Garmin Forerunner 45 Optic – běžecké smart hodinky (recenze)

Georgina Babinová Recenze
20. listopadu 2024 0
Garmin Forerunner 45
  • Kategorie: Smart hodinky
  • Úhlopříčka displeje: 1.035 (palce)
  • Výdrž baterie s GPS: 13 h
  • Výdrž baterie bez GPS: 7 (dny)
  • Další senzory: Akceleromer, GLONASS (RU GPS), Galileo (EU GPS)
  • Měření standardních sport. aktivit: Ano
  • Hmotnost: 36 g
  • Min. obvod zápěstí: 12.9 cm
  • Max. obvod zápěstí: 19.7 cm
  • Dostupnost: Vyprodáno
  • Další parametry...
Zařazeno do: Chytré hodinky
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Běžecké hodinky jsou dnes inteligentnější než kdykoliv předtím, ale pravděpodobně existuje značné množství běžců, jejichž až tak nezajímá jejich laktátový limit nebo průměrná délka kroku. A to je místo, kde přichází na scénu Garmin Forerunner 45 Optic. Ušetří vás nepotřebných informací a nechá vás soustředit se více na běh, přičemž poskytne dostatečné údaje pro vyhodnocení vašeho pokroku.

Srovnání - Důležité parametry

Důležité parametry Garmin Forerunner 45 ve srovnaní s vítězi testu chytrých smart hodinek

Garmin Forerunner 45
Garmin Forerunner 45
Vítěz testu Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm SM-R920
Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm SM-R920
Lidová volba Amazfit GTS
Amazfit GTS
Cena3 790 Kč5 850 Kč1 099 Kč
ZnačkaGarminSamsungXiaomi
KategorieSmart hodinkySmart hodinkySmart hodinky
Úhlopříčka displeje ((palce))1.0351.361.65
Velikost pouzdra (mm)424542
Výdrž baterie s GPS (h)132025
Výdrž baterie bez GPS ((dny))7314
Tvar ciferníkuKulatýKulatýHranatý
Typ displejeTransreflexní MIPAMOLED barevnýAMOLED barevný
Dotykový displejNeAnoAno
Ohytré notifikaceAnoAnoAno
BluetoothAnoAnoAno
WiFi připojeníNeAnoNe
SIM karta / eSIMNeNeAno
GPSAnoAnoAno
Funkce telefonováníNeAnoNe
Vodotěsnost50 m (5 ATM)50 m (5 ATM)50 m (5 ATM)

Srovnání - Další vlastnosti

Další vlastnosti Garmin Forerunner 45 ve srovnaní s vítězi testu chytrých smart hodinek

Garmin Forerunner 45
Garmin Forerunner 45
Vítěz testu Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm SM-R920
Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm SM-R920
Lidová volba Amazfit GTS
Amazfit GTS
Cena3 790 Kč5 850 Kč1 099 Kč
ZnačkaGarminSamsungXiaomi
Zobrazení časuKombinovanéDigitálníDigitální
Zabudovaný mikrofonNeAnoNe
Zabudovaný reproduktorNeAnoAno
Další senzoryAkceleromer, GLONASS (RU GPS), Galileo (EU GPS)Akceleromer, Gyroskop, GLONASS (RU GPS), Oxymetr, Barometr, Výškoměr, Galileo (EU GPS)Akceleromer, Gyroskop, GLONASS (RU GPS), Barometr
Měření srdečního tepuAnoAnoAno
Monitoring spánkuAnoAnoAno
Upozornění na srdeční problémyAnoAnoAno
Měření standardních sport. aktivitAnoAnoAno
KrokoměrAnoAnoAno
KonektivitaANT+, Bluetooth, USBWiFi, Bluetooth, NFCBluetooth
Kapacita úložiště (GB)-164
Způsob ovládáníOvládání tlačítkyDotykový displejKombinované
Bezdrátové nabíjeníNeAnoNe

Srovnání - Rozměry, materiál, řemínek

Rozměry, materiál, řemínek Garmin Forerunner 45 ve srovnaní s vítězi testu chytrých smart hodinek

Garmin Forerunner 45
Garmin Forerunner 45
Vítěz testu Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm SM-R920
Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm SM-R920
Lidová volba Amazfit GTS
Amazfit GTS
Cena3 790 Kč5 850 Kč1 099 Kč
ZnačkaGarminSamsungXiaomi
Hmotnost (g)3646.524.8
Výška (mm)4245.443.2
Šířka (mm)4245.436.2
Hloubka (mm)11.410.59.4
SklíčkoChemicky tvrzenéSafírovéGorilla Glass
Materiál pouzdraPlastTitánHliník
Min. obvod zápěstí (cm)12.914.58.7
Max. obvod zápěstí (cm)19.720.512
Materiál dodávaného řemínkuSilikonPlastSilikon
Vyměnitelný řemínekNeAnoAno
Typ zapojení řemínku22mm Garmin QuickFit20 mm rychloupínací baret20 mm rychloupínací baret

Garmin Forerunner 45 Optic – hodinky, které jsou v rozporu se svou nízkou cenou

Hodinky Forerunner 45 jsou nástupcem vynikajícího Garmin Forerunner 35, který je v nabídce společnosti Garmin stále k dispozici (jak ještě levnější alternativa) a myslela s nimi v první řadě na ty, kteří potřebují vynikající GPS tracker, ale méně je zajímají olympijské úrovně biometrických údajů. Garmin však i u tohoto modelu našel prostor pro doplňkové vybavení – včetně sledování fitness 24/7 a funkcí inteligentních hodinek – aby byl užitečný, i když nebudete právě bušit do chodníku, nebo jiného terénu. Jsou to sice hodinky základní úrovně bez jakýchkoli „extra”, ale nabízejí řadu detailů, které se vám budou líbit.

Ve srovnání s Forerunner 35 jsou hlavními rozdíly nový kulatý design a barevná obrazovka a několik vylepšení v oblasti sledování sportu a aktivity. Nejvýznamnějším z nich je přidání Garmin Coach, funkce, která vám vytvoří tréninkové plány na míru a umožní sledovat workout z vašeho zápěstí.

Garmin Forerunner 45 Optic

 

První dojem

Pokud se vám líbí myšlenka běžeckých hodinek, které vám sedí na zápěstí snadno a v malých rozměrech přesně to od Forerunner 45 Optic dostanete. Je vybaven 42 mm pouzdrem, které váží pouze 36 g a je hluboké 11,4 mm. Spolu s vyměnitelným silikonovým řemínkem s přezkou ve stylu hodinek se pohodlně nosí i přes den, dokonce i během spánku. Pokud si chcete jít zaplavat, můžete i když máte hodinky na zápěstí. Jejich voděodolnost je 5ATM.

Silikonový řemínek na hodinkách je dodáván ve čtyřech barvách, dvě pro 45 a dvě pro 45S (verze Black, Red, White, Blue). Pokud budete chtít po zakoupení hodinek vyměnit řemínek dá se, ale jde o piplavý proces, který vyžaduje šroubování a není tak jednoduchý jako výměna řemínků na hodinkách Apple Watch nebo fitbol Versa.

💡 Poznámka: Forerunner 45 se dodává ve dvou velikostech, 45 a 45S, které mají pouzdra 42 mm a 39 mm (tyto mají hmotnost jen 32 g). Oba typy jsou jinak identické a nabízejí stejnou velikost obrazovky, funkce a výdrž baterie za stejnou cenu.

 

⭐ Displej

Obklopený černým polymerovým rámem, 1,04-palcový barevný displej Forerunner má rozlišení 208 x 208 pixelů a technologii transflektivní paměti v pixelech, díky které je snadno viditelný na přímém slunci. Jde o stejnou technologii zobrazování, jakou používá společnost Garmin na většině svých hodinek – tedy mimo barevné obrazovky AMOLED na hodinkách Venu. Je to nepopiratelně malý displej, ale data jsou dobře optimalizované pro toto malé prostředí. Datová pole během běhu zaplňují obrazovku a navíc máte podsvícení, které nabízí při nočních bězích slušný jas.

Displej není dotykový, ale nepovažujeme to za zásadní problém. I když jsou zahrnuty funkce inteligentních hodinek, pět fyzických tlačítek je zde mnohem užitečnější, když se ruce trochu zapotí a při každodenních interakcích to až tak strašně nechybí. Podsvícení lze zapínat a vypínat ručně nebo automaticky. Doporučujeme nastavit ho na manuálně, protože se dost často zapíná a vypíná a manuální ovládání znamená výhodu pro životnost baterie. Obrazovku lze upravit a nastavit tak, jak se vám líbí. V nastaveních obrazovky a barvách jsou různé konfigurace. Samotný materiál obrazovky je vysoce kvalitní a jen tak lehce se nepoškrábe.

Displej Forerunner

 

⭐ Zadní část pouzdra

Na zadní straně najdete takzvaný monitor srdečního tepu, který lze použít pro nepřetržité sledování během nošení hodinek a údajů o srdečním rytmu v reálném čase během vašich běhů. Hned vedle je nabíjecí port, který používá stejný druh kabelu, jaký se používá i na jiných hodinkách Garmin, například Forerunner 245 a 945.

Zadní kryt pouzdra

 

⭐ Seznam senzorů obsažených v těchto hodinkách

  • GPS, Glonass, Galileo
  • monitor srdečního tepu na zápěstí
  • možnost pro externí monitor srdečního tepu / cyklistické zařízení
  • akcelerometr
  • gyroskop – tracker kadence

 

⭐ Tlačítka

Navigační tlačítka najdete na obou stranách displeje. Vlevo horní tlačítko ovládá napájení, podsvícení a přepíná nabídku ovládacích prvků. Pomocí středního tlačítka procházejte mezi widgety nahoru a jeho podržením zobrazte nabídku. Na procházení stejnými okny dolů stiskněte tlačítko vlevo dole; podržením tohoto tlačítka získáte přístup k ovládacím prvkům hudby.

Na pravé straně hodinek se nacházejí dvě tlačítka. Horní tlačítko spouští a zastavuje časovač při činnostech a slouží jako ovládací prvek výběru. Spodní tlačítko slouží pro návrat do předchozích oken. Používá se také na zaznamenávání kol během aktivity. Pokud již s hodinkami Garmin máte zkušenosti, navigování v Foreunner 45 bude jednoduché, ale pokud jste nikdy nepoužívali hodinky této značky, zvyknout si vyžaduje určitý čas.

Tlačítka na boku pouzdra

 

⭐ Navigace v rozhraní v kostce

Jak jsme již zmínili Garmin Forerunner 45 Optic NEMÁ dotykovou obrazovku, takže veškerou navigaci nechává na 5 tlačítek.

Stejně už bylo zmíněno, že tlačítka se velmi snadno používají a snadno se jimi naviguje. A jelikož jde o skutečné tlačítka, není snadné je náhodně stisknout. Skutečně je musíte tlačit, díky čemuž nebudete náhodou upravovat nastavení nebo přicházet o jakékoliv aktivity.

  • „Vlevo nahoře” – pomocí tohoto tlačítka můžete zapnout a vypnout světlo. Jeho delším stiskem vstoupíte do hlavní nabídky pro připojení telefonu, synchronizaci aplikace.
  • „Vlevo uprostřed” – pomocí tohoto tlačítka můžete rolovat a vstoupit do „nastavení”.
  • „Vlevo dole” – pomocí něj můžete rolovat a vstoupit do nabídky „aktivita”. Po připojení k telefonu může například pracovat s hudbou v telefonu.
  • „Vpravo nahoře” – tlačítko Enter pro použití v různých nabídkách a ke spuštění / zastavení aktivit.
  • „Vpravo dole” – pro návrat na předchozí obrazovky, mezičasy aktivit.

 

Funkce a vlastnosti

Garmin Forerunner 45 Optic se může pochlubit upozorněními ve stylu inteligentních hodinek – takže na své hodinky budete dostávat hovory, WhatsApp, SMS, upozornění na Facebooku, připomenutí Candy Crush. Forerunner 45 se připojí k vašemu telefonu prostřednictvím aplikace Garmin Connect, která vám ukáže stejné metriky, jaké najdete na hodinkách, včetně baterie těla, srdečního rytmu, spánku, kroků a stresu. Když jsou hodinky spárovány s telefonem, přijímají hovory, textové zprávy a oznámení smartphone. Pokud jste připojeni k zařízení s Androidem, pomocí hodinek můžete odesílat přizpůsobené textové zprávy nebo rychlé odpovědi. Svou aktivitu můžete také synchronizovat s fitness aplikacemi jako MyFitnessPal a Strava.

I když nemáte přístup k celé škále aplikací Connect IQ – které nabízí více prémiových hodinek Garmin pro nové sportovní režimy – můžete si stáhnout a vybrat nové ciferníky.

Hodinky přicházejí s bezpečnostními a sledovacími funkcemi společnosti Garmin. Díky detekci incidentů identifikují, když jste měli nehodou a informují vaše tísňové kontakty s informacemi o vaší poloze. K dispozici je také LiveTrack, který umožňuje rodině a přátelům sledovat vaše tréninkové relace, jako například čas aktivity, nadmořskou výšku, vzdálenost a rychlost, jakmile začne. Pro tyto funkce musíte mít připojený telefon, protože hodinky samotné nezahrnují mobilní připojení.

Pak jsou zde prvky fitness Tracking které dávají trochu větší smysl hodinkám. Máte k dispozici přehled o krocích, kaloriích, aktivních minutách za týden, jakož i srdeční frekvenci, hladinu stresu a baterii těla – metriku, která sleduje, jak jste připraveni na další trénink.

Prvky monitoru srdečního rytmu jsou poměrně silné a kromě sledování vašeho srdečního rytmu během čtyřhodinové periody bude Forerunner 45 zaznamenávat i klidový srdeční rytmus za posledních sedm dní. Navíc existuje i alarm abnormálního srdečního rytmu – který je výchozím 100 bpm (úderů za minutu), když jste v klidu.

Pokud jde o výdrž baterie, Garmin tvrdí, že Forerunner 45 může při plném nabití vydržet až týden. Při testu po nepřetržitém čtyřdenním používání stále zůstává 40 procent baterie, takže tento odhad se zdá být přesný.

Displej hodinek

 

Fitness Tracking

Společnost Garmin má celkem jednoduchý vzorec na aktualizaci hodinek ve své řadě Forerunner, který spočívá v převzetí funkcí z dražších hodinek v předchozí generaci a jejich posunutí o stupeň nebo dva níže. Forerunner 45 má tedy víceméně sadu funkcí Forerunner 235, populárních hodinek střední třídy Garmin, které nedávno nahradil Forerunner 245.

To znamená špičkové sledování běhu a co je rozhodující, schopnost vytvářet a sledovat strukturované tréninky na zápěstí, což u jiných sportovních hodinek v této třídě nezískáte. To je užitečné pro každého běžce a zkušenější sportovce také potěší vytváření komplexních tréninků založených na vzdálenosti, srdeční frekvenci a tempu. Nicméně, kde si skutečně přijdete na své, je kompatibilita modelu 45 s Garmin Coach.

Toto je nová funkce v Garmin Connect, která generuje tréninkové plány pro události od 5K do půlmaratonu a přizpůsobuje jejich vaší fyzické kondici, datumu závodů a celkovému cíli. Rozhodující je, že jejich to přenese na Forerunner 45, takže vám připomene, jaký trénink musíte v ten den absolvovat, a provede vás během tak, že vás upozorní, když máte změnit tempo, dokončit rozcvičku nebo dosáhnout jakýkoliv cíl, který jste si umínili.

Je to vynikající způsob, jak zejména pro začátečníky získat přístup k efektivnímu tréninkovému plánu. Jeho nastavení a používání je jednoduché a tréninky navrhují trenéři, aby vám poskytli nejlepší šanci na úspěch na vašich událostech. Některé tréninky se zaměřují čistě na čas, jiné pracují například na vaší kadenci běhu. Existují dokonce i tréninky, kde cvičíte, abyste zlepšili svou běžeckou techniku a tyto obsahují praktickou ukázku videa v aplikaci Garmin Connect.

 

⭐ Spuštění tracking

Chcete-li začít sledovat aktivitu, jednoduše stiskněte pravé horní tlačítko a jste v nabídce aktivit. Vyberete a hodinky se propojí s GPS. Tyto hodinky mají nejen běžné GPS, ale i GPS + GLONASS nebo GPS + Galileo. Podle toho, kterou možnost zvolíte o to jsou přesnější. Jak rychle hodinky zachytí signál GPS je různé. Někdy je to velmi rychlé a v některých případech to trvá i více než 1 minutu. Na obrazovce se mohou zobrazit až tři datová pole najednou a sledování vzdálenosti i srdečního tepu je působivě přesné.

 

⭐ Tréninkové režimy

Hlavní zaměření se zde věnuje běhu – jde především o běžecké hodinky – ale hodinky nabízejí 12 profilů aktivit včetně běhu, běžeckého pásu, vnitřní dráhy, kola, kardio a chůze. Pokud jde o další režimy sledování sportu, máme pouze jednu závažnou stížnost; I když jsou hodinky zcela vodotěsné a je bezpečné vzít si je sebou do vody, s Forerunner 45 nemůžete sledovat plavání a pokud jste vášnivý plavec, musíte se rozhodnout pro Vivoactive 3 nebo inteligentní hodinky zaměřené na fitnes, jako například fitbol Versa.

V tréninkovém režimu se zobrazují statistiky, jako je vzdálenost, čas, tempo a srdeční frekvence. Vaše informace se pak synchronizují s aplikací Garmin Connect, kde vidíte jasný přehled všech vašich statistik.

Společnost Garmin rozšířila sledování každodenních aktivit v porovnání s předchůdcem a to přidáním Body Battery – tělové baterie, která ukazuje jednoduché skóre mezi 1 a 100 na odhadnutí množství energie. Toto číslo je založeno na mnoha faktorech včetně úrovní vaší aktivity, spánku a celodenního stresu. Poslední z nich se měří pomocí variability srdečního rytmu. K dispozici jsou také všechny standardní metriky včetně kroků, stoupání po patrech, aktivních minut a kalorií. Můžete také nastavit cílové kroky tak, aby se automaticky upravovaly podle posledních úrovní aktivity, takže máte cíl, který je náročný, ale ne zcela nereálný.

 

⭐ Sledování spánku

Váš spánek Garmin Forerunner 45 Optic sleduje automaticky, ale podle zkušeností ne zcela dobře. Všechny hodinky Garmin vás označí jako v lehkém spánku, když jste vzhůru, ale velmi se nehýbete. Takže pokud jdete do postele číst nebo sledovat televizi, naběhne spánek. A pokud se například v noci pravidelně věnujete novorozenci, následující ráno bude pro vás optimistický pohled vašich hodinek na váš noční odpočinek trochu na vztek.

 

⭐ Monitor srdečního rytmu

Forerunner 45 používá optický snímač Garmin Elevate a není žádným překvapením, že přesnost měření srdečního tepu je slušná. Forerunner 45 těží z nového „balíku” optického HR senzoru, stejného přesného jako u Forerunner 245/945 / MARQ. Používá se na sledování vašeho srdečního rytmu 24/7, jakož i během tréninků. Pokud jde o měření srdeční frekvence, zahrnuje mírné aktualizace senzorů používaných dříve, i když o něco významnější aktualizaci oproti starším senzorům Forerunner 35.

Hodnoty se zřídka liší o více než pár úderů za minutu ve srovnání s hrudním pásem. Ve skutečnosti se ukázaly být přesnější než u výrazně dražšího Garmin Fenix 5 Plus, což by mohlo být způsobeno tím, že útlý rám modelu Forerunner 45 sedí lépe na zápěstí. Produkt 45 také používá údaje o vašem srdečním rytmu pro odhad hodnoty VO2 max na konci tréninku, což je vynikající indikátor vaší celkové kardiovaskulární kondice.

 

⭐ Přesnost měření

Přesnost je pro tyto hodinky velmi dobrá a to ve všech ohledech, například GPS, srdeční frekvence, kadence, atd. Dokonce ani pod mosty nebo v tunelech nemáte problémy. Je tu však jedna věc, která se zjistila během dlouhé trasy, 65 km a 3300 m převýšení, kde byly hodinky zcela mimo. Hlavním důvodem může být registrace GPS, která je založena pouze na horizontálním pohybu.

 

Funkce smart hodinek a ovládání hudby

Spárováním zařízení Forerunner 45 se smartphonem se odemknou inteligentní upozornění na hovory, WhatsApp, SMS, upozornění na Facebooku, Instagram DM a všechny další úžasné věci. A na hodinkách lze poměrně snadno nastavit „Nerušit”, aby blokovaly pípání a bzučení během noci.

Zatímco některé dražší GARMIN nyní nabízejí na hodinkách Spotify pro hudbu bez telefonu, dovednosti Forerunner 45 jsou omezeny pouze na to, abyste mohli ovládat hudbu ve svém telefonu. Stále je to však krok kupředu oproti mnohým hodinkám v této cenové hladině a pro většinu lidí dostatečné.

 

Cena

Garmin Forerunner 45 Optic se prodává za 3 790 Kč. Za tuto cenu jde o bezkonkurenční model v kvalitě a rozsahu funkcí, které nabízí. Pokud však nejste nadšeným běžcem, v sortimentu od 3800 Kč do 5000 Kč najdete modely, které z hlediska inteligentních funkcí předbíhají Forerunner 45. Například Ticwatch E2 – cca 3500 Kč nabízí jako hudební úložiště, tak i NFC. A je tu ještě Forerunner 35, který také třeba brát v úvahu. Obvykle je k dispozici za cenu do 2500 Kč, teď když je uveden na trh jeho nástupce. Hardwarové a softwarové vylepšení modelu 45 jsou působivé, ale pokud chcete pouze levné a spolehlivé hodinky na běhání, hodinky Forerunner 35 dokonale vyhovují.

 

Co se nám na Garmin Forerunner 45 Optic líbí?

  • vítězná kombinace přesného sportovního trackingu ve snadno použitelném balíku
  • hodinky sledují vaši každodenní činnost a jdou nad rámec základního sledování kroků
  • dlouhá výdrž baterie
  • pohodlné a lehké
  • přesná GPS a sledování srdečního tepu
  • kompatibilita s Garmin Coach
  • fyzické tlačítka
  • štíhlé a lehké
  • optický monitor srdečního tepu na zápěstí
  • personalizované tréninky Garmin
  • vynikající poměr cena / hodnota

 

Co se nám na Garmin Forerunner 45 Optic nelíbí?

  • absence podpory aplikací třetích stran
  • absence tracking plavání
  • nemá plnou podporu Connect IQ
  • základní a často nepřesné sledování spánku

 

💡 TIP: Pokud potřebujete při rozhodování základ pro srovnání, přehled nejlepších smart hodinek roku 2024  vám bude zaručeně nápomocný.

 

Recenze zákazníků

Navzdory relativně nízké ceně a vynikající hodnotě recenzí tohoto modelu není až tak mnoho. Ale, ty které Heuréka přináší hodnotí Garmin Forerunner 45 výrazně pozitivní. Zásadní negativní připomínky vlastně ani nenajdeme. Podívejme se na některé recenze i spolu:

Garmin Forerunner 45 Optic - recenze zákazníků

Garmin Forerunner 45 - hodnocení zákazníků

Další recenze → naleznete zde

 

Shrnutí na závěr

Garmin Forerunner 45 je jedním z nejpůsobivějších běžeckých hodinek, které jsou právě nyní k dispozici. Budete těžko hledat komplexnější zařízení za tuto cenu. Ano, mají své mezery a kompromisy, ale také nastavili laťku standardu funkcí, které můžeme od hodinek v této cenové kategorii očekávat. S Forerunner 45 Garmin rezolutně přinesl věci, které dělá lépe, než kdokoliv jiný, konkrétně sportovní tracking. Kromě absence režimu plavání, hodinky Forerunner 45 nabízejí vše, co můžete od základních sportovních hodinek chtít, včetně designu, který je nejen komfortní na pocit, ale i vypadá opravdu dobře. Stručně řečeno, nejsou k dispozici žádné lepší levné GPS hodinky, zejména pro běžce – začátečníky. Přestože spokojených s nimi bude také hodně zkušených sportovců.

Výhody

  • přesné sledování aktivit
  • design, barevný displej
  • množství funkcí
  • ideální poměr cena / kvalita
  • upozornění na volání a čtení SMS
  • voděodolné provedení - do 5 ATM
  • ovládací menu v češtině

Nevýhody

  • chybí vestavěný barometr
  • nejsou velmi na běžné nošení

Závěr recenze: Sportovní (běžecké) smart hodinky, které musí mít každý vyznavač aktivního životního stylu.

Hodnocení autora

Garmin Forerunner 45

✅ Cena: 3 790 Kč

Chci Garmin Forerunner 45
Please wait...
Please wait...
Vývoj ceny Garmin Forerunner 45


Autor článku
Georgina Babinová

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Rada cestuji, mám ráda lidi a život, který bychom si už bez různých pomocníků do kuchyně nebo domácnosti ani neuměli představit. Někdy se však ztrácíme v bludišti nesčetných možností, které nám moderní technologie nabízejí. Hodně času také věnuji poznávání rostlin, květin a pestré zahrady. Doufám, že i mé články vám trochu pomohou v orientaci a také díky nim se rozhodnete vždy správně.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Garmin Forerunner 45
Garmin Forerunner 45 Optic
Hodnocení 5 hvězd
Cena 3 790 Kč
Zobrazit nabídku