Klarstein Clearcube - krátká recenze

26. února 2021 0
Klarstein Clearcube
  • výrobce: Klarstein
  • výrobní kapacita za 24 hod: 13 kg
  • hmotnost: 10,8 kg
  • rozměry: 29 x 36 x 37 cm
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Výrobníky ledu
5 699 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Klarstein.cz

Výrobník ledu Klarstein Clearcube vychladí všechny vaše drinky. Denně vyprodukuje až 13 kilogramů průhledného ledu, což perfektně využijete na rodinných oslavách nebo párty s přáteli. Obsluha stroje je velmi jednoduchá a pohodlná prostřednictvím ovládacího pole s dotykovým displejem.

Klarstein Clearcube zaujme odolnou konstrukcí z ušlechtilé oceli, kterou podtrhuje černé provedení jeho povrchu. Velmi jednoduše se čistí, což ocení všechny hospodyňky. Díky nízké energetické spotřebě je dokonce šetrný k životnímu prostředí.

Výhody

  • nízká energetická spotřeba s chladicím prostředkem R600a
  • odolný a hygienický povrch z ušlechtilé oceli
  • kapacita až 13 kg ledu za 24 hodin

Nevýhody

  • vyšší cena

Závěr recenze: Výkonný výrobník ledu, který předčí vaše očekávání. Za den vyrobí až 13 kilogramů ledu. Je skvělý i na domácí využijte, i do provozů.

Přečtěte si více...

Klarstein Clearcube - ve kterých eshopech nakupovat
Klarstein.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
5 699 Kč Do obchodu Klarstein.cz
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
5 699 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o Klarstein Clearcube píše eshop

Mrazivé osvěžení: s ledem z výrobníku ledu Klarstein Clearcube LCD se dají dokonale vychladit všechny nápoje. Ať už koktejly nebo limonády, čiré kostky ledu se hodí ke každému drinku. Výkonný výrobník ledu Clearcube denně vyprodukuje až do 15 - 20 kg průhledného ledu a hodí se k použití na párty nebo na zahradních oslavách. Má nádrž na vodu o objemu 2,5 l a odkapávací misku o objemu 1,6 l a může vytvářet malé, střední a velké kostky ledu. Zařízení Clearcube LCD je vhodné i na běžné domácí použití. Budete s ním mít doma vždy k dispozici čerstvé, čiré a estetické kostky ledu na chlazení nápojů. Obsluha výrobníku ledu Clearcube je velmi jednoduchá a intuitivní prostřednictvím ovládacích knoflíků, které jsou uspořádány na přehledném LCD displeji. Po použití lze odolnou konstrukci snadno vyčistit. Elegantní provedení se začlení do jakéhokoli prostředí. Křišťálově čisté kostky ledu: výrobník ledu Clearcube LCD od společnosti Klarstein nabízí chladivé osvěžení pro každou příležitost.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarstein

Vývoj ceny Klarstein Clearcube


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.