Delimano Joy – malý, ale výkonný elektrický sekáček za dobrou cenu (recenze)

Veronika Štrbová Recenze 15. září 2021 0
Delimano Joy elektrický sekáček
 • výrobce: Delimano
 • příkon: 200 W
 • objem nádoby: 600 ml
 • počet rychlostí: 1
 • hmotnost: 800 gramů
 • počet čepelí: 2
 • počet nástavců: 2
 • materiál: plast + nerez
 • Dostupnost: Vyprodáno
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Elektrický sekáček Delimano Joy je malý, ale výkonný pomocník do kuchyně, který si hravě poradí se sekáním jakýchkoliv surovin. Je to rychlý a kompaktní spotřebič, který si při vaření určitě oblíbíte. Jelikož má malé rozměry, ušetří vám místo v kuchyni. Umístit jej můžete prakticky kdekoliv, protože vám nebude překážet ani na kuchyňské lince.

Elektrický sekáček Joy obsahuje jednoduché nebo dvojité extra ostré čepele z nerezové oceli, které můžete použít v závislosti na zvoleném připravovaného pokrmu. Ovládání je extra jednoduché, protože vše, co musíte udělat, je stisknout jedno jediné tlačítko na sekáčku. Další informace o tomto malém, šikovném spotřebiči naleznete níže v recenzi.

Základní informace

Elektrický sekáček Delimano Joy je malý, šikovný a výkonný spotřebič, který je navržen tak, aby vám usnadnil každodenní přípravy pokrmů. Tento spolehlivý pomocník do každé kuchyně zaujme hned na první pohled svým elegantním bílým designem, který bude ozdobou každé kuchyňské linky. Elektrický sekáček Joy si díky ostrým čepelím hravě poradí s čímkoli, co budete potřebovat nasekat.

Celková kapacita nádoby na sekání je 600 ml, z toho sekací kapacita je 360 ml. Elektrický sekáček Joy disponuje dvěma druhy kvalitních ostrých čepelí. Jsou to jednoduché čepele nebo dvojité extra ostré čepele z nerezové oceli ve tvaru „S”. Jednoduchá čepel je vhodná pro sekání bylinek, česneku, různých druhů koření i čokolády. Dvojitá čepel si zase snadno poradí s ořechy, tvrdým sýrem i zeleninou. Kromě čepelí obsahuje sekáček Rovus Delimano také 2 nástavce na omáčky, které jsou vhodné pro míchání dresinků či salátů.

➡️ Další informace:

Příkon200 W
Objem nádoby600 ml
Počet rychlostí1
Pulzní spínačne
Turbone
Plynulá regulacene
Počet nástavců2
Počet čepelí2
Materiálnerez + plast
Hmotnost800 gramů
Rozměry10,5 x 25,7 x 16,6 cm (Š x V x H)

 

Elektrický sekáček Joy a jeho vlastnosti

Jednoduché ovládání

Ovládání elektrického sekáčku Joy je velmi jednoduché a usnadní vám práci v kuchyni. Stačí stisknout jediné tlačítko na vrchní straně nádoby a můžete mixovat. Jelikož je sekáček opravdu malý je také velmi skladný, což znamená, že jej můžete schovat téměř kamkoliv. Bezproblémová montáž, indikátor maximální úrovně plnění a protiskluzové nožičky zajišťují bezpečné a snadné použití.

Míchání a sekání sekáčkem Joy

Se sekáčkem Joy dokážete nejen sekat, ale i míchat různé suroviny a jídla

 

Materiál a údržba

Tělo sekáčku je vyrobeno z kvalitního plastu, stejně také dva nástavce, které obsahuje. Čepele jsou extra ostré a jsou vyrobeny z nerezové oceli. Vzhledem k těmto použité materiály se spotřebič snadno myje. Před každým čištěním vždy odpojte sekáček z elektrické sítě. Ihned po použití omyjte nádobu, čepele a nástavce v teplé mýdlové vodě nebo je vložte do myčky, která si s tím pořadí již sama. Hlavní tělo otřete vlhkým hadříkem, neponořujte ho do vody. Nezapomeňte je následně důkladně osušit.

 

Uskladnění potravin

Sekáček Joy obsahuje i praktický víčko, kterým přikryjete nádobu na sekání a takto jednoduše můžete uskladnit své potraviny v ledničce.

 

Obsah balení

 • Elektrická základna s výkonem 200 W
 • Mísa na sekání o objemu 600 ml
 • Jednoduché nebo dvojité ostré čepele
 • 2 nástavce na míchání omáček
 • Uživatelský manuál

Ačkoliv právě neprobíhá akce na sekáček uvedena ve videu, určitě však stojí za zhlédnutí skvělé využití tohoto malého pomocníka:

Malý, ale výjkonný elektrický sekáčik Joy - Akcia -50% - Delimano Slovensko

 

Řešení problémů

Během používání tohoto, ale i jiných produktů, můžete narazit na nečekanou chybu. Pokud je to chyba výrobku, dejte ho reklamovat. Problém však může být i jinde a vy ho dokážete velmi snadno odstranit. Přečtěte si možné problémy a řešení v tabulce:

ProblémAnalýza poruchyŘešení
Zařízení nefunguje.1. Zařízení není zapojeno do sítě.
2. Sekáček není správně smontován.
3. Porucha zařízení.
1. Zapojte jej do elektrické zásuvky.
2. Zkontrolujte postup montáže dle návodu.
3. Sekáče předejte do autorizovaného servisního centra.
Jídlo je nasekané nerovnoměrně.Buď zpracováváte příliš mnoho jídla najednou nebo potraviny nejsou nasekané na dostatečně malé kusy.Zkuste nakrájet jídlo na menší, rovnoměrné kousky a/nebo v jedné várce zpracovávejte menší množství potravin.

 

Recenze zákazníků

Se svými zkušenostmi se lidé rádi dělí s ostatními na internetu. A jinak tomu není ani u tohoto produktu. Můžete si přečíst různé recenze zákazníků, kteří si elektrický sekáček Joy zakoupili a vyzkoušeli. tento sekáček má převážně pozitivní hodnocení, avšak nastal i takový problém, že se sekáček po třech použitích pokazil. Je možné, že to byl vadný výrobek, proto, pokud by se vám stalo totéž, výrobce nemá nejmenší problém vám ho vyměnit za nový. Stát se to může při jakémkoliv produktu a reklamace je běžná věc, proto bychom to nebrali jako nevýhodu. Se sekáčkem jsou lidé spokojeni, je malý a šikovný a pro běžné využití v kuchyni ideální.

Recenze zákazníka na elektrický sekáček Delimano Joy na Heuréce

Slovenské recenze na Heuréce:

Zkušenosti zákazníků s elektrickým sekáčkem Joy

 

Závěrečné shrnutí

Elektrický sekáček Delimano Joy je malý, ale výkonný přístroj, který urychluje a zjednodušuje každodenní přípravu jídel v kuchyni. Posekáte ním téměř všechny druhy potravin, jako například ovoce, zeleninu, ořechy, bylinky či semínka. Pomocí nástavců vymést i omáčky či oblíbené dresinky. Sekáček se velmi jednoduše ovládá pouze jedním jediným tlačítkem a také se snadno myje. Jeho cena je také přijatelná, zakoupit tento spotřebič si můžete již za 559 Kč. Elektrický sekáček Delimano Joy je šikovný pomocník pro sekání různých surovin a míchání jídel. Má ideální rozměry a nezabere mnoho místa. Je vhodný pro běžné každodenní používání.

Výhody

 • jednoduché nebo dvojité extra ostré čepele z nerezové oceli ve tvaru „S”
 • kompaktní rozměry, dá se uskladnit téměř kdekoliv
 • dva nástavce i na míchání dresinků a omáček
 • jednoduché ovládání jediným tlačítkem

Nevýhody

 • nízký výkon
 • malý objem nádoby

Závěr recenze: Malý, ale za to výkonný elektrický sekáček pro nenáročné zákazníky, vhodný pro běžné využití v domácnosti.

Hodnocení autora
 • Kvalita sekání
 • Rychlost sekání
 • Provedení
 • Výkon
 • Cena

Souhrn

Malý, ale za to výkonný elektrický sekáček pro nenáročné zákazníky, vhodný pro běžné využití v domácnosti.

3.9

Delimano Joy elektrický sekáček

✅ Cena: 559 Kč

Chci Delimano Joy Delimano.cz
Vývoj ceny Delimano Joy


Mohlo by vás zajímat

  Autor článku
  Veronika Štrbová

  Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

  Komentáře
  Zatím se zde nenachází žádný komentář.
  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.