Klarfit Ultimate Gym 5000 - krátká recenze

17. října 2021 0
Klarfit Ultimate Gym 5000
  • Hmotnost: 134,5 kg
  • Maximální zatížení: není uvedeno
  • Typ a hmotnost závaží: deskové, 58,5 kg
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Posilovací věže
12 899 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Multifunkční posilovací věž Klarfit Ultimate Gym 5000 je vhodná volba i pro náročnější sportovce. Přináší totiž několik tréninkových stanovisek, a to i šikmou lavičku na posilování břišních svalů, či hrazdu. Při otázce maximální výšky cvičícího a nosnosti jsme však zůstali překvapeni, protože výrobce tyto informace neudává.

Ačkoli je z cenového hlediska tento model výhodný, nižší cena se odráží v tom, že kladky nemají ložiska. Závaží je tvořeno devíti deskami o hmotnosti 6 kg a jedním hlavním závažím s váhou 4,5 kg. Takže celková hmotnost závaží je 58,5 kg. Oceňujeme, že součástí věže jsou i dvě činky o hmotnosti 1,5 kg.

Výhody

  • široké možnosti
  • dobrá cena
  • součástí věže jsou i dvě činky o hmotnosti 1,5 kg

Nevýhody

  • kladky nemají ložiska
  • hmotnost závaží je pouze 58,5 kg

Závěr recenze: Levnější zařízení, které umožňuje velmi široké spektrum možností

Přečtěte si více...

kde koupit
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
12 899 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o Klarfit Ultimate Gym 5000 píše eshop

Zařízení Ultimate Gym 5000 od společnosti Klarfit je spolehlivá silová tréninková stanice, která zajistí Váš každodenní trénink a umožňuje pro klouby šetrné provedení cvičení.

Pevný trubkový rám s pohodlným polstrováním umožňuje více než 50 cvičení pro celé tělo. Zařízení tak nabízí mnoho různých příležitostí zocelit Vaše tělo v soukromé tělocvičně. Hladce pohyblivé lanové kladky zaručují rovnoměrné pohyby při optimálním přenosu síly. Chcete-li přizpůsobit intenzitu svým individuálním potřebám, lze si v malých krocích po 6 kg volit optimální tréninkové závaží pomocí zasunutí kolíku.

Z prostředního sedadla máte přístup k butterfly modulu, který může být také použit pro bench-press na trénink hrudníku a ramen, jako zařízení na natahování nohou pro přední svaly na nohou a širokou horní tyč lze využít pro biceps, triceps, latissimus a cvičení zad.

Lanové zařízení jsou vhodné pro biceps, triceps a cvičení zad ve stoje, veslovací cvičení vsedě pro ramena, záda a paže nebo cvičení nohou, když je namontováno poutko na nohy. Zařízení na ohýbání nohou lze použít pro zadní část nohou a hýždě.

Na pravé straně je šikmá crunch lavice pro cvičení břicha i podpůrný modul pro zvedací cvičení nohou a visící cvičení s odporem. Přízemní zařízení s odporem na levé straně je optimální pro různé varianty kliků vleže.

Opěradlo a sedadlo jsou potaženy snadno čistitelnou syntetickou kůží, a proto je možné jednoduše je po tréninku otřít ručníkem.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarfit
Max. váha cvičence120 kg

Vývoj ceny Klarfit Ultimate Gym 5000


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.