Digitální tlakoměr Wellneo - krátká recenze

26. listopadu 2021 0
Digitální tlakoměr Wellneo - recenze
 • výrobce: Wellneo
 • umístění: na zápěstí s obvodem 14-19,5 cm
 • napájení: baterie 2 x 1,5 V, rozměr AAA
 • paměť: 2*60 měření s časem a datem
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Tlakoměry
649 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
wellneo.cz

Digitální tlakoměr Wellneo na zápěstí je registrovaná zdravotnická pomůcka, kterou si může pořídit každý, komu vyhovuje spíše méně komplikovaný postup při měření - tlakoměr se jednoduše nasadí na zápěstí, zapne (k dispozici jsou velká tlačítka, ideální i pro seniory) a výsledek si následně odečtete na velkém displeji.

K dispozici máte paměť měření pro dvě osoby a funkci průměrování naměřených výsledků. Praktický je i indikátor slabé baterie (2xAAA), přičemž její výdrž je asi na 200 měření. Kromě měření diastolického a systolického krevního tlaku máte pod kontrolou také srdeční frekvenci a rytmus. Měření by mělo být zcela spolehlivé, ale je třeba počítat s odchylkami, se kterými se při takovém typu tlakoměru nutně setkáte.

Ještě před jeho pořízením však zvažte, zda je pro vás tento tlakoměr vhodný. Například podle výrobce není vhodný pro pacienty s vysokou frekvencí arytmií. Další omezení a více informací naleznete v návodu k použití.

Výhody

 • nízká pořizovací cena
 • snadné používání
 • kompaktní rozměry
 • paměť měření pro dvě osoby
 • funkce průměrování naměřených výsledků

Nevýhody

 • pro nenáročné domácí použití
 • měření nejsou zcela přesná

Závěr recenze: Jednoduchý tlakoměr na zápěstí, který je určen pro nenáročné domácí použití.

Přečtěte si více...

kde koupit
wellneo.cz ⭐️ několik poboček v Česku pro vyzvednutí zboží
⭐️ populární produkty známé z televize
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
649 Kč Do obchodu wellneo.cz

Co o Digitální tlakoměr Wellneo píše eshop

Získejte hodnoty krevního tlaku z pohodlí domova

Vysoký krevní tlak obvykle nijak necítíte ani si ho nevšimnete a jediný způsob, jak zjistit úroveň vašeho krevního tlaku, je měřením. Krevní tlak vám změří i lékař, ale výsledky často závisí na poloze těla, cvičení, jídla, emocích a kvality spánku. Proto domácí měření krevního tlaku může být velmi užitečný způsob, jak zjistit hodnotu vašeho krevního tlaku v běžném životě, a zároveň poskytnout cenné informace i vašemu lékaři.

Tichý zabiják nazýván vysoký krevní tlak

Jelikož zvýšený krevní tlak je významným rizikovým faktorem kardiovaskulárních onemocnění a chronických onemocnění ledvin, tlakoměr je nutnou výbavou pro všechny, kteří dbají o své zdraví. Je přenosný, takže si ho můžete vzít kamkoliv s sebou. Má funkci stažení paměti a kapacitu pro 2 uživatele. Kromě systolického a diastolického tlaku zaznamenává i nepravidelný srdeční rytmus a srdeční frekvenci. Tlakoměr na zápěstí Wellneo je registrovanou zdravotnickou pomůckou.

Jak používat tlakoměr Wellneo

Tlakoměr se velmi snadno používá. Jednoduše ho upevněte na zápěstí. Díky velkým tlačítkům a snadno čitelnému displeji máte výsledky hned k dispozici. Horní číslo zobrazuje systolický tlak (nejvyšší úroveň) a spodní číslo zobrazuje diastolický tlak (nejnižší úroveň). Má také funkci průměru údajů, která spojí několik měření a poskytne vám lepší pohled na zdraví vašeho srdce.

Kdo by měl uvažovat nad koupí tlakoměru

Kontrola vysokého krevního tlaku a dalších rizikových faktorů je hlavním způsobem, jak předcházet srdečnímu infarktu a mrtvici. Včasné odhalení je velmi důležité, a proto by si všichni dospělí měli pravidelně měřit krevní tlak. Používání tlakoměru by měl určitě zvážit každý, kdo trpí hypertenzí, a je mimořádně důležitý pro tyto skupiny lidí:

 • Pro každého, kdo začal užívat léky na vysoký krevní tlak, aby pravidelně kontroloval, že užívá správnou dávku
 • Pro pacienty s jinými přidruženými onemocněními jako cukrovka 2. typu nebo onemocnění ledvin
 • Pro těhotné ženy, u kterých se objevují příznaky hypertenze vyvolané těhotenstvím
 • Pro lidi, kteří mají vysoké nebo hraniční hodnoty měření u lékaře, ale potřebují si potvrdit, že skutečně jde o hypertenzi
 • Pro lidi, kteří mohou trpět tzv. syndromem bílého pláště, což je stav, při kterém je doma jejich krevní tlak v pořádku, ale zvýší se, když jsou nervózní nebo u lékaře

Před koupí vás chceme informovat, že: Měření nelze provést u pacientů s vysokou frekvencí arytmií. Přístroj nemají používat pacienti s nízkou periferní cirkulací, znatelně nízkým krevním tlakem nebo nízkou teplotou těla (z důvodu slabé cirkulace krve na místo měření). Přístroj nemají používat pacienti s umělým srdcem nebo plícemi (měření pulsu bude neúspěšné).

Návod k použití

Vývoj ceny Wellneo Digitální tlakoměr


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.