DURAMAXX Hot Roddy - krátká recenze

28. listopadu 2021 0
Blumfeldt Hot Roddy
 • Zařazení: stojanový vnější infrazářič
 • počet stupňů vytápění: 3
 • dálkové ovládání: ne
 • výkon: 2000 W
 • stupeň ochrany: IPX4
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Infrazářiče
2 899 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Infrazářič Duramaxx Hot Roddy dokáže příjemně zahřejí plochu až 15 m2. Tepelný výkon lze volit ve třech různých úrovních. Jeho výhodou je, že je zkonstruován tak, že stativ je vytahovací a otočné topné těleso je možné sklopit v 45 stupňovém úhlu. Spotřebič obsluhujete pomocí lankového spínače. Světlo, které vyzařují je červené a navodí příjemnou, útulnou atmosféru.

Ohřívač disponuje bezpečnostní funkcí automatického vypnutí při převrácení nebo pádu. O stabilitu se postará extra široká základna spotřebiče.

Výhody

 • skvělé parametry
 • sympatická cena
 • příjemné teplé světlo
 • překvapivě stabilní

Nevýhody

 • kabel by mohl být delší

Závěr recenze: O takovej výrobcích se říká, že „vynikající poměr ceny a kvality”

Přečtěte si více...

kde koupit
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
2 899 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o DURAMAXX Hot Roddy píše eshop

S infračerveným ohřívačem Hot Roddy od společnosti DURAMAXX si nyní můžete užívat společenské akce nebo příjemné večery na terase či zahradě v každém ročním období. Dny, kdy jste mohli pod širým nebem sedět jen s červeným nosem a zabaleni do hrubé deky, jakmile skončilo léto, jsou pryč, protože infračervený zářič Hot Roddy vás udrží v teple i v nejchladnějších dnech. Topné těleso s výkonem 2000 W a dokáže pokrýt příjemným teplem plochu až do 15 m 2 . Podle zvoleného stupně produkují 3 křemenová trubice požadované. Na rozdíl od běžných topných ventilátorů zahřívá infračervené záření nejen okolní vzduch, ale přenáší teplo přímo na ozářené osoby a objekty, takže se okamžitě a bez dlouhého čekání dostaví příjemné pocity. Kromě toho infračervené trubice šíří jemné červené světlo, které se postará i o útulnost. Infračervený zářič od společnosti DURAMAXX lze optimálně nastavit pro směrování tepla přesně tam, kde je třeba. Teleskopický stojan lze vytáhnout o 34 cm. Dále lze topné těleso naklonit v úhlu 45°, aby červené světelné záření vyzařovalo z boku nebo shora. Kromě toho je topné těleso na stativu otočné aniž by bylo třeba hýbat celým zářičem. O stabilitu se stará extra široká základová deska, která je zatížena závažím, aby zůstal stojatý ohřívač od společnosti DURAMAXX pevně stát i při náhodném nárazu. Bezpečnostní vypínač deaktivuje zařízení, pokud by se nečekaně převrátil a aktivuje se znovu, až když infračervený zářič opět stojí. Zařízení Shiny Hot Roddy je vhodné pro použití venku i v uzavřených prostorech. Elektrický systém je chráněn proti stříkající vodě podle IPX4. Černé práškové lakování chrání kovové části před korozí a škrábanci.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBlumfeldt
Výkon2 kW
Hmotnost8.2 kg
Rozměry
Šířka52 cm
Výška211 cm
Hloubka52 cm

Vývoj ceny DURAMAXX Hot Roddy


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.