Junkers CerapurSmart ZSB 22-3 CE - krátká recenze

23. října 2021 0
Junkers CerapurSmart ZSB 22-3 CE
 • typ kotle: plynový závěsný kondenzační kotel
 • výkon vytápění: 8,1 - 21,8 kW, TUV: 8,1 - 20,4 kW
 • energetická účinnost vytápění: A
 • ohřev užitkové vody: ano (externí zásobník)
 • normovaný stupeň využití: 109%
 • Třída NOx: 5
 • odtah spalin: turbo
 • hmotnost: 41 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kotle
34 410 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Junkers CerapurSmart ZSB 22-3 CE je závěsný plynový kondenzační kotel, který je určen hlavně pro vytápění (pro ohřev vody můžete přidat externí zásobník vody). Hodí se do rodinného domu, ale i do bytu - ekonomická třída kotlů Junkers. A to i kvůli tomu, že disponuje úsporným oběhovým čerpadlem, což přispívá k opravdu ekonomické provozu. Plus jeho kompaktní rozměry to jen podtrhují (v / š / h: 850x400x370 mm).

Kotel má normovaný stupeň využití až 109%, k vysokému komfortu vytápění přispívá i jednoduchá obsluha kotle díky elektronické řídicí jednotce Bosch Heatronic® III a multifunkčnímu displeji regulátoru se snadnou obsluhou. Určitě zaujme i tím, že se dá kombinovat se solárním systémem.

Výhody

 • vysoká účinnost
 • příznivá cena
 • jednoduché ovládání teploty vody i bez pokojového termostatu
 • bezporuchový
 • jednoduchá montáž a nastavení

Nevýhody

 • "Smart" verze

Závěr recenze: Kondenzační plynový kotel ověřené značky do bytu i rodinného domu.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
34 410 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Junkers CerapurSmart ZSB 22-3 CE píše eshop

Kotel CerapurSmart (pouze pro vytápění)

Kondenzační kotel s energeticky úsporným oběhovým čerpadlem.

Kondenzační technika nemusí být vůbec drahá! Nejlepším příkladem toho je nový plynový kondenzační kotel CerapurSmart. Pokud hledáte kotel s výhodným poměrem cena/výkon, který nabízí veškeré výhody kondenzační techniky a kromě toho je také mimořádně kompaktní, doporučujeme Vám CerapurSmart.Varianta pouze pro vytápění je obzvlášť vhodná, pokud máte ohřev teplé vody řešený jiným způsobem (např. elektrickým zásobníkem) a z jakéhokoliv důvodu není třeba předělávat celý systém.Kotle CerapuSmart jsou nově vybaveny energeticky úsporným oběhovým čerpadlem a splňují tak nové legislativní směrnice a nařízení EU týkající se prodeje zdrojů tepla pro vytápění a přípravu teplé vody.

Výhody na první pohled vhodné pro rodinné a řadové domky, díky kompaktním rozměrům i pro byty energeticky úsporný kotel s vysokým normovaným stupněm využití až 109 % patentovaný algoritmus SolarInside pro optimální využívání solární energie šetrný k životnímu prostředí obzvláště nízkými emisemi tichý provoz jednoduchá obsluha kotle díky elektronické řídicí jednotce Bosch Heatronic® III a textovému displeji vestavěné regulace kompatibilní se solárním systémem na nestandardní provozní stavy kotle upozorní zvukový signál

Kotel pro všestranné použití

CerapurSmart nabízí vše, co lze očekávat od moderního závěsného kondenzačního kotle a ještě mnohem více: normovaný stupeň využití až 109 %, vysoký komfort vytápění, multifunkční displej regulátoru se snadnou obsluhou a kompaktní rozměry. Kotel se dá obratem ruky kombinovat se solárním systémem Junkers - možnost, která je právě v době stoupajících cen energie zajímavá pro stále více lidí.

Bezpečnost především

S kotlem CerapurSmart máte Vy a Vaše rodina jistotu: zadáním speciální kombinace tlačítek můžete zafixovat všechna provedená nastavení. Pokud by se někdy stalo, že omylem změníte nastavení teplé vody, můžete zůstat zcela klidní. Nikdo se nebude muset sprchovat studenou vodou nebo si neopaří ruce, neboť provedená základní nastavení jsou díky blokovacímu mechanismu tlačítek neměnná.

Obsluha se stane hračkou

Díky elektronické řídicí jednotce Bosch Heatronic® III je obsluha kotle opravdu jednoduchá. Displej na kotli zobrazuje v běžném provozu teplotu otopné vody nebo TV. V případě nestandardního provozního stavu se na displeji okamžitě zobrazí servisní kód, který umožní odborníkovi rychlou, bezpečnou a samozřejmě i levnou pomoc.

Tento kotel splňuje jednu z podmínek ČSN 73 4201 - výkon do 14 kW, a proto může být odtah spalin řešen přes zeď.

Hlavní charakteristiky
VýrobceJUNKERS
Výkon21.6 kW
Způsob vytápěníplynové
Hmotnost49 kg
Ohřev užitkové vodyano
Instalacezávěsné
Typkondenzační
Rozměry
Výška850 mm
Hloubka370 mm
Objem42 l
Šířka400 mm

Vývoj ceny Junkers CerapurSmart ZSB 22-3 CE


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.