Leifheit AirBoard Deluxe XL Plus NF - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Žehlicí prkno Leifheit AirBoard Deluxe 72590 XL Plus NF
  • Možnost nastavení výšky: ano
  • Odkládací plocha: ano
  • Hmotnost: 5 kg
  • Rozměr v cm: 140 x 38
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Žehlící prkna
1 989 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Leifheit Airboard Deluxe XL Plus NF je žehlicí deska, která prodeji v mimořádně velkou žehlící plochu Lei-Tec. Jak jsme si již u výrobků TÉTO značky zvykli, i tento je vybaven technologií Thermo-reflect, která šetří čas a zjednodušuje žehlení.

Deska disponuje vodící anténou na kabel a prodlužovačkou. Jednoduchým přitlačením se přizpůsobí i nerovným podlahám. Výška je nastavitelná v rozmezí 76 - 98 cm.

Výhody

  • mimořádně velká žehlící plocha
  • lehká a stabilní
  • plynule nastavitelná výška

Nevýhody

  • na lůžkoviny je stále poněkud krátká

Závěr recenze: Velká, ergonomicky dobře navržená Žehlící prkno oblíbené značky.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 989 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Leifheit AirBoard Deluxe XL Plus NF píše eshop

Šaty dělají člověka!

Jednou ze základních složek péče o oblečení je žehlení, díky žehlicímu prknu AirBoad Delux bude žehlení důkladnější, efektivnější a mnohem snadnější. Pokud je vaší slabou stránkou žehlení, máte šanci s tím něco udělat! S prknem AirBoard Deluxe to zvládnete rychleji a snadněji, a to zejména díky speciálnímu tvaru zakončení prkna a zaobleným hranám. U velkých kusů prádla pak ušetříte čas i sílu, díky extra velké žehlicí ploše, která má 140 x 38 cm a je vyrobena ze speciálních syntetických materiálů.

Usaďte se pohodlně, váš seriál začíná

Speciálně tvarovaná konstrukce žehlicího prkna Leifheit AirBoard Deluxe umožňuje žehlení i vsedě, takže můžete pohodlně žehlit třeba u oblíbeného seriálu nebo filmu. Stojan je ergonomicky navržen a zůstane vám tak spousta místa pro nohy a praktická je také možnost výškově si prkno nastavit. Hodí se tak pro každého - nastavit ho totiž můžete až do výšky 98 cm.

Skvělé výsledky s novou technologií

Žehlička se na desce pohybuje velmi snadno a lehce, tím je žehlení 2x rychlejší a obzvláště důkladné. U běžných žehlicích prken uniká pára a teplo spodem, Leifheit AirBoard Deluxe je však vybaveno jedinečnou thermo-reflect technologii, která způsobí, že se pára a teplo odráží a prádlo je tak současně žehleno seshora i zespodu. Proto zvládnete vaše prádlo vyžehlit až o 33 % rychleji a dosáhnete těch nejlepších výsledků. A žehlení vás tak bude bavit i v případě, že se mu oddáváte velmi často.

Místa budete mít vždy dost

Pevná odkládací plocha pro žehličku je vybavena elektrickou zásuvkou a prodlužovačkou, tím pádem můžete prkno postavit kdekoli. Vodicí anténa na kabel zajišťuje pohodlné žehlení, aniž by vám překážel napájecí kabel. Navíc můžete plochu připojit k prknu z obou stran. Praváci či leváci, na tom nezáleží, prkno se vám přizpůsobí.

Přesto že je AirBoard velký, má nízkou hmotnost. Je vyroben z ultralehkých materiálů pro snadnou montáž a demontáž. Snadno se přepravuje, má extra stabilní rám pro větší stabilitu a pevnost. Díky vyrovnávací funkci stačí při nerovnostech podlahy na žehlicí prkno mírně zatlačit a prkno se samo vyrovná. Neváhejte a usnadnětě si žehlení!

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceLeifheit
Přenosnáano
Elektrickéano
Rozměry prkna140 x 38 cm
Hmotnost5 kg
Maximální výška98 cm

Vývoj ceny Leifheit AirBoard Deluxe XL Plus NF


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.