Delimano Nutribullet 900 – dokonalý smoothie mixér pro celou rodinu (recenze)

Veronika Štrbová Recenze 15. září 2021 0
Delimano Nutribullet 900
 • příkon: 900 W
 • objem velké nádoby: 0,9 l
 • objem malé nádoby: 0,5 l
 • počet otáček za minutu: 25 000
 • počet rychlostí: 1
 • přednastavené programy: ne
 • hmotnost: 3,65 kg
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Mixéry
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Delimano Nutribullet 900 se stane součástí vašeho každodenního ranního rituálu. Pokud se ráno nestíháte nasnídat, tento pomocník vám s tím pomůže. Připravíte díky němu chutné a zdravé ovocné či zeleninové nápoje doslova za pár vteřin. Obsahuje praktickou nádobu s uzávěrem, proto si nápoj můžete hned i vzít s sebou do práce nebo do školy. Umyjete ho také za pár vteřin, protože ho stačí vyčistit pod proudem tekoucí vody nebo vložit do myčky. Co víc si přát?

S mixérem Delimano Nutribullet 900 W bude příprava vašich oblíbených jídel a smoothie opravdu hračkou. Zalíbí se to nejen vám, ale i vašim dětem, kterým touto formou můžete dopřát opravdu velkou porci vitamínů, jakou byste za jiných okolností zřejmě do nich nedostali. Má perfektní výkon 900 W a dosahuje až 25 000 otáček za minutu. Přesto je kompaktní a tak si najde místo v každé kuchyni. Dokáže rozmixovat téměř cokoliv, včetně mraženého ovoce.

Základní informace

Hledáte mixér, který si poradí s každou potravinou, kterou budete chtít rozmixovat a navíc bude i skladný? V tom případě je Delimano Nutribullet 900 Pro Family set ta správná volba. Jedinečnost tohoto inovativního stolního mixéru spočívá v tom, že dokáže vaše tělo doslova napumpovat živinami a potřebnými vitamíny. Navíc disponuje super výkonným 900 W motorem a dalším praktickým příslušenstvím.

Delimano Nutribullet 900 v plné výbavě

Delimano Nutribullet 900 s výkonným motorem si poradí téměř se vším

 

Mnohé potřebné látky pro náš organismus jsou obsaženy především v slupkách, stopkách, semínkách a jádrech, které často spíše skončí v koši, jako v našem jídle. Nicméně všechny důležité vitamíny, proteiny a esenciální mastné kyseliny, které tělo potřebuje, jsou obsaženy právě v těchto částech. Jednoduchým žvýkáním nebo odšťavňováním se ale do těla nedostanou v potřebné formě. Musíte mu je tedy dodat v takové podobě, aby bylo schopno jejich strávit a využít všechny živiny. A právě do takové podoby potraviny je upravuje Delimano Nutribullet 900.

➡️ Další informace:

Modelstolní mixér
Příkon900 W
Počet otáček za minutu25 000
Počet rychlostí1
Nastavitelná rychlostne
Pulzní spínačne
Drcení leduano
Šlehačne
Obsah malé nádoby0,5 l
Obsah velké nádoby0,9 l
Průměr těla mixéru13,5 cm
Výška těla mixéru bez nádoby20 cm
Hmotnost3,65 kg

 

Přednosti stolního mixéru Delimano Nutribullet 900 W

 

⭐ Zdraví na prvním místě

Díky speciální extrakční čepeli a výkonnému 900 W motoru dokáže mixér Delimano Nutribullet 900 narušit buněčnou stěnu, dostatečně rozmixovat potraviny a poskytnout vám všechny dříve nedostupné látky, které by váš organismus dříve nedokázal zpracovat. Tím si doplníte potřebné vitamíny, posílíte svou obranyschopnost a snadno se tak ubráníte zákeřným chorobám, jako jsou chřipky a nachlazení. Také budete schopni fungovat a naplno pracovat mnohem déle.

 

⭐ Vhodný do každé kuchyně

Stolní mixér od Delimano je malý a nenápadný a přesto působí velmi elegantně. Kromě své funkčnosti je tedy zajímavý i jednoduchým moderním vzhledem. Hodí se do každé domácnosti a v kuchyni vám nezabere mnoho místa. Určitě ho budete chtít sami nechat na kuchyňské lince, protože si ho tak zamilujete, že ho budete používat pravidelně.

 

⭐ Extrakce živin

Delimano Nutribullet 900 Pro Family set disponuje vysoce výkonným 900 W motorem, díky kterému jednoduše rozmixujete nejen všechny druhy ovoce a zeleniny včetně zmrazených, ale i oříšky, semínka a dokonce i led. Výkonný motor spolu s perfektní cirkulací potravin a odstředivé síle vytvoří v konečném důsledku velmi lahodný nápoj. Mluvíme o technologii extrakce živin. Nutribullet totiž dokáže připravit nápoj mnohem krémovější a nadýchanější jako klasický mixér. Váš koktejl bude navíc obohacen o množství potřebných vitamínů, které vaše tělo dosud nedostávalo vůbec nebo jen v minimálním množství.

Mixování s Delimano Nutribullet 900

Delimano Nutribullet 900 rozmixuje všechno dokonale, i oříšky nebo semínka

 

⭐ Mixér pro celou rodinu

Spolu s mixérem dostanete také dvě nádoby. Jedna je menší a má objem 0,5 litru. Tu skvěle využijete, pokud si budete připravovat zdravý nápoj a budete si ho chtít vzít s sebou do školy nebo do práce. Druhá nádoba je větší a má objem 0,9 litru, což je výhodné i pro více členů rodiny. Proto nebudete mít problém připravit za okamžik snídaně pro celou rodinu. Na tyto nádoby dostanete i speciální praktické víčko, pomocí kterého nádobu uzavřete a nápoj si vezmete kamkoliv s sebou.

 

⭐ Dopřejte si rychlý přísun vitamínů

Extrakční čepel ve tvaru hvězdice se 6-ti noži zaručuje unikátní cyklónový efekt mixování. V nádobě nezůstanou nerozmělněné zbytky potravin, které se při běžném mixéru obvykle usazují na stěnách v horní části nádoby. Čepel s rozpětím nožů 7,5 cm umožňuje rychlejší a účinnější mixování. Navíc, díky unikátnímu tvaru se ostří čepele nikdy neztupí.

Set mixéru Delimano Nutribullet 900

Delimano Nutribullet 900 a jeho set

 

💡 Mohlo by vás zajímat: Delimano má ve své nabídce i další modely tohoto mixéru – Nutribullet 600 a Nutribullet RX 1700.

 

Jak funguje stolní mixér Delimano Nutribullet 900

Delimano Nutribullet 900 Pro Family set dopřeje vašemu tělu vše, co potřebuje. Tento jedinečný mixér na extrakci živin se dá nazvat přelomem v oblasti výživy. Nutribullet má schopnost uvolnit skryté živiny z jídla, které konzumujete. Odšťavňování, mixování ani samotné žvýkání vám nedokážou zpřístupnit velké množství nezbytných látek v potravě. Abyste mohli využít prospěšné živiny skryté uvnitř semínek, jadérek, slupek a stonků, je nutné je kompletně rozemlít.

Díky tomu získáte podstatně více živin, aniž jste měnili složení své potravy. S Nutribulletom připravíte nápoj, který bude plný stravitelných živin, které by normálně jen prošli vaším tělem a vstřebaly se. Využívá totiž výkonný 900 W motor, který dokáže extrahovat, rozdrtit a rozemlít vše, co vaše potrava nabízí. Výsledkem je krémový a osvěžující nápoj plný zdraví a živin. Mixér Delimano Nutribullet 900 W připraví perfektní lahodné smoothie, mnohem krémovější a nadýchanější než klasický mixér. Dokáže narušit buněčnou stěnu a zpřístupnit vám skryté živiny, aby jejich vaše tělo mohlo vstřebat a využít.

 

Princip fungování mixéru Delimano Nutribullet 900

Zapomeňte na množství tlačítek, nastavení, programů a nesrozumitelných návodů. Tajemství spočívá v kombinaci výkonného 900 wattového motoru, extrakční čepele a patentované odstředivé technologie. Jedinečnou kombinací 3 prvků, které spolu vytvářejí extrakční technologii, dokáže proměnit vaše jídlo na „super jídlo”. Tato přeměna probíhá opravdu velmi jednoduše, vše co musíte udělat, je:

 1. Vložte ingredience a tekutinu do nádoby.
 2. Podle surovin vyberte víčko s čepelemi a připevněte ho.
 3. Uzavřenou nádobu umístěte na tělo mixéru.
 4. Mírně zatlačte, pootočte. Nádoba se následně zacvakne.
 5. Počkejte si na svůj nápoj plný vitamínů.

Svou vitamínovou bombu si můžete připravit několika metodami, vzhledem k použitým přísadám:

➡️ Metoda extrakce

Extrakcí získáte to nejlepší z ovoce a zeleniny. Vložte ingredience do extrakční sklenice a přišroubujte víčko s čepelemi. Uzavřenou nádobu umístěte na tělo mixéru. Zatlačte, pootočte a zacvakněte. Nápoj Nutriblast je hotový jakmile je krásně krémový a nadýchaný.

➡️ Metoda mletí

Mletím získáte cenné živiny obsažené v suchých plodech. Vložte ingredience do extrakční sklenice a přišroubujte víčko s čepelemi. Uzavřenou nádobu umístěte na tělo mixéru. Zatlačte, pootočte a zacvakněte. Po rozemletí na požadovanou konzistenci přidejte směs do nápoje nebo jogurtu.

➡️ Metoda protřepání

Může se stát, že když přeplníte nádobu ingrediencemi nebo nepřidáte dostatek vody, vznikne vám příliš hustá směs. Ingredience v horní části nádoby se pak nedostanou dolů k čepelím. Pokud zaznamenáte, že některé přísady nepronikají dolů k čepelím, jednoduše použijte metodu protřepání. Vyberte nádobu a čepele z těla mixéru. Zatřeste nádobou s čepelemi tak, jak byste drželi v ruce šejkr. Pak ji vraťte na tělo mixéru.

➡️ Metoda klepnutí

Najdou se určitě i takové ingredience, které se lepí na stěny nádoby namísto toho, aby rotovaly okolo čepelí. V tom případě jednoduše použijte metodu klepnutí. Vyberte nádobu s čepelemi z těla mixéru a poklepejte s ní o linku tak, aby ingredience propadly až na dno k čepelím. Umístěte nádobu a čepele na tělo mixéru a dokončete přípravu nápoje.

 

Pro koho je vhodný mixér Delimano Nutribullet Pro 900

Nutribullet je vhodný opravdu pro každého. Pro toho, kdo hledá vhodný způsob na konzumaci dostatečného množství živin. Pro toho, kdo chce zhubnout zdravým způsobem. Pro každého, kdo se stará o své zdraví a celkovou pohodu. Pro všechny, co mají omezený prostor v kuchyni. A v neposlední řadě pro ty, kteří trpí zdravotními problémy, jako jsou obezita, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, cukrovka, stres a nespavost, migréna, osteoartritída, kožní problémy atd. Nezapomínejte ani na vaše nejmenší, kterým díky Nutribulletu připravíte ten nejlahodnější a najkrémovejší pokrm pro jejich zdravý vývoj.

Nutribullet si zamilují i vaše ratolesti:

Zábavný a zdravý spôsob stravovania pre celú rodinu! - Nutribullet - Delimano Slovensko

 

Čištění stolního mixéru Delimano Nutribullet Pro 900

Čištění mixéru Nutribullet nemůže být snazší. Víčko a čepele od sebe nelze oddělit, proto stačí pouze naplnit nádobu horkou vodou se saponátem a opláchnout. Také ji můžete vložit do horní přihrádky myčky při běžném cyklu (ne dezinfekčním) a nemusíte tak ztrácet drahocenný čas mytím. Čepele a nádoby opláchněte ihned po použití, aby nezaschly a nepřilepily se k čepeli. Po umytí všechny části vysušte.

Nutribullet navíc nenadělá žádný nepořádek v kuchyni, nemusíte v ní proto už trávit tolik času, všechno jde snadno a rychle. Dopřejte svému tělu bohatou dávku vitamínů a živin. Nezapomeňte však na to, že před každým čištěním je nezbytné odpojit přístroj z elektrické sítě, aby nedošlo k vašemu zranění nebo poškození mixéru.

 

Popis produktu

 

Extrakční čepele

Jedinečný design nových extrakčních čepelí v kombinaci s odstředivou silou dokáže rozemlít nejen tvrdé jadérka a zrníčka, ale také silné stopky a tuhé slupky, čímž získáte přístup k živinám, které se skrývají v jejich nitru. Čepele jsou z nerezové oceli a není třeba je brousit.

 

Tělo mixéru

Jde o základnu stolního mixéru Nutribullet. Stačí zařízení zapojit přívodním kabelem do zásuvky, nasadit vyšší nádobu na výkonný 900 W motor a zacvaknout. Není třeba mačkat žádné tlačítko ani číst komplikované návody. Je to opravdu jednoduché a rychlé.

 

Menší nádoba s objímkou ​​a držadlem

Nádoba menší velikosti se hodí k přípravě jedné porce koktejlu Nutriblast, ze které svůj nápoj můžete rovnou vypít. Díky objímce s držadlem bude pití i držení velmi pohodlné.

 

1 těsnící víčko pro uchování čerstvosti

Už nepotřebujete žádné plastové obaly ani nádoby, abyste uchovali své nápoje čerstvé. K mixéru Nutribullet dostanete i těsnící víčko pro uchování čerstvosti, které pasuje na menší i vysokou nádobu. Hotový nápoj plný vitamínů si tak můžete vzít na cesty, do školy nebo do práce.

 

Vysoká nádoba s uzavíratelným víčkem na cesty

Vysoká nádoba je určena k přípravě zdravých, lahodných a výživných nápojů Nutribullet pro více osob. Díky uzavíratelnému víčku si můžete svůj Nutribullet vzít s sebou kamkoli budete chtít.

 

Uživatelská příručka s recepty

Pokud budete potřebovat inspiraci na nové nápoje, tato knížka plná návodů na přípravu lahodných a výživných koktejlů, po kterých se budete cítit vitálnější, přitažlivější, plní života a energie vás určitě potěší.

 

Kapesní nutriční poradce

Chcete Nutribullet využívat opravdu zdravě, pomůže vám praktický kapesní nutriční poradce, který vám poradí, které suroviny by měly být v kvalitě bio, jak si sestavit vyvážené menu na celý týden, jak vybrat nejčerstvější suroviny a kolik ovoce a zeleniny nakoupit nebo i to, jaké jsou zdravotní přínosy vybraných potravin.

💡 Komplet celá sada stolního mixéru Nutribullet obsahuje:

Všechno příslušenství mixéru Delimano Nutribullet 900

Delimano nutribullet 900 příslušenství

 • 1x tělo mixéru s výkonným 900 W motorem
 • 1x menší nádoba (0,5 l)
 • 1x uzavíratelné víčko na cesty
 • 1x vysoká nádoba (0,9 l)
 • 1x objímka na pití
 • 1x těsnící víčko
 • 1x extrakční čepele
 • 1x uživatelská příručka s recepty
 • 1x kapesní nutriční poradce

 

Příprava Nutriblastu

Před přípravou svého Nutriblastu nezapomeňte opláchnout nádoby a čepele v teplé vodě se saponátem. Následně může příprava vaší vitamínové bomby začít. Jak na to? Prozradíme vám jednoduchý postup.

 1. Do 0,9 l nádoby dejte 50% listové zeleniny – 2 šálky představují jednu denní porci listové zeleniny, což vám postačí během několika prvních týdnů. Množství odpovídá asi dvěma plným hrsti.
 2. Do stejné nádoby přidejte 50% ovoce – Jedna porce ovoce představuje asi jeden šálek. Do každého nápoje doporučujeme přidat banán nebo ½ avokáda na zjemnění. Potom přidejte další 3 druhy ovoce (nebo i více).
 3. Přidejte vodu – Doporučujeme vodu přidat až po značku MAX. Pokud máte raději hustší konzistenci koktejlu, přidejte méně vody. Pokud dáváte přednost řidšího koktejlu, přidejte více vody. Nikdy ale nepřekračujte značku MAX.
 4. Přidejte „vzpruhu”  – přidejte hrst oříšků, semínek nebo kustovnice Čínské. Tak si zajistíte příjem cenných mastných kyselin. Tato „vzpruha” dodá vašemu nápoji ještě více živin.
 5. Našroubujte čepele a zapněte – Na nádobu našroubujte víčko s čepelemi a zavřenou nádobu připevněte k tělu přístroje. Zatlačte, pootočte a zacvakněte. Když se nádoba dostane do pozice ON, čepele se roztočí. Mixujte, dokud nedosáhnete velmi hladkou krémovou konzistenci. Připojte rukojeť a už si jen vychutnejte lahodný a zdravý nápoj.
Smoothie vyrobené díky Delimano Nutribulletu 900

Připravte si s mixérem Delimano Nutribullet 900 zdravé smoothie podle vaší chuti ať už ze zeleniny nebo ovoce

 

Pozor: Při přípravě Nutriblastu nezapomeňte vždy přidat tekutinu. Také nádobu nepřeplňujte a ujistěte se, že všechny přísady spolu nepřesahují značku MAX. Dbejte také o to, aby nebylo v nádobě více než volitelných 25% celkového objemu ledu.

‼️ POZOR: Pokud užíváte léky na snížení cholesterolu, ředění krve, krevní tlak, sedativa nebo antidepresiva, konzultujte konzumaci koktejlů podle navržených receptů s lékařem.

 

➡️ Pro přípravu Nutriblastu můžete použít například i tyto přísady:

Možné přísady do Nutriblastu od Delimano Nutribullet 900

 

‼️ Upozornění Nutriční extrakce může být skutečně přínosná, ale ne všechno ovoce a všechny slupky jsou vhodné. Následující semínka a pecky obsahují chemikálie, z níž se po požití do těla uvolňuje kyanid. Proto nepoužívejte: jablkové jadérka a meruňkové, třešňové, švestkové a broskvové pecky.

 

Pozor na napodobeniny produktu

Vzhledem k tomu, že Delimano Nutribullet Pro 900 je mezi zákazníky velmi oblíbený, na Český a Slovenský trh se už dostali i jeho napodobeniny, tzv. padělky. Abyste si byli jisti, že kupujete skutečně originál, dávejte pozor na některé znaky, které zaznamenáte hned na první pohled. Také se nedejte zlákat ani na podezřele nízkou cenu, která může také znamenat, že jde o nepravý produkt. Pravý originál vám zajistí nákup mixéru v online obchodech a prodejnách, které mají výhradní distribuční práva.

Jsou to:

 • www.delimano.cz
 • www.topshop.cz
 • www.wellneo.cz (bývalé liveactive.sk)
 • Top Shop prodejny

Podle těchto znaků rozlišíte originál Nutribullet od jeho napodobeniny:

Ako spoznať originálny Nutribullet - Delimano Slovensko

 

Přečtěte si o Delimano Nutribullet 900W recenze

Stolní mixér Nutribullet Pro 900 W Delimano je oblíbený nejen u nás v Česku, ale i u našich sousedů na Slovensku. Proto není problém najít na internetu množství recenzí na tento produkt. Můžeme potvrdit, že většina z nich je pozitivní, najdou se však i nějaké chybičky. Největšími pozitivy Nutribulletu je snadná manipulace, čištění a kvalitní mixování i mražených či tvrdých surovin. Naopak, více by uvítali tišší chod mixéru nebo nižší cenu. Kvalita však v tomto případě hovoří za všechno, co řeknete? Přečtěte si i vy následující zkušenosti reálných uživatelů Nutribulletu.

Delimano Nutribullet 900 W recenzeDelimano Nutribullet 900 W reálné zkušenosti

Více recenzí → naleznete zde

 

Bezpečnostní pokyny k používání mixéru

Ačkoli je to stolní mixér kompaktních rozměrů a velmi jednoduše se používá i čistí, stejně při něm platí určité bezpečnostní opatření, které nelze podceňovat a je třeba je dodržovat. Například i z toho důvodu, abyste prodloužili životnost vašeho spotřebiče nebo předešli jeho poškození či vašemu poranění. Patří mezi ně:

 • Motor by neměl být v nepřetržitém chodu déle než 1 minutu jinak hrozí jeho poškození. Pokud motor přestane pracovat, odpojte základnu ze sítě a nechte ji na hodinu vychladnout. Pak zkuste přístroj znovu zapnout. Nutribullet má zabudovanou tepelnou pojistku, která ho vypne ve chvíli, kdy se začne přehřívat. Základna se po odpojení z elektřiny a vychladnutí tepelné pojistky resetuje.
 • Čepele spotřebiče jsou velmi ostré, proto s nimi manipulujte opravdu opatrně.
 • Nikdy nemixujte sycené nápoje. Nahromaděný tlak z uvolněných plynů může způsobit prasknutí nádoby, což by mohlo vést k poranění.
 • Před mixováním nedávejte do nádoby žádné horké tekutiny. Začněte s vychlazenými surovinami nebo  pokojovou teplotou. Zahřáté ingredience by mohly v uzavřené mixovací nádobě vytvořit vnitřní tlak, což může způsobit její prasknutí / otevření s rizikem tepelného poškození nebo poranění.
 • Rozmixovanou směs nenechávejte na dlouhou dobu v uzavřené nádobě. Cukry v ovoci a zelenině mohou začít kvasit, což vede k hromadění tlaku a jeho rozpínání v nádobě. Při jejím pohnutí nebo otevření mohou následně suroviny vybuchnout a vystříknout ven.
 • Cyklónový pohyb mixéru vyžaduje pro přípravu super-výživných koktejlů – Nutriblastů a jiných hodnotných nápojů použití tekutin. Není určen pro drcení ledu a přípravu nápojů bez tekutin. Pokud si chcete připravit lahodný, studený Nutriblast, doporučujeme použít mražené ovoce a vychlazené tekutiny. Případně můžete do 25% objemu nádoby přidat drcený led a dolijte vodu nebo jinou tekutinu až po rysku „max-”. Nedrťte led ani jiné tvrdé suroviny bez přidání kapalin, protože při delším takovém zacházení může dojít k otupení nebo poškození čepelí. Před a po každém použití vždy zkontrolujte čepele.
 • Přívodní kabel a zástrčku pravidelně kontrolujte. Kabel se nesmí dotýkat horkých povrchů včetně sporáků. Nenechávejte ho ani viset přes hranu stolu nebo linky. Netahejte za něj, nepřekrucujte ho ani jinak nepoškozujte.

💡 TIP: Podívejte se i na náš test nejlepších stolních kuchyňských mixérů a uvidíte, jak jsme ohodnotili Delimano Nutribullet 900 a další jiné modely mixérů.

 

Zhodnocení na závěr

Delimano Nutribullet 900 se stane vaším každodenním společníkem. Zajistí vám potřebnou dávku vitamínů a vy budete mít dostatek energie během dne. Příprava nápojů je velmi rychlá a snadná, stejně jako čištění přístroje. Mírně vás může rušit pouze hlasitost, jeho 900 W motoru kterou však přístroj vyžaduje. Při popíjení lahodného smoothie na hlučnost úplně zapomenete.

Vyzkoušejte Delimano Nutribullet 900 W. Cena se může někomu zdát trochu vyšší, do kvality se však vyplatí investovat. Nutribullet si můžete zakoupit již za 2 449 Kč ve vybraných e-shopech nebo na prodejnách s výhradními distribučními právy, které jsme již zmínili výše. V případě vaší nespokojenosti můžete výrobek do 14 dnů od doručení vrátit a peníze dostanete zpět.

Výhody

 • provedení bez obsahu bisfenolu A (BPA), pro bezpečné jídla a pamlsky
 • jednoduché čištění, vhodný i do myčky
 • odstředivá síla, perfektní cirkulace a patentované extrakční čepele
 • rozdrtí jídlo, naruší jeho buněčnou strukturu a uvolní hodnotné živiny
 • rozdrtí semínka, jadérka, stopky i slupky
 • pomáhá zmírnit některé zdravotní problémy

Nevýhody

 • disponuje pouze jednou rychlostí
 • pro někoho vysoká cena
 • může vás rušit mírně vyšší hlučnost motoru

Závěr recenze: Stolní mixér s unikátní čepelí pro ještě rychlejší a účinnější mixování. Určitě dobrá volba, se kterou budete spokojeni.

Hodnocení autora
 • Provedení
 • Kvalita mixování
 • Rychlost mixování
 • Ovládání
 • Cena

Souhrn

Stolní mixér s unikátní čepelí pro ještě rychlejší a účinnější mixování. Určitě dobrá volba, se kterou budete spokojeni.

4.4

Delimano Nutribullet 900

✅ Cena: 2 449 Kč

Chci Delimano NUTRIBULLET 900 Delimano.cz
Vývoj ceny Delimano NUTRIBULLET 900


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.