Delimano nože, sada Chef Power – recenze

Petra Lyžičiarová Recenze 26. listopadu 2021 0
Delimano nože, sada Chef Power
 • Počet nožů: 8+nůžky
 • Materiál: nerezová ocel
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Nože
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Ostré nože jsou při vaření nezbytností. Elegantním a funkčním řešením problému s tupými noži je sada Chef Power od Delimano, která sestává z osmi nožů se stojanem, ve kterém jsou ukryty i brusky na nože. Sada je z nerezavějící oceli, úchop nožů je jednoduchý a bezpečný a keramická bruska nabrousí nože při každém vytažení ze stojanu. V sadě najdete nůž šéfkuchaře, univerzální nůž, ale i nůžky, čtyři steakové nože, Santoku nůž a nůž na vykosťování.

Delimano nože spolu se stojanem a bruskou na nože jsou vzhledem k množství všestranných nožů cenově dostupnou volbou. Vzhled stojanu je elegantní a nože jsou vyrobeny ze špičkové oceli, a tak jsou velmi odolné. Navíc se nože dobře drží, výborně se s nimi manipuluje a nemusíte se obávat toho, že by se mohly zlomit.

Delimano nože, sada Chef Power - navigace v článku

Základní informace

Sada nožů se stojanem a bruskou Delimano Chef Power obsahuje nůž šéfkuchaře, vykosťovací filetovací nůž, univerzální nůž a nůž Santoku, ale i čtyři nože na steak. Kromě toho také praktické kuchyňské nůžky. Nože jsou vyrobeny z kvalitní nerezavějící oceli, která se táhne až do rukojeti, a tak jsou nože pevné a dobře se drží. K tomu přispívají i ergonomické rukojeti.

Stojan na nože má v sobě zabudované čtyři keramické brusky, a tak vždy, když vytáhnete nůž, bude dokonale nabroušený. Jde o samoostřící technologii, která zajistí, že vaše nože budou stále ostré a připravené na krájení.

 

Používání

Použití sady nožů Delimano je velmi jednoduché. Stojan na nože má v sobě zabudované čtyři keramické brusky. Nože jsou ve stojanu zasunuty a vždy, když je vytáhnete z něj ven, projdou bruskou, čímž dojde k jejich broušení. Vybraný nůž pak použijete na to, na co je určen, a po očištění ho vrátíte zpět.

Použití jednotlivých nožů Delimano:

Nůž šéfkuchařeprecizní krájení masa, ale je vhodný i na pečivo a chléb
Vykosťovací nůžvykosťování masa, filetování ryb
Univerzální nůžvýborný na krájení ovoce a zeleniny, salám a šunku
Nůž Santokuvhodný pro sekání, porcování zeleniny a ovoce
Steakové nožena krájení steaků či masa
Nůžkyna stříhání bylinek, papíru či provázku

 

Pokud chcete vidět, jak se používají nože Delimano v praxi, viz video:

Sada nožov Chef Power so samoostriacim systémom - Zľava -40% - Delimano Slovensko

 

Recenze a zkušenosti

Sada nožů Delimano obsahuje až osm nožů, jedny nůžky a stojan s keramickými bruskami. V jednom balení tak toho získáte skutečně mnoho a za dobrou cenu. Právě proto patří nože Delimano mezi zákazníky k oblíbeným. Podívali jsme se, jaké s nimi mají reální uživatelé zkušenosti a jak jsou s jejich ostrostí a celkovým používáním spokojeni.

Zákazníci na stránce Delimano oceňují kvalitu nožů a také jejich design:

Delimano nože, sada Chef Power zkušenosti

Další hodnocení → naleznete zde

 

Několik hodnocení a recenzí na sadu nožů Delimano s bruskou a stojanem jsme našli i na Slovenské Heuréce. Většina zákazníků byla s noži spokojená, přičemž ocenili jejich ostrost a zabudované brusky. Jedna recenze si stěžovala na nedostatečnou ostrost zoubkovaných nožů na steak:

Delimano nože, sada Chef Power recenze

 

Shrnutí na závěr

Delimano nože, sada Chef Power je praktická a funkční sada, ve které najdete užitečné nože, ale i nůžky, elegantní stojan a navíc i keramické brusky zabudované přímo v něm. Nože se dobře drží, snadno se s nimi krájí a protože jsou při každém vyjmutí ze stojana nabroušené, jsou také dokonale ostré. Líbí se nám, že sada obsahuje základní typy nožů do kuchyně a k tomu i čtyři nože na steak. Stojan je kompaktní a na kuchyňské lince vám nezabere mnoho místa.

V případě, že byste chtěli ještě brusku na další nože ve vaší kuchyni, můžeme vám doporučit brusku na nože Delimano, jejíž jsme detailněji věnovali v naší recenzi.

Výhody

 • ergonomické rukojeti
 • zabudovaná keramická bruska
 • praktický stojánek
 • více typů nožů

Nevýhody

 • nůžky jsou podle některých zákazníků náchylné na zlomení

Závěr recenze: Praktická sada s kvalitními noži a stojanem, který v sobě ukrývá keramické brusky.

Hodnocení autora
 • Dnadnost používání
 • Kvalita nožů
 • Cena
 • Všestrannost použití

Souhrn

Praktická sada s kvalitními noži a stojanem, který v sobě ukrývá keramické brusky. Součástí sady jsou i steakové nože kuchyňské nůžky.

4.4

Delimano nože, sada Chef Power

✅ Cena: 899 Kč

Chci Delimano nože, sada Chef Power Delimano.cz
Vývoj ceny Delimano nože, sada Chef Power


Mohlo by vás zajímat

  Autor článku
  Petra Lyžičiarová

  Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda tvořím. Kreativní se realizuji nejen při psaní, ale i v domácnosti, zahradě a v kuchyni, a tak věřím, že mé články budou pro vás zajímavé, užitečné a přínosné.

  Komentáře
  Zatím se zde nenachází žádný komentář.
  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.