Klarstein Barossa 77 Duo vinotéka, 77 lahví police - krátká recenze

30. července 2021 0
Klarstein Barossa 77 Duo vinotéka, 77 lahví police
 • Kapacita fliaš: 77
 • Počet políc: 8
 • Energetická trieda: B
 • Spôsob umiestnenia: voľne stojaca
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Lednice na víno
22 699 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Barossa 77 Duo je voľne stojaca chladnička na víno, ktorá náročným milovníkom vína ponúka priestor až na 77 fliaš, ktorý je rozdelený do dvoch teplotných zón (objem 191 litrov). Teplotu pre obe zóny jednoducho nastavíte pomocou ovládacieho panela s LCD displejom. Takto dokonale vychladíte biele, ružové aj červené víno.

Obsah tejto domácej vinotéky jednoducho skontrolujete cez presklené predné dvere z 3-vrstvového bezpečnostného skla s čiernym lesklým rámom. Zapínateľné vnútorné osvetlenie uložené fľaše zaujímavo zvýrazní. Táto exkluzívna chladnička na víno sa hodí ako do komerčných priestorov, tak aj do domácej oddychovej zóny. Plus v cene je aj polica na poháre na víno s tromi koľajničkami na ich zavesenie vo vinotéke.

Výhody

 • 2 zóny s nezávislou teplotou
 • teplotný rozsah 5 - 22 °C (obidve zóny)
 • elegantný a luxusný dizajn
 • podsvietenie a LCD displej na ovládanie teploty
 • nízka hlučnosť
 • v cene je aj polica na poháre

Nevýhody

 • vyššia cena

Závěr recenze: Elegantná vinotéka, ktorá perfektne zapadne do akéhokoľvek prostredia a pre milovníkov vína zaručí akurátne vychladené biele, červené alebo ružové vína.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
22 699 Kč Do obchodu Electronic-star.cz
Klarstein.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
22 699 Kč Do obchodu Klarstein.cz

Co o Klarstein Barossa 77 Duo vinotéka, 77 lahví police píše eshop

Takto musí chutnat dobré víno! Díky různým chladicím zónám a odbornému skladování poskytuje vinotéka Klarstein Barossa 77 Duo vždy maximální potěšení z vína. Pro plný rozvoj své chuti musí být víno vychlazené na správnou teplotu. S vinotékou Klarstein Barossa 77 Duo je to velmi jednoduché - dokonce v elegantním provedení. V horní a dolní teplotní zóně lze umístit až 77 lahví vína. Přes jednoduchý ovládací panel s LCD displejem se nastavuje teplota pro obě chladicí zóny. Díky tomu lze na stupeň přesně vychladit bílé, červené nebo růžové víno. O dokonalou prezentaci vinných pokladů se postarají panoramatické přední dveře z 3vrstvého bezpečnostního skla s černým lesklým rámem. Zapínatelné vnitřní osvětlení přináší uložené láhve zajímavě na scénu. Zařízení se tak stává stylovým středem pozornosti nejen v domácím prostředí, ale i v barech či restauracích. Vždy dokonalé temperování: sotva existuje něco důležitější než správná teplota pití vína. Aby se tato teplota neztratila při nalévání vína do teplých sklenic, doporučují se vychladit i samotné sklenice - nyní už nic nebrání dokonalému požitku z vína. Z tohoto důvodu obsahuje sada Klarstein Barossa 77 Duo rovnou i regálovou polici z pravého dřeva. Jednoduše vložte do vinotéky a ihned můžete spolu s vínem uskladnit i sklenice na bílé nebo červené víno přímo na třech kolejničkách. Elegantní, kvalitní a vhodně chladící: vinotéka Klarstein Barossa 77 Duo dokonale zapadne do jakéhokoliv prostředí a zaručuje perfektně vychlazené bílé, červené nebo růžové víno. Tvar lahví na víno ovlivňuje maximální objem a kapacitu vinotéky.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarstein
Způsob umístěnívolně stojící
Objem
Kapacita lahví77
Úložné prostory
Počet polic8

Vývoj ceny Klarstein Barossa 77 Duo vinotéka, 77 lahví police


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.