Delimano Slow Joy – recenze na pomalý odšťavňovač, který zachovává všechny vitamíny

Petra Lyžičiarová Recenze 26. listopadu 2021 0
Delimano Slow Joy
 • Příkon: 200 W
 • Objem nádoby: 400 ml
 • Hmotnost: 4,5 kg
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Odšťavňovače
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Delimano Slow Joy je pomalý odšťavňovač, který z ovoce a zeleniny získává maximum šťávy a zároveň zachovává v šťávách mnoho organických vitaminů a výživných látek. Kromě odšťavňování ho můžete použít i pro výrobu chutných jídel pro děti nebo svěžích smoothie nápojů. K jeho přednostem patří například i to, že šetří elektrickou energii a snižuje množství potravinového odpadu.

Z hlediska ceny bychom ho zařadili k střední cenové hladině. Co se týče příkonu tohoto odšťavňovače, je na hodnotě 200 W, což je ve srovnání s jinými pomalými odšťavňovači průměrná hodnota. Kapacita odšťavňovače je 400 ml. Oceňujeme, že Delimano Slow Joy má kompaktní rozměry, a tak ho jednoduše uskladníte i v menších domácnostech. Je nenáročný na používání a snadné je i jeho čištění.

Základní informace

Delimano Slow Joy je pomalý odšťavovač, který funguje při nízkých otáčkách, díky čemuž se při zpracování ovoce a zeleniny zachovávají všechny potřebné výživné látky a vitamíny. Použít jej můžete nejen na přípravu šťáv, ale i chutných pokrmů pro malé děti či zdravých smoothie nápojů.

Odšťavovač Delimano Slow Joy

Odšťavovač Delimano Joy má příkon 200 W a jeho provoz šetří elektrickou energii. Jeho kapacita je 400 ml. Jde o skladné a kompaktní zařízení, které má hmotnost 4,5 kg, a jednoduše jej uskladníte i v menší kuchyni.

Důležité parametry odšťavňovače Delimano Slow Joy:

Příkon200 W
Kapacita400 ml
Hmotnost4,5 kg
Rozměry21 * 18 * 51 cm

 

Jak funguje

Odšťavovač Delimano Slow Joy pracuje na principu nízkých otáček, díky čemuž získává z ovoce a zeleniny potřebné živiny a organické vitamíny. Jelikož motor pracuje při nízkých otáčkách, vytváří méně tepla a uchovává zdravé nutrienty a enzymy v připraveném nápoji. Navíc také umožňuje delší skladování připravených nápojů.

Odšťavovač Delimano Slow Joy - použití

Odšťavovač pracuje při dvoustupňovém extrakčním procesu, a tak je výsledkem odšťavňování ta nejvýživnější šťáva. Precizní stlačuje suroviny aniž by docházelo k jejich drcení či trhání. Kromě toho můžete zpracovat nejen samotnou šťávu, ale i dužinu z odšťavených surovin. Výrobce například doporučuje smíchat dužinu, která je zdrojem cenné vlákniny, s oříšky, medem či semínky a vytvořit si tak chutnou energetickou tyčinku. Případně můžete dužinu přidat i k snídaňovým cereáliím či do jogurtu.

Odšťavovač Delimano Slow Joy - příprava šťávy

💡 Mohlo by vás zajímat: Pokud se chcete dozvědět více o výběru nejlepšího odšťavňovače, podívejte se na náš velký test těchto zařízení. Najdete v něm recenze na několik kvalitních modelů.

 

Recenze a zkušenosti zákazníků

Podívali jsme se na několik hodnocení od zákazníků, kteří si odšťavovač Delimano Slow Joy pořídili. V recenzích se podělili o své dojmy a zkušenosti s tímto zařízením.

Za pozitivum například považují jednoduché čištění, avšak v jedné recenzi jsme se setkali s protichůdným názorem. Zákazník se v něm stěžoval, že při čištění je náročné otevřít otvor, z něhož vychází odstavených dužina. Zákaznice v této recenzi také tvrdí, že nápoj by spíše přirovnala k smoothie a ne k šťávě. Toto však může záviset na daných surovinách, ze kterých šťávu připravila.

Odšťavovač Delimano Slow Joy - recenze

Další zkušenosti zákazníků chválí tichý chod odšťavňovače Delimano, ale i to, že si pomocí něj můžete připravit dětskou výživu. Menší nevýhodou je malý otvor pro vkládání surovin, a tak je musíte nakrájet na menší kousky.

Odšťavovač Delimano Slow Joy - zkušenosti

 

Odšťavovač Delimano Slow Joy – doporučujeme?

Pokud hledáte kvalitní a cenově přijatelný pomalý odšťavovač, Delimano Slow Joy je pro vás vhodnou volbou. Šetří elektrickou energii, není náročný na čištění a má tichý chod. Kromě toho jsou jeho předností i kompaktní rozměry, a tak je vhodný i do menších domácností. Za drobné nevýhody považujeme malý objem nádoby na šťávu a malý otvor pro vkládání surovin. Poměr ceny a kvality je v případě tohoto odšťavňovače příznivý.

Výhody

 • tichý chod
 • nenáročné čištění
 • kompaktní rozměry
 • možnost přípravy dětské výživy

Nevýhody

 • malý objem nádoby na šťávu
 • malý otvor na suroviny

Závěr recenze: Jednoduchý, cenově dostupný a kompaktní pomalý odšťavovač, který uchovává v šťávách maximum živin.

Hodnocení autora
 • výkon
 • jednoduchost použití
 • kompaktnost
 • čištění
 • cena

Souhrn

Jednoduchý, cenově dostupný a kompaktní pomalý odšťavovač, který uchovává v šťávách maximum živin. Poslouží i při přípravě dětských výživ.

4.3

Delimano Slow Joy

✅ Cena: 3 399 Kč

Chci Odšťavňovač Joy Delimano.cz
Vývoj ceny Odšťavňovač Joy


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda tvořím. Kreativní se realizuji nejen při psaní, ale i v domácnosti, zahradě a v kuchyni, a tak věřím, že mé články budou pro vás zajímavé, užitečné a přínosné.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.