Electrolux EER7ALLRGY ErgoRapido – kompaktní akumulátorový vysavač (recenze)

Georgina Babinová Recenze 2. prosince 2021 0
ELECTROLUX EER7ALLRGY
 • Typ: Tyčový vysavač
 • Hluk: 79 dB
 • Objem sáčku / nádoby na prach: 0,5 l
 • Hmotnost: 3,52 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Vysavače
6 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Electrolux EER7ALLRGY je akumulátorový vysavač, který je navržen a zkonstruován s inovativními funkcemi, které poskytují skvělý výsledek vysávání, univerzální použití díky ručnímu vysavači a sofistikovaný vzhled. Díky pokročilé technologii má Ergorapido zvýšenou rychlost proudění vzduchu a lepší sací výkon. Poskytuje vynikající výsledek vysávání s delší provozní dobou baterie. V naší dnešní recenzi se na tento model podíváme podrobněji.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
6 999 Kč Do obchodu Heureka.cz

základní informace

Název „Ergorapido” je vlastně naznačením toho, jak snadné může být použití tohoto vysavače. Je to kombinace slov ergonomický a rychlý. Čili to jednoduše znamená, že EER7ALLRGY je ergonomicky navržen a vysávání s ním bude rychlé. Pokud tedy potřebujete lehký vysavač na úklid různých typů podlah vaší domácnosti, který nejen dobře vypadá, ale je efektivní a snadno se ovládá, Electrolux EER7ALLRGY je pravděpodobně to, co potřebujete. A kromě toho:

 • odstraní 99,3% alergenů - bezdrátový vysavač EER7ALLRGY svou unikátní hubicí Bed Pro vybavenou technologií UV záření účinně odstraňuje prachové roztoče, prach a jiné alergeny.
 • 99,99% filtrační kapacita - filtr v novém designu nabízí podstatný nárůst povrchové plochy filtru a účinné až 99,99% zachytávání PM1,5 prachových částic [/ su_list]

Důležité parametry Electrolux EER7ALLRGY ErgoRapido:

Maximální doba provozu48 minut
BaterieLi-ion
Doba nabíjení4 hodiny
Objem prachové nádoby0,5 l
Hlučnost79 dB
Typ filtracedvojitá
Sací výkon18,5 wattů

 

Funkce a vlastnosti

Ergorapido nabízí množství funkcí, které zaručeně oceníte včetně kompaktního a lehkého designu. Pojďme se na ně tedy podívat:

 

➡️ Zdokonalený antialergický filtr

Mnoho vysavačů tvrdí, že zbaví vaši domácnost alergenů. Mnohé to i dokážou, ale Electrolux EER7ALLRGYE používá pokročilou metodu. Standardem pro filtry HEPA je schopnost zachytit 99,97% částic ze vzduchu, který přes ně prochází. Filtrační systém ve vysavačích Electrolux Ergorapido zachycuje 99,99% částic podle měření provedených laboratořemi IBR.

To znamená, že pacienti trpící astmatem a alergií mohou dýchat hluboce a snadno, když vysávají s vysavačem Electrolux EER7ALLRGYE.

 

➡️ Samočisticí kartáč

Motoricky poháněný válec s kartáčem účinně zachycuje nečistoty, prach, alergeny a dokonce i chloupky. A co je ještě lepší, je schopen samočištění. Běžně se vlasy a vlákna namotají na kartáč, což snižuje její výkon. Funkce samočištění BrushRollClean™ tuto spleť uvolní pouhým stisknutím pedálu na hlavě kartáče a vysavač znovu podává optimální výkon.

 

➡️ Manévrovací systém 180 ° EasySteer™

Už jsme zmínili, nakolik jednoduché je ovládání tohoto modelu. Toto je místo, kde se věci vysvětlují. Otočný čep, který spojuje tyč s hlavou kartáče, se dokáže otáčet o 180 stupňů. To znamená, že vám to dává široký rozsah pohybu, takže můžete otáčet a zatáčí do rohů a kolem nábytku. Nízká hmotnost vysavače Electrolux EER7ALLRGYE dělá věci ještě jednoduššími.

 

➡️ Funkce 2 v 1

Po vysátí podlah můžete přistoupit k „nadzemnímu” úklidu. Jediné, co musíte udělat je, stlačením knoflíku odpojit malý ruční vysavač od zbytku těla Ergorapido. Nyní se můžete vrhnout do boje s prachem a roztoči v čalounění a matracích nebo drobky na stole. Vzhledem k tomu, že jde o akumulátorový (bezkabelový) vysavač, můžete jít i ven do svého auta abyste se špínou bojovali komfortně i tam.

Hubice BedPro vybavená UV světlem se používá pro údržbu matrací a čalounění s tímto malým ručním vysavačem. Vaše postele budou bezpečnější a můžete si lehat s vědomím, že neexistují žádné kontaminanty, které mohou spustit vaše alergie.

 

➡️ Baterie Turbo Power

Electrolux EER7ALLRGY je vybaven lithiovým akumulátorem TurboPower, který vydrží až 48 minut. Taková životnost baterie vám umožní dokončit vaše vysávání najednou, bez rizika, že budete čekat hodiny na jeho dokončení po dobití baterie.

 

Všechny důležitější funkce přehledně v tabulce:

FunkcePopis
Technologie BrushRollClean ™samočisticí technologie, kterou se kartáč vyčistí pouze stlačením pedálu
Parkovací režimpokud potřebujete přestávku design vysavače umožní jednoduše ho odstavit
Manévrovací systém 180 ° EasySteer ™zajistí hladké otáčení a plynulý pohyb
Funkce 2 v 1malý ruční vysavač získáte pouhým stisknutím tlačítka
Hubice Bed Pro ™vybavená UV technologií na zachycování prachu, alergenů, chloupků, roztočů, bakterií atd. z matrací a čalounění
LED světla DustSpotter ™žádný skrytý prach ani v nejtmavších rozích

 

Výhody a nevýhody Electrolux EER7ALLRGY

[Proconsul pros_title = "Výhody" cons_title = "Nevýhody"]

(+) můžete jej jednoduše změnit na ruční vysavač pro lepší dosah
(+) využívá zdokonalený proces dvojité filtrace
(+) vysavač se neuvěřitelně snadno manévruje a jeho hmotnost je velmi nízká
(+) má impozantní výdrž baterie
(+) kartáč válce se dokáže očistit sama
(+) funkce BedPro
(-) kola vydávají vrzavý zvuk, který je nepříjemný. Rychlé promazání problém vyřeší, ale jen dočasně. Takže jde o chybu designu

[/ procons]

 

Recenze zákazníků

Zkušenosti zákazníků, kteří již daný spotřebič vyzkoušeli jsou často směrodatné při rozhodování o jeho koupi. Proto jejich nevynecháme ani dnes.

Electrolux EER7ALLRGY ErgoRapido recenze

 

Shrnutí na závěr

Electrolux EER7ALLRGY Ergorapido je jedním z nejsnáze manévrovatelný vysavačů na trhu. Odnímatelný ruční vysavač je příjemným bonusem. Vzhledem k tomu, že cena EER7ALLRGY nepatří k nejnižším, není to úplně tak, že dostanete dva vysavače za cenu jednoho, ale je to velmi praktický doplněk, který rozhodně využijete. Dokonce i se všemi funkcemi, které tento vysavač má, je jeho použití absolutně jednoduché. Neexistují žádné komplikované ovladače, které by bylo třeba nejprve pochopit. Koupě Electrolux EER7ALLRGY Ergorapido rozhodně stojí za zvážení.

A takto to vypadá v praxi:

Electrolux ErgoRapido EER7ALLRGY

Výhody

 • můžete jej jednoduše změnit na ruční vysavač pro lepší dosah
 • využívá zdokonalený proces dvojité filtrace
 • vysavač se neuvěřitelně snadno manévruje a jeho hmotnost je velmi nízká
 • má impozantní výdrž baterie
 • kartáč válce se dokáže očistit sám
 • funkce BedPro

Nevýhody

 • kola vydávají vrzavý zvuk (nutné pravidelné promazání)

Závěr recenze: Kompaktní bezdrátový vysavač, jehož pokročilou filtrační technologii ocení i alergici.

Hodnocení autora
 • výkon
 • funkce
 • dizajn
 • snadnost používání
 • cena

Souhrn

Akumulátorový vysavač nabitý množstvím praktických funkcí.

4.5

ELECTROLUX EER7ALLRGY

✅ Cena: 6 999 Kč

Chci Electrolux EER7ALLRGY Heureka.cz
Vývoj ceny Electrolux EER7ALLRGY


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Rada cestuji, mám ráda lidi a život, který bychom si už bez různých pomocníků do kuchyně nebo domácnosti ani neuměli představit. Někdy se však ztrácíme v bludišti nesčetných možností, které nám moderní technologie nabízejí. Doufám, že i mé články vám trochu pomohou v orientaci a také díky nim se rozhodnete vždy správně.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.