Liebherr GP 1486 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Liebherr GP 1486
 • Typ: Volně stojící šuplíkový mrazák
 • Objem: 104 l
 • Akumulační doba: 32 hodin
 • Hlučnost: 38 dB
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do:
11 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

LIEBHERR GP 1486 je mraznička světoznámé značky, jejíž některé divize jinak vyrábějí i stavební jeřáby, části letadel Airbus, nebo i největší sklápěč na světě Liebherr T 282B. Ale vraťme se zpět k této mrazničce. Rozměrově je sice o něco menší, má 104 litrů, ale nejvyšší energetickou třídou A +++, akumulační dobou až 32 hodin (pokud dojde například k výpadku elektřiny nebo jiné poruše, je to doba, po kterou udrží potraviny zmrazené) a nejlepší možnou klimatickou třídou SN-T vás dokáže přesvědčit. Rovněž je jedna z nejtišších na trhu (38 dB).

Neočekávejte však zase žádné pokročilé funkce jako NoFrost system, vnitřní osvětlení, ani zvukovou či vizuální signalizaci v případě zvýšení teploty či antibakteriální úpravu. Mrazící výkon 11 kg / 24 h je rovněž víceméně průměrný, ale pro menší domácnost určitě plně dostačující.

Výhody

 • vysoký mrazící výkon
 • tichý chod
 • energetická třída A +++
 • velmi nízká spotřeba
 • praktické zásuvky s bočními madly

Nevýhody

 • vyšší cena
 • nemá NoFrost funkci

Závěr recenze: Menší mrazák s optimálními parametry a kvalitním provedením.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
11 990 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Liebherr GP 1486 píše eshop

FrostControl
Ukazatel FrostControl v magickém oku MagicEye ukazuje po síťovém výpadku, jaká nejvyšší teplota byla dosažena. Vaše mražené produkty jsou nejlépe chráněny asi hodinu.

FrostProtect
Mnoho mrazniček je umístěno v prostorech, které nedosahují běžné teploty domácího prostředí, nebo ani nejnižší stanovené úrovně klimatické třídy SN, tedy +10°C. Proto Liebherr vyvinul technologii FrostProtect. Spotřebiče Liebherr vybavené technologií FrostProtect mohou být umístěny a pracovat v prostředí, kde teplota poklesne až na mezní hodnotu -15°C. FrostProtect technologie se v současné době týká vybraných skříňových mrazniček Liebherr se SmartFrost a vybraných truhlicových mrazniček Liebherr.

FrostSafe
U FrostSafe jsou extra vysoké a vyjímatelné úložné boxy navzájem kompaktní a dokola uzavřené. Proto mráz při otevření přístroje tak rychle neuniká. Průhledná čela boxů zaručují optimální přehled o uložených mražených produktech.

SmartFrost
S technologií SmartFrost od Liebherr se radikálně sníží tvorba námrazy ve vnitřním prostoru mrazničky i na samotných mražených potravinách. Tím pádem se minimalizuje potřeba odmrazování. Zapěněný výparník ve spirálách obtáčí vnitřní prostor mrazničky a tím umožňuje velmi rychlou teplotní výměnu s extrémně nízkou spotřebou energie. Vnitřní stěny mrazničky jsou velmi hladké a tak snadno čistitelné.

VarioSpace
Ve všech mrazničkách s technologiemi NoFrost, nebo SmartFrost mohou být díky variabilnímu prostorovému řešení VarioSpace úložné boxy a skleněné úložné police mezi nimi snadno vyjmuty a vytvořen potřebný prostor. VarioSpace – jednoduché řešení, jak rychle přizpůsobit místo pro uložení objemných potravin, například celé krůty.

Vhodnost pro teploty až -15°C
Spotřebič je vhodný pro použití i v chladnějších místech jako jsou chaty, sklepy a jiné nevytápěné místnosti, kde klesá teplota až na -15°C.

Zaměnitelný směr otevírání dveří
Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem.

Dětská pojistka
Dětskou pojistku lze aktivovat na ovládací elektronice proto, aby se zabránilo nežádoucímu vypnutí přístroje nedopatřením. Pokud je dětská pojistka aktivována, zobrazuje se to pomocí symbolu v MagicEye.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníŠuplíkový mrazák, Malý mrazák
VýrobceLiebherr
Typ mrazničkyvolně stojící
Konstrukce mrazničkyšuplíkové
Mrazící výkon11 kg/24h
Počet přihrádek4
Klimatická třídaSN-T
Hlučnost38 dB
Zaměnitelné otevíráníano
Hmotnost46.5 kg
Barvabílé
Energetické údaje
Energetická třídaA+++
Spotřeba energie0.276 kWh/24h
Spotřeba energie za rok cca.101 kWh
Akumulační doba32 h
Rozměry
Objem mrazničky104 l
Hrubý objem mrazničky106 l
Hloubka62.8 cm
Šířka60.2 cm
Výška85.1 cm
Další funkce
Zrychlené zmrazeníano

Vývoj ceny Liebherr GP 1486


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.