šlehačem a mixérem v jednom bude pro vás příprava jídel jednoduchá, rychlá a hravá.

Základní informace

Delimano Joy 3v1 ponorný mixér v sobě spojuje tři malé spotřebiče, a to mixér, kráječ a šlehač. Disponuje výkonným 600 W motorem, díky němuž dosáhnete vždy skvělý výsledek. Na mixéru lze nastavit dvě rychlosti – 1 pevná rychlost + plynulá změna rychlosti, kterou si přizpůsobíte podle vaší potřeby. Součástí spotřebiče je i Turbo tlačítko, které umožňuje po krátkou dobu pracovat na nejvyšší rychlosti. Úroveň hlasitosti nepřesahuje 85 dB, takže sousedy jím rušit nebudete. Ponorný mixér Delimano Joy 3v1 dokáže dosáhnout v závislosti na zvolené rychlosti v rozmezí od 6500 až do 13500 otáček za minutu.

➡️ Další informace:

Příkon600 W
Počet rychlostí2
Plynulá regulaceano
Pulzní spínačano
Turboano
Hmotnost1,8 kg
Rozměry15,5 × 25 × 25,5 cm (Š x V x H)
Funkce, příslušenstvímixování, sekací nástavec (chopper), šlehání, mixovací nádoba
Objem nádoby na šlehání700 ml
Objem nádoby na sekání500 ml
Počet otáček za minutu6 500 – 13 500

 

Vlastnosti ponorného mixéru

Materiál

Tělo, resp. noha ponorného mixéru Delimano Joy 3v1 je z nerezové oceli. Ze stejného materiálu je vyrobena i čepel. Zbývající část mixéru a nádoby na mixování a šlehání jsou z mimořádně tvrdého a odolného plastu bez obsahu PFOA.

Nerezová čepel mixéru Delimano Joy 3v1

Nerezový materiál čepele mixéru

 

Ovládání

Ovládání mixéru je opravdu velmi jednoduché a pohodlné. Spouští se pomocí pulzního spínače, který je umístěn na rukojeti. Celý produkt váží pouhých 1,8 kg, takže se s ním snadno manipuluje a levou zadní zvládnete i delší používání. Díky svým rozměrům 15,5×25×25,5 cm je mixér takový kompaktní, že jej můžete skladovat téměř kdekoliv. Jelikož jeden mixér splňuje funkci tří spotřebičů, šetří vám tím další místo v kuchyni.

 

Obsah balení

 • násada na mixování
 • násada na šlehání
 • sekací nádoba 500 ml
 • nádoba na šlehání 700 ml
 • podložka pod nádoby
Kráječ, mixér a šlehač v jednom spotřebiči Delimano Joy 3v1

Všechny části mixéru Delimano Joy 3v1

 

Funkce ponorného mixéru Delimano Joy 3v1

Jak jsme již zmínili, ponorný mixér Delimano Joy 3v1 splňuje funkce tří spotřebičů, kterými jsou mixér, kráječ a šlehač. Nyní se podíváme na to, co všechno dokáží tito pomocníci v kuchyni zpracovat.

 

Mixér

Mixér dokáže rozmixovat různé přísady pro chutné pokrmy, jako je ovoce či zelenina. Poradí si jak s teplými omáčkami, tak i se studenými přísadami či s ledovými kostkami. Disponuje pěti funkcemi, které z něj dělají dokonalý kuchyňský spotřebič. Jsou to:

 • extra dlouhé tělo, které dosáhne hlouběji do hrnců a nádob
 • velká mixovací hlava zabraňující cákání
 • dobře se drží v ruce, proto je mixování jednoduché a bezpečné
 • odnímatelné díly vhodné do myčky nádobí
 • mírně ohnutý tvar čepele umožňuje krouživý pohyb, ale i pohyb nahoru a dolů

 

Kráječ

Kráječ vám pomůže získat dokonale nasekanou cibuli a další zeleninu například do chutného salátu. Pokud tedy základnu vyměníte za mísu na krájení, můžete jej použít jako praktický elektrický kráječ. Rychlost/výkon krájení lze snadno regulovat a s touto funkcí nasekáte vše, co potřebujete, ať už najemno nebo nahrubo. Mísu na krájení lze mýt v myčce nádobí a má protiskluzovou spodní stranu pro bezpečné používání a praktickou odměrku.

 

Šlehač

S nástavcem na šlehání se mixér za okamžik přemění na elektrický šlehač. Motor s výkonem 600 W s jednou rychlostí a plynulou změnou rychlosti je dostatečně výkonný na dokonalé hnětení mouky a zároveň jemný na jemné vmíchání sněhu z vaječných bílků do hotového těsta. Využijete ho tedy opravdu v mnoha případech. Dokonale ním vyšleháte i krém na sněhové pusinky nebo jakoukoliv omáčku k jídlu.

 

Údržba tyčového mixéru

Nakolik je mixér vyroben převážně z nerezového materiálu, jeho údržba je velmi jednoduchá. Nejdříve se však ujistěte, že je spotřebič odpojen od elektrické sítě. Odpojte mixovací tyč/čepel sekáčku a omyjte pod tekoucí vodou (v případě potřeby použijte trochu čisticího prostředku). Po umytí je postavte do vzpřímené polohy, aby odtekla voda, která se mohla dostat dovnitř. Následně omyjte nádobu, sekací nádobu, šlehací metlu a čepel v teplé mýdlové vodě. Tyto nástavce jsou však vhodné i do myčky, proto si občas můžete mytí usnadnit.

Motorovou jednotku otřete pouze vlhkým hadříkem, nikdy ji neponořujte do vody. Může totiž dojít k úrazu elektrickým proudem. Důkladně vše osušte. Dávejte si však při manipulaci pozor, protože čepele jsou velmi ostré, abyste neporanili.

Části mixéru Delimano Joy 3v1 v myčce

Některé části mixéru můžete vložit i do myčky nádobí

 

💡 TIP na rychlé čištění: Mezi jednotlivými cykly mixování podržte ponorný mixér ve vysoké nádobě napůl naplněné vodou a na pár vteřin ho spusťte.

 

Problémy se spotřebičem

Při domácích spotřebičích není nic neobvyklého, pokud dojde k nějaké chybě. Někdy je to vada výrobku, někdy se opotřebuje časem nebo je tam jiná chyba. Přečtěte si, jaké jsou možná řešení při problémech s ponorným mixérem.

ProblémDůvodyRešení
Motor běží, ale čepel se neotáčí. Abnormální vibrace nebo nadměrný hluk.1) Použitý nástavec/příslušenství není dobře uzamčené k hlavní jednotce. 2) Do čepele se zamotaly a uvízly v ní zpracovávané potraviny.1) Dobře nástavec uzamkněte. 2) Odpojte zástrčku ze sítě, pak očistěte čepel a nakrájejte jídlo na menší kousky.
Během používání mixéru najednou přestane pracovat.1) Zařízení jste používali zřejmě příliš dlouho. 2) Uvolněná zástrčka nebo chyba napájení.1) Doba provozu nesmí přesáhnout čas uvedený v návodu. 2) Zkontrolujte zástrčku a/nebo napájecí zdroj.
Ani po zapojení do sítě a stisknutí vypínače mixér nefunguje.1) Uvolněná zástrčka nebo chyba napájení. 2) Selhání zařízení.1) Zkontrolujte zástrčku a/nebo napájecí zdroj. 2) Odneste zařízení kvalifikovanému technikovi

 

Recenze na ponorný mixér Delimano Joy 3v1

Zajímalo nás, co na tento produkt říkají zákazníci a jaké jsou jejich zkušenosti s používáním ponorného mixéru Delimano Joy 3v1. Přestože jsme je až tak mnoho nenašli, výsledek je v konečném důsledku perfektní, jelikož žádný komentář nebyl vysloveně negativní. Celkově lidé hodnotí mixér velmi dobře, jsou s ním spokojeni a nelitují peníze, které za něj zaplatili. Pozitivem produktu je jednoduché ovládání, multifunkční využití díky bohaté výbavě a kvalitní provedení.

Našli jsme jen slovenské reakce zákazníků, zde jsou:
Recenze zákazníků na Delimano Joy 3v1 ponorný mixér

 

Shrnutí na závěr

Můžeme říci, že ponorný mixér Delimano Joy 3v1 je super pomocník do domácnosti. Nahrazuje až tři spotřebiče, čímž šetří místo v kuchyni. Jeho provedení je kvalitní a údržba velmi jednoduchá. Ovládání zvládne každý a manipulace s ním je jedna báseň, nakolik se v ruce drží velmi dobře. Zakoupit si ho můžete již za 1 299 Kč. S tímto spotřebičem budete určitě spokojeni. Rychle a hravě s ním dokážete potraviny rozmixovat, nasekat či vyšlehat a připravíte si tak jakékoli jídlo, na které budete mít zrovna chuť.

💡 TIP: Pokud hledáte jiný, levnější, dražší, či výkonnější mixér, přečtěte si náš velký test tyčových ponorných mixérů.

Výhody

 • tři spotřebiče v jednom produktu, šetří místo
 • multifunkční využití díky bohatému příslušenství
 • snadné čištění jednotlivých částí mixéru
 • možnost mýt v myčce nádobí
 • výborná manipulace, dobře se drží v ruce

Nevýhody

 • málo rychlostí
 • vyšší hlasitost

Závěr recenze: Multifunkční tyčový mixér, který zvládne funkci mixéru, kráječe i šlehače v jednom. Dobře se drží, snadno se s ním manipuluje a má přijatelnou cenu.

Hodnocení autora
 • Provedení
 • Kvalita
 • Hlučnost
 • Využití
 • Cena

Souhrn

Multifunkční tyčový mixér, který zvládne funkci mixéru, kráječe i šlehače v jednom. Dobře se drží, snadno se s ním manipuluje a má přijatelnou cenu.

4.0

Ruční mixér 3v1 Delimano Joy

✅ Cena: 1 299 Kč

Chci Delimano Joy 3v1 Delimano.cz
Vývoj ceny Delimano Joy 3v1


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.