Jura Hot & Cold - krátká recenze

2. prosince 2021 0
Jura Automatický šlehač na mléko Hot & Cold
  • objem: 0,1 l
  • objem napěněného mléka: neudává
  • příkon: 650 W
  • materiál: kov
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Napěňovače mléka
2 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Další z dražších modelů našeho výběru, Jura, připraví pomocí jednoho tlačítka teplé, studené i horké mléko a mléčnou pěnu. Ergonomický tvar je zárukou pohodlné a snadné manipulace. Dva nástavce jsou součástí balení. Nástavce spolu s kabelem se dají pohodlně uložit ve spodní části zařízení, což ho činí velmi kompaktním a snadno skladovatelným. Design je kompatibilní s kávovary stejné značky, proto si ho k nim můžete dokoupit jako příslušenství.

Výhody

  • ověřená značka
  • studená, teplá i horká pěna
  • jednoduchá údržba i obsluha

Nevýhody

  • studená pěna nedrží, pokud nevěnujete pozornost správné teplotě mléka

Závěr recenze: Zařízení Švýcarské výroby splní očekávání.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 490 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Jura Hot & Cold píše eshop

Nadýchaná a všestranná. Z čerstvé a hutné mléčné pěny z napěňovače mléka JURA budete moci připravit speciality jako např. Flat White, novinku mezi nápoji, která je aktuálně „in“, poprvé také studené. Čistý, střízlivý tvar, propracovaný vzhled a ergonomie, stejně jako zvolené materiály napěňovače vašich snů, umožňují velice snadnou manipulaci a současně optimální hygienu. Přístroj, vybavený dvěma nástavci, připravuje studené, teplé nebo horké mléko nebo mléčnou pěnu pomocí jediného ovládacího tlačítka. Ať slouží napěňovač mléka značky JURA jako doplněk k jakémukoli kávovaru nebo jako pomocník pro všechny milovníky specialit s mlékem, díky němu budou nápadité recepty i umění baristů rozmanitější než kdy dřív.

Ideální recept pro široké spektrum trendových specialit

Pokud jde o vzrušující nápoje, jediným omezením je vaše fantazie! Můžete si vymyslet vlastní recepty nebo se inspirovat z časopisů, televizních programů nebo receptářů. Od latte macchiata a horké nebo studené čokolády k populárním specialitám jako je frappé a chai latte, vám JURA automatický šlehač na mléko pomůže kdykoliv dosáhnout dokonalého výsledku.

Chlazená pěna nebo horké mléko

Tichý elektromotor pohání nástavec v nádobě na mléko, aniž by přišly do přímého kontaktu. V co nejkratší době se tento nástavec zaslouží o vytvoření perfektní jemné mléčné pěny, buď studené, teplé nebo horké v závislosti na vašem přání. Pokud si přejete pouze horké mléko, druhý nástavec zabrání tomu, aby se mléko připalovalo.

Snadné ovládání na jedno tlačítko

Chcete-li si vybrat studenou, teplou nebo horkou mléčnou pěnu, vše, co musíte udělat, je stisknout ergonomické tlačítko jednou, dvakrát nebo třikrát. Nástavec na mléčnou pěnu se snadno čistí a nádoba na mléko se velmi pohodlně opláchne pod tekoucí vodou.

Kompaktní

Napájecí kabel a příslušenství se snadno vejde do spodní části, což znamená, že i nástavec na mléko může být pohodlně uložen spolu s veškerým příslušenstvím.

Parametry produktu

Souhrn
Objem nádoby0.1 l
Příkon650 W
VýrobceJura
Ručníne

Vývoj ceny Jura Hot & Cold


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.