Klarfit KS02 - krátká recenze

28. listopadu 2021 0
Klarfit KS02
  • maximální zatížení: nožního pultu: cca. 60 kg, predpažného pultu: cca. 30 kg, motýlka: cca. 40 kg, lavičky: cca. 180 kg
  • nosnost: 280 kg
  • minimální délka tyče: -
  • rozteč nosných stojek: -
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Posilovací lavice
5 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Klarfit KS02 je posilovací stanice za sympatickou cenu v celo-černém provedení. Procvičíte ní celé tělo, je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Její součástí jsou: posilovací lavička, predpažný pult, odkládací plošiny, nožní válcový pult, motýlek a lanovovod. Všechny komponenty včetně zádové opěrky lze nastavit ve více stupních. Zařízení nabízí stabilní ocelovou konstrukci s komfortním polstrováním. Montáž stroje je snadná díky přehlednému obrázkovému návodu. Jeho maximální zatížitelnost je až 280 kilogramů. Praktickým detailem jsou pogumované, protiskluzové nožičky.

Výhody

  • procvičíte svalstvo celého těla
  • vysoká nosnost
  • sympatická cena

Nevýhody

  • Nic sme nenašli

Závěr recenze: Posilovací stanice nabízí skvělou hodnotu za přátelskou cenu.

Přečtěte si více...

kde koupit
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
5 999 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o Klarfit KS02 píše eshop

Klarfit KS02 posilovací stanice představuje dokonalý posilovací přístroj na procvičení břišního, ramenního, nožního a zádového svalstva - čili celého těla. Přístroj je určen začátečníkům i pokročilým, nabízí samostatné nebo kombinované možnosti cvičení.

Posilovací lavička slouží především pro trénink se zdvihovou tyčí na posílení především ramenního a hrudního svalstva. Bicepsový pult a motýlek jsou k dispozici na vyrýsování ramen, nožní válcový pult na posilování horního a spodního stehna, a kormidelní lanovod procvičuje zádové svalstvo.

Široké kombinační možnosti cvičení umožňují optimální procvičování celého těla podle vlastních požadavků. Stabilní ocelová konstrukce zajišťuje zařízení vysokou bezpečnost při cvičení.

Prosím, berte na vědomí, že přístroj se dodává jako montážní sada. Její montáž trvá cca 30 minut. Na základě vysoké hmotnosti některých částí doporučujeme na montáž dvě osoby.

Prosím, berte na vědomí, že zobrazené závaží / posilovací činka nejsou součástí balení.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarfit
Polohovacíano
Druh lavicešikmé
Typbench
Parametry
Nosnost280 kg

Vývoj ceny Klarfit KS02


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.