Makita DMR115 - krátká recenze

13. dubna 2021 0
Makita DMR115
 • výrobce: Makita
 • typ: stavební rádio
 • DAB tuner: ano
 • hmotnost: 6,5 kg
 • napájení: ze sítě nebo pomocí Aku (10,8 V - 18 V)
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Stavební rádia
4 717 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Akumulátorové rádio Makita DMR115 disponuje Bluetooth technologií na vzdálené přehrávání hudby a je vybaveno basovým reproduktorem. Rovněž je vybaveno DAB a DAB + (digitální zvukové vysílání), světovým standardem pro příjem digitálního rádia bez šumu. Co je důležité, má krytí IP65, které je určeno pro maximální odolnost proti povětrnostním vlivům a vodě.

Rádio má dva boční reproduktory a velký basový reproduktor ve spodní části pro hluboký a kvalitní zvuk. Najdete zde i vestavěný ekvalizér se 7 předvolbami. Velkým plusem je automatické vypínání při nízkém napětí, aby se zabránilo hlubokému vybití baterie. Využít můžete také 3,5 mm konektor na přední straně pro externí zdroje, jako například MP3 přehrávač, iPod nebo Discman.

Výhody

 • možnost vybrat si z duálního napájení
 • rádio je vybaveno DAB a DAB+ (digitální zvukové vysílání)
 • má dva boční reproduktory a velký basový reproduktor ze spodu
 • disponuje funkcí Bluetooth pro bezdrátový přenos hudby
 • krytí IP65 pro maximální odolnost proti povětrnostním vlivům a vodě

Nevýhody

 • je trochu těžší

Závěr recenze: Skvělé stavební rádio s duálním napájením, nejnovějšími funkcemi a nápaditým designem, který každého zaujme.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
4 717 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Makita DMR115 píše eshop

Při práci je rádio určitě vítaným zpestřením. Pokud pracujete v prašném, nebo jinak náročném prostředí, pak je víc než vhodné právě akumulátorové rádio s ochranou proti poškození a s ochranou proti stříkající vodě a prachu. Takové rádio se stane společníkem, na kterého je opravdu spolehnutí. Nemusíte se bát, že ho ušpiníte, nebo že se běžným pádem rozbije. Výhodou je i akumulátorové nabíjení, které vás nebude nijak omezovat (dodávka bez akumulátoru a nabíječky). Jistě oceníte i dobrou kvalitu zvuku, spolehlivou anténu uloženou v rukojeti, stereo reproduktory se subwooferem a automatické ladění s možností uložení pěti stanic. S takovým rádiem nemusíte dělat kompromisy a práce vám půjde dobře od ruky. Když budete chtít, tak přes micro USB port můžete provést aktualizaci softwaru.

Odolné v každém ohledu

Ať už pracujete na stavbě, na zahradě, nebo v dílně, všude tam se vám hodí rádio, které něco vydrží. Odolnost je velkou předností tohoto modelu, který se pyšní ochranou proti poškození díky pogumovaným hranámochranou proti stříkající vodě a prachu.

Dobrá kvalita zvuku

Určitě oceníte velice dobrou kvalitu zvuku s možností jeho vyladění přes ekvalizér, integrovanou anténu nacházející se přímo v rukojeti, stereo reproduktory se subwooferem a automatické ladění s možností uložení pěti stanic.

Praktické nabíjení

Rádio se nabíjí na Li-ion akumulátory* a v případě potřeby i na síťový adaptér. Když budete potřebovat, můžete připojit externí zdroj pomocí technologie Bluetooth. Určitě se vám bude hodit i možnost nabíjení externího přístroje přes USB. Rádio zároveň přijímá digitální signál DAB a DAB+.

* Pokud není uvedeno jinak, tak je dodávka bez akumulátoru a nabíječky.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníStavební rádio, Rádio na baterky
VýrobceMakita
TypStavební rádia
FunkceDAB/DAB+/FM
Vestavěné rádione
MédiumUSB konektor
Voděodolnýano
Projekce časune
USBano
CDne
DAB tunerano
Internetové rádione
Napájení z bateriíano
Hodiny
Bzučákový budíkne
Radiobudíkne
Rozměry
Hloubka268 mm
Výška295 mm
Šířka164 mm
Hmotnost4800 g

Vývoj ceny Makita DMR115


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.