Apple Watch Series 5 44mm - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Apple Watch Series 5 44mm
 • úložiště: 32 GB
 • NFC: ano
 • pohotovostní doba: 18 hod.
 • funkce: Měření tepu, Krokoměr, Výpočet kalorií, Měření rychlosti, Měření EKG, GPS, Kompas, Akcelerometr, Výškoměr, Galileo, GLONASS, Gyroskop
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Smart hodinky
9 618 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Apple Watch Series 5 44mm jsou inteligentní hodinky (v pořadí již šestá série), které jak jinak doprovázejí aktuální generaci iPhonů. Oproti předchozím modelům přinášejí několik zlepšení - prvním je vylepšený displej s technologií AOD (Always-on Display), který určité údaje ukazuje konstantně Při předešlých generacích Apple Watch jste displej "nastartovali" zvednutím ruky předepsaným způsobem, nebo ťuknutím na plochu. Funkce se dá vypnout - doporučujeme alespoň na noc, snižuje totiž již beztak nízkou přibližně jednodenní výdrž baterie.

V rámci šesté generaci máte k dispozici dalších 7 nových variant ciferníku, na který můžete umisťovat různé panely s informacemi (datum, počasí, přepínač hudby, kalendář...). Největší inovací v porovnání se series 4 je jednou tolik paměti! Apple Watch Series 5 tak můžete doslova zaplnit hudbou, aplikacemi a dalšími daty až do 32 GB (16 GB u Series 4). Rovněž potěší dostupnost služby Apple Pay, kterou najdeme i na iPhonech. Výpočet dostupných aplikací je při Apple Watch nekonečný - v aktuální verzi systému watchOS 6 navíc přibyla například kalkulačka, diktafon, zda možnost sledovat menstruační cykly. Jen Series 5 nabízí zabudovaný kompas. Určitě ještě třeba zmínit, že hodinky měří srdeční tep a zobrazí i EKG, v režimu cvičení lze využít opravdu širokou škálu fitness aktivit a sportů. Top vymožeností je, že měření na hodinkách nemusíte manuálně aktivovat.

Výhody

 • design
 • 32 GB paměti
 • velký displej
 • rychlá reakce
 • always-on displej
 • kopec praktických funkcí
 • bezkonkurenční funkce pro sport a fitness
 • Apple Pay

Nevýhody

 • vyšší cena
 • výdrž baterie by fakt mohla být už lepší

Závěr recenze: Apple Watch Series 5 jsou dalším úspěšným nástupcem kultovních hodinek, na které příznivci jistě nedají dopustit.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
9 618 Kč Do obchodu Heureka.cz
Alza.cz ⭐️ velmi rychlé doručení, již do několika hodin od objednání
⭐️ bezkonkurenční dostupnost obrovského množství produktů
⭐️ masivní prodejní síť
⭐️ nákup na splátky
9 990 Kč Do obchodu Alza.cz

Co o Apple Watch Series 5 44mm píše eshop

Chytré hodinky Apple Watch Series 5 jsou jako stvořené pro sportování bez omezení. Jsou vybaveny řadou sportovních režimů, kvalitním Retina displejem i chytrým procesorem. Měří váš srdeční tep, připomenou vám důležité události a částečně nahradí i váš chytrý telefon. Snadno si jejich prostřednictvím stáhnete aplikaci, pustíte hudbu nebo zaplatíte své účty. Díky variabilnímu designu si navíc tu ideální kombinaci vybere úplně každý.

Design dle vašich představ

Aby pro vás hodinky byly co nejosobnější, sami si můžete zvolit jejich design. Vyberte si řemínek dle svého vkusu a doplňte ho perfektním pouzdrem. Stejně tak si z více než stovky ciferníků zvolte takový, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Vždy na očích

Apple Watch jsou vybaveny kvalitním Retina displejem. Ten navíc nezhasíná ani v případě, že odvrátíte zápěstí, takže budete mít vždy na očích všechny důležité informace. Kromě času vám připomenou třeba důležitou schůzku.

Pro každého sportovce

Ať už se věnujete jakémukoli sportu, hodinky vám vždy nabídnou to nejlepší. Jsou vybaveny řadou sportovních režimů a statistik, díky kterým se trénování můžete věnovat naplno. Sledují vaše pokroky a podporují vás.

Zdraví na prvním místě

Mějte dokonalý přehled o svých životních funkcích. Zařízení sleduje vaši tepovou frekvenci i srdeční rytmus. Stejně tak je vybaveno praktickou funkcí Hluk, která vás upozorní na přílišný rámus v okolí.

Užitečné funkce

Aby toho nebylo málo, jsou Apple Watch vybaveny kompasem a ukazatelem nadmořské výšky. Snadno si jejich prostřednictvím stáhnete aplikace z App Store, zaplatíte účty díky Apple Pay nebo si pustíte svou oblíbenou hudbu.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníApple Watch, Apple Watch 5
VýrobceApple
Typ displejeLTPO OLED
Úhlopříčka displeje1.78 palce
Velikost uložiště32 GB
Pohotovostní doba18 hod
Hmotnost36.5 g
Voděodolnost a prachuvzdornostano
Produktová řadaApple Watch 5
NFCano
Funkce
GPSano
GLONASSano
Gyroskopano
Akcelerometrano
Snímač tepové frekvenceano
Vestavěný mikrofonano
Snímač okolního osvětleníano
Zabudovaný reproduktorano
Krokoměrano
Barometrano
Budík a připomínkyano
Výškoměrano

Vývoj ceny Apple Watch Series 5 44mm


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.