Fieldmann FZS 4003-B - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Fieldmann FZS 4003-B
  • pohon: benzínový
  • výkon: 1,25 kW
  • počet otáček: 9000 ot / min
  • antivibrační systém: neudává
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Křovinořezy
2 899 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Cenově velmi dostupný model Fieldmann FZS 4003-B je vybaven motorem s výkonem 1,25 kilowattů a záběr sečení je až 42 cm. Rukojeť je nastavitelná s ergonomickými úchyty. Palivová směs se míchá v poměru 1:25 a kalibrovaná nádoba, která je součástí balení vám v tom pomůže. Struna má průměr 2,4 mm a posouvá se poloautomaticky - poklepáním na povrch. Strunu můžete vystřídat ocelovým trojzubcem, který je určen na odolné rostliny a křoviny. Součástí dodávky je samozřejmě i popruh na rameno.

Výhody

  • silný motor
  • jednoduchá montáž
  • přátelská cena

Nevýhody

  • nepřehledný návod
  • omezená životnost

Závěr recenze: Model, který za danou cenu nabízí přiměřený výkon.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 899 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Fieldmann FZS 4003-B píše eshop

Pokud hledáte výkonný a vysoce kvalitní křovinořez, který si poradí i v náročných podmínkách, právě jste jej našli. Benzínový křovinořez značky Fieldmann disponuje vysokým výkonem 1,25 kilowattu a záběrem sečení 42 centimetrů. Žací hlava je vybavena dvěma strunami s průměrem 2,4 milimetru a poloautomatickým posunem struny. Na křoviny je ideální volbou ocelový nůž, který je součástí balení a se kterým posekáte i odolnější rostliny snadno a rychle. Aby se vám s přístrojem snadno pracovalo, je vybaven plně nastavitelnou rukojetí s ergonomickými úchyty a ramenním popruhem.

Benzínový pomocník i pro náročné

Křovinořez obsahuje dvoutaktní benzínový motor s objemem 42 kubických centimetrů a výkonem 1,25 kilowattu. Seká v záběru 420 milimetrů a žací hlava je vybavena dvěma strunami. Palivová směs používaná v přístroji představuje mix oleje a benzínu, a to v poměru 1:25. Součástí balení je přiložená kalibrovaná nádoba pro snadnější namíchání.

Vybavení na trávu i odolné rostliny

O co nejpřesnější sekání nejen trávy se postará kvalitní struna s průměrem 2,4 milimetru. Její posun je poloautomatický – pokud ji potřebujete nastavit do maximální délky, stačí strunovou hlavou jednoduše poklepat po povrchu. Strunu však můžete libovolně zaměnit za ocelový trojzubec, který si bravurně poradí i s odolnými rostlinami či křovinami.

Perfektní design pro snadnou práci

Design křovinořezu je vyvinut tak, aby se s ním snadno pracovalo každému uživateli. Dvojitá nastavitelná rukojeť je vybavena ergonomickými tvarovanými úchopy, se kterými vám práce půjde od ruky. Nezbytnou součástí je také ramenní popruh. Samotný přístroj není nijak těžký – váží pouhých 7,5 kilogramu, kromě práce je tak snadné i jeho skladování.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníKřovinořez benzínový
VýrobceFieldmann
Typ pohonubenzínové
Typ přístrojekřovinořezy
Výkon1.25 kW
Obsah motoru42.3 cm3
Počet otáček9000 ot/min
Záběr strunové hlavy42 cm
Hmotnost7.5 kg
Struna2.4 x 6000 mm
Typ rukojetiřídítka
2-taktníano

Vývoj ceny Fieldmann FZS 4003-B


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.