DURAMAXX Hot Roddy - krátká recenze

27. října 2020 0
Blumfeldt Hot Roddy
 • Zařazení: stojanový vnější infrazářič
 • počet stupňů vytápění: 3
 • dálkové ovládání: ne
 • výkon: 2000 W
 • stupeň ochrany: IPX4
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Infrazářiče
3 299 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Infrazářič Duramaxx Hot Roddy dokáže příjemně zahřejí plochu až 15 m2. Tepelný výkon lze volit ve třech různých úrovních. Jeho výhodou je, že je zkonstruován tak, že stativ je vytahovací a otočné topné těleso je možné sklopit v 45 stupňovém úhlu. Spotřebič obsluhujete pomocí lankového spínače. Světlo, které vyzařují je červené a navodí příjemnou, útulnou atmosféru.

Ohřívač disponuje bezpečnostní funkcí automatického vypnutí při převrácení nebo pádu. O stabilitu se postará extra široká základna spotřebiče.

Výhody

 • skvělé parametry
 • sympatická cena
 • příjemné teplé světlo
 • překvapivě stabilní

Nevýhody

 • kabel by mohl být delší

Závěr recenze: O takovej výrobcích se říká, že „vynikající poměr ceny a kvality”

Přečtěte si více...

DURAMAXX Hot Roddy - ve kterých eshopech nakupovat nejvýhodnější
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
3 299 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o DURAMAXX Hot Roddy píše eshop

S infračerveným ohřívačem Hot Roddy od společnosti DURAMAXX si nyní můžete užívat společenské akce nebo příjemné večery na terase či zahradě v každém ročním období. Dny, kdy jste mohli pod širým nebem sedět jen s červeným nosem a zabaleni do hrubé deky, jakmile skončilo léto, jsou pryč, protože infračervený zářič Hot Roddy vás udrží v teple i v nejchladnějších dnech. Topné těleso s výkonem 2000 W a dokáže pokrýt příjemným teplem plochu až do 15 m 2 . Podle zvoleného stupně produkují 3 křemenová trubice požadované. Na rozdíl od běžných topných ventilátorů zahřívá infračervené záření nejen okolní vzduch, ale přenáší teplo přímo na ozářené osoby a objekty, takže se okamžitě a bez dlouhého čekání dostaví příjemné pocity. Kromě toho infračervené trubice šíří jemné červené světlo, které se postará i o útulnost. Infračervený zářič od společnosti DURAMAXX lze optimálně nastavit pro směrování tepla přesně tam, kde je třeba. Teleskopický stojan lze vytáhnout o 34 cm. Dále lze topné těleso naklonit v úhlu 45°, aby červené světelné záření vyzařovalo z boku nebo shora. Kromě toho je topné těleso na stativu otočné aniž by bylo třeba hýbat celým zářičem. O stabilitu se stará extra široká základová deska, která je zatížena závažím, aby zůstal stojatý ohřívač od společnosti DURAMAXX pevně stát i při náhodném nárazu. Bezpečnostní vypínač deaktivuje zařízení, pokud by se nečekaně převrátil a aktivuje se znovu, až když infračervený zářič opět stojí. Zařízení Shiny Hot Roddy je vhodné pro použití venku i v uzavřených prostorech. Elektrický systém je chráněn proti stříkající vodě podle IPX4. Černé práškové lakování chrání kovové části před korozí a škrábanci.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBlumfeldt
Výkon2 kW
Hmotnost8.2 kg
Rozměry
Šířka52 cm
Výška211 cm
Hloubka52 cm

Vývoj ceny DURAMAXX Hot Roddy


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.