Leifheit 51003 Window Cleaner - krátká recenze

14. září 2021 0
Leifheit 51003 Window Cleaner vysavač na okna s mopem a tyčí 43 cm
  • Provozní doba: 30 minut
  • Doba nabíjení: 180 minut
  • Hmotnost: 1,6 kg
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Čističe oken
1 090 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Čistič na okna Leifheit v sobě spojuje špičkový vysavač s mopem s prodlužovací teleskopickou tyčí dlouhou 43 cm. Díky tomu pomocí čističe umyjete bez problémů nejen klasické okna, ale i ty střešní. Vhodný je také na mytí sprchových koutů, dlaždic a zrcadel. Baterie na jedno nabití vydrží 30 až 35 minut, její nabíjení trvá 180 minut.

Zařízení je vybaveno stěrkou s délkou 28 cm, přičemž je však možné dokoupit k němu i užší stěrku. Oceňujeme, že mop má odnímatelný návlek, který lze prát v pračce.

Výhody

  • teleskopická tyč
  • vhodný i na mytí jiných povrchů
  • návlek na mop můžete prát v pračce

Nevýhody

  • vyšší hmotnost (avšak hmotnost je uvedena i s rukojetí)

Závěr recenze: Pokud hledáte čistič na okna s prodlužovací rukojetí za dobrou cenu, tento model je kvalitní a cenově dostupnou volbou.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 090 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Leifheit 51003 Window Cleaner píše eshop

Již nemusíte trávit hodiny mytím a leštěním oken! Přenechte tuto činnost bezdrátovému vysavači Window Cleaner, jež vše obstará za vás. Práce s ním je jednoduchá díky jeho nízké hmotnosti a bezchybnému výkonu. Perfektně odstraní všechny kapky vody a povrch zároveň vyleští. Je to všestranným pomocníkem, který si poradí nejen s okny, ale i s dalšími skleněnými plochami a hladkými povrchy jako jsou zrcadla, sprchové kouty či dlaždice. Předností je i mnoho příslušenství, výdrž baterie až 35 minut či praktická nádobka o objemu 0,1 litru.

Šikovný pomocník, co šetří čas

Asi nikdo z nás rád netráví čas mytím, a především nekonečným leštěním oken a ostatních náchylných povrchů. Díky bezdrátovému vysavači je to již minulostí. Odnímatelná hlavice s gumovou stěrkou o délce 28 cm zajistí bleskové setření. Elektrické odsátí vody zase obstará perfektní výsledek bez čmouh a přebytečných kapek vody a zbylých nečistot. U čištění například střešních oken jistě oceníte praktickou násadu o délce 43 cm. Tu jednoduše připojíte k přístroji pomocí Click systému.

Široké využití

Tento šikovný výrobek vám nejčastěji bude nápomocen při mytí oken. Tím jeho působnost ale ani zdaleka nekončí. Stejně dobře jako s plochou oken všech velikostí si hravě poradí i se sprchovými kouty, dlaždicemi, střešními okny, různými zrcadly, světlíky či zimními zahradami. Ulehčí vám tedy práci v celém domě či bytě.

Elektronické odsávání vody

Úžasných výsledků je dosaženo chytrým odsáváním vody. Stačí zbavit povrch nečistot a vysát. Odpadá tak nutnost sušení a hlavně leštění. Velikým pomocníkem je také velikost a provedení zachytávající nádobky. Ta disponuje dostatečně velkým otvorem na odsátou tekutinu, který pomáhá ke snadnější a rychlejší manipulaci. Nádoba zachytí až 0,1 litru vody.

Výkonný asistent

Vysavač je poháněn nabíjecí baterií Li-Ion, jež je nabíjena přes adaptér. Zařízení zvládne na jedno nabití pracovat za vás až po dobu 35 minut. To vše díky Standby senzoru, který je navržen pro maximální šetření baterie.

Variabilní použití

Při používání tohoto přístroje oceníte možnost rozšíření o další produkty značky. Příkladem může být odnímatelná gumová stěrka s menším rozměrem (17 cm). Pokud máte i malá okna či okna s mřížkou, je to velmi praktická pomůcka. Nepostradatelným pomocníkem se vám stane i téměř půlmetrová násada s upínacím Click systémem, jež je součástí balení. Velmi si oblíbíte mop, který se popere s větší špínou a odolnými skvrnami. Je vyroben z kvalitního mikrovlákna a dá se prát v pračce.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníAku stěrka na sklo
VýrobceLeifheit
Druhaku stěrky

Vývoj ceny Leifheit 51003 Window Cleaner


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.