iGET FIT F4 - krátká recenze

28. listopadu 2021 0
iGET FIT F4
  • monitoring spánku - ano
  • vodotěsnost - ano
  • kapacita baterie - 100 mAh
  • hmotnost - 25 gramů
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fitness náramky
798 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Vodotěsný náramek, který zaujme svým designem, sbírá informace o vašem tepu, spálených kaloriích, kvalitě spánku či kilometrech, které jste prošli. Náramek můžete pomocí aplikace spárovat se zařízením a informace si prohlížet na něm. Po spárování vám mohou chodit oznámení přímo na náramek.

Náramek má výbornou výdrž baterie, kterou určitě oceníte. Je velmi lehký a elegantní. Ramínko lze měnit podle outfitu nebo nálady. K dispozici jsou sporty jako běh, cyklistika, chůze, šplhání a plavání.

Výhody

  • elegantní design
  • vyměnitelné ramínko
  • vodotěsnost

Nevýhody

  • nesrozumitelný návod
  • některé hodnoty nejsou přesné

Závěr recenze: Náramek, který si můžete přizpůsobit díky vyměnitelnému náramku.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
798 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o iGET FIT F4 píše eshop

Udělejte něco pro své zdraví a obohaťte svůj životní styl o pravidelnou dávku sportu. Uvidíte, že při pravidelném režimu si pak už svůj týden bez hodiny sportu ani nebudete umět představit. Ideálním pomocníkem pro výdrž, zlepšování kondice a posouvání laťky směrem nahoru je sofistikovaný fitness náramek. Zajistí monitoring tepu, počtu kroků, uražené vzdálenosti, počtu spálených kalorií aj. Vybírat můžete dle typu pohybu – chůze, pěší turistika, běh, kolo a plavání. Náramek vám kromě stylového vzhledu nabídne také upozornění, že například už moc dlouho sedíte před počítačem, nebo že jste se dlouho nenapili aj. Pokud se vám náramek náhodou někam zatoulá, snadno ho najdete díky šikovné aplikaci. Náramek si tedy určitě pomocí Bluetooth spárujte se svým mobilním telefonem.

Ideální doplněk pro nadšené sportovce

Fitness náramek zajistí monitoring tepu, počtu kroků, uražené vzdálenosti, počtu spálených kalorií. Vybírat můžete dle typu pohybu – chůze, pěší turistika, běh, kolo a plavání. Abyste ho mohli využívat naplno, je nutné ho spárovat s aplikací iGet Go, kde získáte všechny statistiky, přehledy, možnost nastavení a připojení na Cloud.

Sledujte vývoj své kondice a sportovních výkonů

Určitě si s nadšením budete vést i tréninkový deník třeba v aplikaci Google Fit. Díky tomu budete mít nejen okamžitý přehled, srovnání a všechny dostupné informace pěkně pohromadě, ale navíc můžete naměřené hodnoty sdílet i na tematických portálech, včetně aplikace Zdraví v iOS. Vývoj kondice vás bude motivovat.

Udělejte něco pro své zdraví

Sedavý způsob života je častý nešvar. Krok po kroku se ale postupně můžete propracovat k výrazně lepší kondici. Za den bychom správně měli ujít alespoň šest tisíc kroků. Pojměte to jako výzvu a zaznamenejte prostřednictvím fitness náramku každý svůj krok. Chůze je pro nás nejpřirozenější pohyb, bude vás to bavit, uvidíte.

Měření tepové frekvence

Nemusíte nosit hrudní pás, stačí jen tento náramek, abyste spolehlivě získali data ze čtyřiadvacetihodinového měření tepové frekvence. Právě to je důležitý ukazatel jak pro výkonnost, tak pro hubnutí. Svůj tep můžete během tréninku pohodlně sledovat přímo na displeji náramku, nebo na telefonu v aplikaci.

Změřte si kvalitu svého spánku

Pokud máte občas problémy se spánkem, mohou pro vás být data ohledně kvality vašeho spánku poměrně cenná. Náramek vám v mobilní aplikaci přehledně zobrazí informace o délce jednotlivých fází spánku (hluboký a lehký spánek, probuzení) a z toho pak můžete vysledovat, v čem může být příčina.

Stylový design

Líbivý design je další předností tohoto fitness náramku, který na ciferníku ukazuje i aktuální čas. Kulatý ciferník je doplněný výměnným kovovým řemínkem, který můžete střídat dle příležitosti, nebo outfitu.

Odolnost a výdrž baterie

Ciferník fitness náramku je krytý kvalitním a odolným sklíčkem, které spolehlivě odolá prachu i vodě, takže si bez obav můžete i zaplavat. Svou výdrží příjemně překvapí i baterie, která zajistí chod až čtrnáct dní v kuse.

Neváhejte a spárujte si náramek se smartphonem

Díky rychlému spárování s mobilním telefonem získáte nejen cenné informace, ale i přehled o anotacích z Facebooku, WhatsAppu, Viberu nebo Skypu. Samozřejmostí jsou náhledy na SMS a volajícího. Po jejich přečtení se z náramku automaticky samy smažou. Neváhejte si nainstalovat i aplikaci s předpovědí počasí.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceiGET
Podporovaný OSAndroid + iOS
S displejemano
Hmotnost40 g
VelikostUniverzální
Další funkce a vlastnosti
Voděodolnostano
Bluetoothano
Měřič tlakune
Zobrazení časuano
Snímač tepuano
Krokoměrano
Monitorování spánkuano

Vývoj ceny iGET FIT F4


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.