Dolmar MS 335.4U - krátká recenze

29. listopadu 2020 0
Dolmar MS 335.4U
  • pohon: benzínový
  • výkon: 1,07kW
  • počet otáček: 10000 ot / min
  • anti-vibrační systém: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Křovinořezy
8 579 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Křovinořez Dolmar MS 335.4U Německé výroby vám nabízí velice výkonný čtyřtaktní motor s nízkou spotřebou. Vodící tyč je hliníková a sekací hlava má minimální sklon. Automatický dekompresní ventil a systém Primer jsou zárukou rychlého startu. Ovládací prvky jsou integrovány do multifunkční rukojeti. Pružinový tlumič se postará o eliminování vibrací. Pro vaši bezpečnost jsou nůž i strunová hlava kryté univerzálním krytem. Úhlový převod nabízí možnost aretace, díky čemuž jednoduše vyměníte nástroje.

Výhody

  • tichý chod
  • rychlý start
  • čtyřtaktní motor
  • nízká spotřeba

Nevýhody

  • strunová hlava není součástí balení

Závěr recenze: Spolehlivý křovinořez v kvalitním provedení a s vynikající funkčností.

Co o Dolmar MS 335.4U píše eshop

Dopřejte si kvalitní křovinořez pro úpravu vaší zahrady. Model od německé značky Dolmar disponuje výkonným, ale přitom ekologickým čtyřtaktním benzínovým motorem, se kterým půjde sekání jedna báseň. Pro maximální pohodlí při práci využívá křovinořez kolmou hliníkovou vodící tyč s minimálním náklonem sekací hlavy, multifunkční držadlo a bezpečnostní popruh. Křovinořez vás jistě příjemně překvapí také snadným startem a minimem vibrací.

Výkonný i úsporný zároveň

Křovinořez byl osazen benzínovým čtyřtaktním motorem, který se chlubí dostatkem výkonu a nízkou spotřebou paliva. Jednodušší start obstarává automatický dekompresní ventil a systém Primer.

Maximální komfort při práci

Kolmá hliníková vodící tyč s malým náklonem sekací hlavy je zárukou lehkého vedení křovinořezu. Nechybí ani multifunkční rukojeť ve tvaru U s integrovanými ovládacími prvky a o potlačení nepříjemných vibrací se stará pružinový tlumič.

Bezpečnost především

Výrobce neopomenul bezpečnost, proto je křovinořez dodáván s nosným popruhem a universálním krytem nože a strunové hlavy. Nástroje snadno vyměníte díky možnosti aretace v úhlovém převodu.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníKřovinořez benzínový
VýrobceDolmar
Typ pohonubenzínové
Typ přístrojekřovinořezy
Výkon1.07 kW
Obsah motoru33.5 cm3
Počet otáček10000 ot/min
Hmotnost7.1 kg
Antivibrační systémano
Typ rukojetiřídítka
2-taktníne
4-taktníano

Vývoj ceny Dolmar MS 335.4U


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.