MPO Xena 1+1 - krátká recenze

16. května 2021 0
MPO Xena 1+1
 • výrobce: MPO
 • typ matrace: pěnový
 • počet zón: 7
 • stupeň tvrdosti: středně tvrdý
 • nosnost matrace: 120 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Matrace
5 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

MPO Xena je matrace vyrobená z kvalitních PUR pěn s vysokou životností. Lehací plochy matrace jsou profilovány do 7 anatomických zón pro maximální komfort ležení. Každá strana matrace má odlišnou tuhost, proto si můžete zvolit takovou, jaká vám momentálně vyhovuje nejvíce. Všechny typy potahů jsou odnímatelné a pratelné, takže s údržbou nebudete mít žádné problémy.

Matrace MPO Xena je vhodný na podklady jako je pevná podložka či pevný rošt. Maximální nosnost je 120 kilogramů, proto ho dokáže využít široké spektrum zákazníků. Výška matrace je 14 cm, což je dostačující na pohodlný a ničím nerušený spánek. V kombinaci použitých materiálů optimalizuje pozici těla při spánku pro odpočinek a uvolnění po celodenní námaze.

Výhody

 • vyrobený z kvalitních PUR pěn s vysokou životností
 • 7 anatomických zón pro maximální komfort
 • každá strana matrace má odlišnou tuhost
 • potah je pratelný a opatřen zipem

Nevýhody

 • dost tvrdá matrace
 • ve skutečnosti má výšku 13 cm

Závěr recenze: Matrace je vhodná pro ty, kteří mají rádi spaní na opravdu tvrdém povrchu.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
5 490 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o MPO Xena 1+1 píše eshop

Partnerská matrace je vyrobena z kvalitních PUR pěn s vysokou životností. Lehací plochy matrace jsou profilovány do 7 anatomických zón pro maximální komfort ležení. Každá strana matrace má odlišnou tuhost. Stranu si můžete zvolit podle nálady, nebo zdravotního stavu. Všechy nabízené typy potahů jsou pratelné a opatřené zipem. Stačí si vybrat tem pro Vás nejvhodnější.

 • Tuhost 3 a 3,5 ze stupnice 1-5.
 • Výška matrace 15 cm.
 • Nosnost do 120 kg.

MEDICO

Velmi příjemná strečová látka prošitá mykaným dutým vláknem s pamětí. Neslehává se. Možnost praní až na 60°C zajistí Vašemu lůžku maximální komfort a hygienu. Potah je opatřen děleným zipem pro snadné praní.

Matracový potah Aloe vera

Látka je prošitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamětí. Neslehává se. Potah je opatřený děleným zipem, který se dá rozdělit na dvě poloviny, což usnadňuje praní, které je možné až na 60 °C. Přímo do vláken jsou vetkány mikrokapsle s výtažky rostliny Aloe vera, které mají antibakteriální účinky a odpuzují prach. Velmi vhodná je pro ty, kteří trpí nadměrnou potivostí. Jedná se o tzv. funkční potah.

Matracový potah Easy clean

Luxusní strečová látka je prošitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamětí. Neslehává se. Potah je opatřen děleným zipem s možností rozdělení potahu na dvě poloviny. Pratelný na 60 °C. Svojí měkkostí podstatně zvyšuje komfort ležení. Je alergicky neutrální

Matracový potah TASTEX® zima - léto

U tohoto potahu je rozlišena zimní a letní strana. Letní strana obsahuje výtažky z břízy, které mají v létě chladivý efekt. Zimní strana obsahuje výtažky z rostlin a květů, které stimulují krevní oběh a mají hřejivý efekt vhodný pro chladnější měsíce v roce. Potah můžete rozdělit na dvě poloviny a prát v pračce až na 60°C.

Vodonepropustný zdravotnický potah

Tato látka je díky speciálnímu zátěru vodonepropustná, ale propustí vodní páru. Tím zajistí vysoký komfort ležení. Je omyvatelná, pratelná na 95 °C, nehořlavá, odolná plísním a bakteriím a desinfikovatelná běžnými desinfekčními prostředky. Je vhodná při pravidelné inkonintenci pro snadnou údržbu.

Vodonepropustný matracový potah Healt care

Velmi diskrétní froté, vodonepropustný matracový potah, propustný pro vodní páry. Umožní Vaší matraci dýchat a zároveň ji ochrání před vniknutím tekutin. Možnost praní až na 95°C. Alergicky neutrání. Opatřený zipem. Je vhodný při nepravidelném úniku moči

Silver active

Luxusní matracový potah s molekulami aktivního stříbra, které přirozenou cestou likviduje bakterie. Je bohatě prošitý sedmidutinovým vláknem s perfektní tepelnou izolací. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu. Možnost praní v pračce až na 60°C

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníZdravotní matrace, Matrace 80 x 200 cm
VýrobceMPO
Typ matracePUR pěnové
Tvrdost matracetuhost 3 – středně tvrdé
Počet zón7
Nosnost matrace120 kg
Zdravotní matraceano

Vývoj ceny MPO Xena 1+1


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.