Klarstein BeerPacker 50 l - krátká recenze

25. ledna 2021 0
Klarstein BeerPacker
 • objem: 50 l
 • energetická třída: A+++
 • provozní režim: ohřev, chlazení
 • síťové připojení: AC i DC
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Malé spotřebiče
4 159 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Klarstein BeerPacker je šikovný přenosný termoelektrický chladící box s funkcí udržení tepla. Nabízí dostatečně velký objem (až 50 litrů), se kterým se nemusíte bát, že máte s sebou málo vychlazených nápojů. Rovněž se do něj vejde teplé občerstvení či horká káva, které si udrží teplotu 50-65 °C. K dispozici máte také 2 napájecí kabely pro připojení v autě nebo na zásuvku (AC / DC provoz).

Odnímatelná vložka zajišťuje přehlednost v celém 50-litrovém interiéru a umožňuje například oddělené skladování občerstvení a nápojů. Ekonomický režim Eco umožňuje provoz s nejnižší možnou spotřebou energie.

Výhody

 • velký objem - chladí i ohřívá
 • kolečka a sklopné rukojeti pro snadný transport
 • poměr cena / kvalita
 • režim Eco pro co nejnižší spotřebu energie

Nevýhody

 • ventilátor je na vrchu boxu, takže na něj nic nevložíte
 • v případě veder samozřejmě nevychladí jako mini chladnička.

Závěr recenze: Termobox s 50 l úložným objemem, se kterým si dopřejete horkou kávu na dlouhých cestách autem, nebo i studené nápoje na večírku.

Přečtěte si více...

Klarstein BeerPacker - ve kterých eshopech nakupovat
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
4 159 Kč Do obchodu Electronic-star.cz
Klarstein.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
4 159 Kč Do obchodu Klarstein.cz

Co o Klarstein BeerPacker 50 l píše eshop

Ať už v létě nebo v zimě: kdo je na cestách, neměl by zapomenout na chladící box s funkcí udržení tepla Klarstein BeerPacker. Umístíte v něm teplé a studené občerstvení, nápoje a celé jídla, které spraví z luk na festivalech, pikniků nebo z pláže okamžitou kvalitní restauraci. Chladící box s funkcí udržení tepla Klarstein BeerPacker je přirozeně flexibilní ve své oblasti použití. Ať už horká káva na dlouhých cestách autem nebo chladné nealko nápoje: termobox udržuje jídlo a nápoje teplé a stejně i studené. Odnímatelná vložka zabezpečuje pořádek v 50litrovém interiéru a umožňuje například oddělené skladování občerstvení a nápoje. Odstraněním odnímatelné vložky je možné přepravovat v chladícím boxu i celou přepravku s pivem, abyste měli s přáteli chladné pivo po ruce kdekoliv a kdykoliv. Obzvlášť praktický je ekonomický režim Eco, který umožňuje provoz s nejnižší možnou spotřebou energie - perfektní, když je už venku chladno a nebo teplo. Vhodné na kempování, protože chladící box s funkcí udržení tepla Klarstein BeerPacker má k dispozici síťový kabel pro jednosměrný i střídavý proud. Zařízení teda může být napájené normální zásuvkou nebo zapalovačem v autě. Pro lehký přesun na párty má zařízení sklopné rukojeti a sklopnou rukojeť, s kterou se termobox na svých dvou kolečkách stane vozíkem s občerstvením. Čas na párty! Chladící box s funkcí udržení tepla Klarstein BeerPacker je dokonalým společníkem na dlouhé jízdy autem nebo párty výlety do přírody: teplé zůstané teplým a studené studeným.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarstein
Objem50 l

Vývoj ceny Klarstein BeerPacker


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.