Jar kapsle Platinum Yellow Box 90 ks - krátká recenze

3. března 2021 0
Jar kapsle Platinum Yellow Box 90 ks
  • Počet tablet v balení: 90 ks
  • Funkce leštidla: ano
  • Konzistence: gelová
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Tablety do myčky
389 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Jar kapsle Platinum Yellow Box se rozpouštějí rychleji než kompaktní pevné kapsle, takže působí déle i při krátkých mycích cyklech. Odstraňují mastnotu a nečistoty a zajišťují, aby váš nádobí a myčka zářily po každém cyklu mytí čistotou. Kapsle dokonce pomáhají předcházet ucpání myčky a tvorbě vodního kamene v odpadech, filtru a mycích ramen.

Kapsle Jar Platinum obsahují vybrané enzymy ve formě prášku, které pomáhají odstraňovat odolné zbytky jídla, jako jsou těstoviny, rýže, vejce a maso. Unikátní tekutá složka zase působí na mastnotu, takže umyté nádobí září čistotou. Jedno balení obsahuje celkem 90 kusů kapslí.

Výhody

  • funkce 3 v 1 (sůl, leštidlo, a mycí prostředek)
  • pomáhají předcházet ucpání myčky a tvorbě vodního kamene
  • rozpouštějí se rychleji než kompaktní pevné kapsle
  • nádobí čistý a bez šmouh, nezanechávají žádné fleky

Nevýhody

  • trochu vyšší cena, vyplatí se v akci

Závěr recenze: Nejoblíbenější kapsle do myčky s výborným poměrem kvalita/cena.

Co o Jar kapsle Platinum Yellow Box 90 ks píše eshop

Tablety, které dokonale umyjí vaše nádobí a zároveň i myčku? Takové jsou kapsle Jar Platinum, které se stanou nepostradatelným společníkem v každé kuchyni. Nejen že odstraní nečistoty z vašeho nádobí, a to i ty usazené a připečené, ale navíc ho perfektně odmastí a dodají mu ztracený lesk. Stejně tak pečují i o vnitřek vaší myčky, její skryté části i filtr. Tablety se snadno rozpouštějí a dosáhnou skvělých výsledků i při nízkých teplotách.

Perfektně čisté nádobí…

S kapslemi Jar Platinum není třeba nádobí předem omývat ani dotahovat práci za vaši myčku. Díky jejich vysoké účinnosti si hravě poradí s veškerou nečistotou a nádobí dokonale odmastí. Odstraní i odolné zbytky jídla z plechu či pekáče.

…i perfektně čistá myčka

Nejen nádobí, ale i myčce se dostane té nejlepší péče. Kapsle účinné čistí její vnitřek, skryté části i filtr a zanechávají myčku čistou bez nepříjemného zápachu či zbytků z jídla. Navíc zabraňují tvorbě vodního kamene.

Dokonalý lesk i péče

Tablety nádobí nejen umyjí, ale zanechají ho také křišťálově lesklé. Jsou šetrné ke sklu i stříbru a jejich účinnost se nesnižuje ani při použití nízkých teplot.

Snadné použití a okamžité rozpuštění

Kapsli jednoduše vezmete, vložíte do myčky a necháte ji předvést své kouzlo. Její obal není třeba nijak odstraňovat, při kontaktu s vodou se samovolně rozpustí a nezanechává žádné zbytky. Kapsle se hodí i pro krátké mycí cykly, neboť se rozpouštějí opravdu rychle.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníTableta do myčky
ZnačkaJar
VýrobceProcter & Gamble
Druhtablety
Počet tablet90 ks

Vývoj ceny Jar kapsle Platinum Yellow Box 90 ks


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.