Niceboy X-fit GPS - krátká recenze

23. října 2021 0
Niceboy X-fit GPS
 • monitoring spánku - ano
 • vodotěsnost - ano
 • kapacita baterie - 160 mAh
 • hmotnost - 30 gramů
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fitness náramky
866 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Podstatnou vlastností tohoto náramku je vestavěn GPS modul. Díky němu můžete sledovat trasu a její vzdálenost, převýšení a rychlost, jakou jste ji prošli. Tyto informace si můžete uložit na mobilní aplikace a vyhodnotit, zda porovnat. Informace se uloží i do samotného náramku po dobu 7 dní. Náramek má k dispozici 22 sportovních aktivit, mezi kterými si určitě vybere i náročný sportovec. Najdete v něm klasické sporty jako běh, cyklistika, lyžování, ale i trochu netradiční, jóga, spinning, švihadlo, plank a jiné.

Upozornili by sme na vodotěsnost, která sice splňuje normu IP67, ta je však jen do 1 metru po dobu 30 minut.

Výhody

 • vestavěný GPS modul
 • 22 sportovních aktivit
 • jednoduché ovládání
 • barevný displej

Nevýhody

 • přepínání mezi obrazovkami tlačítkem
 • nízká vodotěsnost

Závěr recenze: Zabudované GPS spolu s 22 sportovními aktivitami v elegantních hodinkách, váš společník na každý krok.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
866 Kč Do obchodu Heureka.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
1 121 Kč Do obchodu Mall.cz

Co o Niceboy X-fit GPS píše eshop

Klíčové vlastnosti: chytrý náramek X-fit GPS; vestavěný GPS modul; přímé měření srdečního tepu; 22 sportovních aktivit (běh, cyklistika, lyžování, turistika a další); plně vodotěsný (IP67); analýza aktivit v české aplikaci (trasa, tempo, převýšení, srdeční tep a další); monitoring denní aktivity (kalorie, kroky, vzdálenost, tep a další); monitoring spánku; přehled aktuálního počasí; interní paměť aktivit až na 7 dní; výdrž až 10 dnů; velký barevný OLED displej 0,96“; výzva k aktivitě při delší nečinnosti; upozornění na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací; vyhledání telefonu, ovládání hudby a fotoaparátu.

Nadupaný sporttester

Niceboy X-fit GPS je neuvěřitelně nadupaný sporttester/chytrý náramek. Vestavěný GPS tracker s vlastní pamětí až na 7 dnů. 22 sportovních aktivit, ze kterých můžete vybírat. S nimi spojené přesné měření trasy, rychlosti, spálených kalorií, přímé měření srdečního tepu a další sportovní údaje. Přehledná aplikace v češtině s detailním rozborem aktivit (např. tempo po kilometrech, graf srdečního tepu a další). Denní monitoring kroků, vzdálenosti, spálených kalorií či monitoring spánku. To vše na velkém a barevném, téměř palcovém OLED displeji. Náramek je navíc plně vodotěsný a prachuvzdorný (IP67) a vydrží bez nabíjení až 10 dní!

Zabudovaný GPS modul

Fitness náramek Niceboy X-fit GPS Vám pomůže s přesností monitorovat Vaše výkony bez nutnosti s sebou během aktivity nosit mobilní telefon a využívat jeho GPS. Díky zabudovanému GPS modulu získáte data o trase, vzdálenosti, rychlosti/tempu či převýšení, které můžete následně analyzovat v aplikaci (v českém jazyce). Sportovní módy vypočítávají údaje (např. spálené kalorie) přímo na míru zvolené aktivitě. Náramek Vám navíc umožní informace o Vašich aktivitách ukládat do své interní paměti až po dobu 7 dnů. Velmi praktické je také zobrazení trasy na Google Maps přímo v aplikaci.

Neuvěřitelné množství funkcí

Náramek umožňuje výběr až z 22 sportů. Od běžných, jako jsou běh, cyklistika, fotbal, tenis či lyžování, až po například jógu, spinning, švihadlo, plank či celou řadu dalších. Náramek tedy zaznamená nejen aktivitu jako takovou, ale také její konkrétní typ, aby se například spálené kalorie vypočítaly přesně dle konkrétního sportu. Venkovní sporty navíc zaznamenávají řadu dalších informací získaných díky GPS modulu (údaje o trase, tempu/rychlosti, převýšení atd.). Náramek také provádí přímé měření srdečního tepu. Samozřejmostí jsou upozornění z telefonu, monitoring denních aktivit, monitoring spánku, budík (s vibracemi) a potěší i informace o aktuálním počasí.

Až 10 dní bez nabíjení

Díky výkonné baterii vydrží náramek až 10 dnů běžného provozu na jedno nabití. V případě zapnuté GPS vydrží pak přibližně 5 hodin. Náramek se plně dobije již za 2,5 hodiny pomocí USB přímo na náramku.

Aplikace v češtině

Zásadní dominantou náramku X-fit GPS je přehledná aplikace, lokalizovaná do českého jazyka. V aplikaci si můžete prohlédnout vaší denní aktivitu (kalorie, kroky, vzdálenost, srdeční aktivitu či data z monitoringu spánku), ale také se v ní ukládají všechny vaše uskutečněné sportovní aktivity. Ke každé sportovní aktivitě pak aplikace nabízí její detailní analýzu. K dispozici jsou přesná data trasy, kterou pomocí Google Maps zobrazujete přímo v aplikaci, rozbor vašeho tempa po jednotlivých kilometrech, graf srdeční aktivity (včetně tepových zón), převýšení a celá řada dalších ukazatelů.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceNiceboy
Podporovaný OSAndroid + iOS
S displejemano
Bez displejene
Hmotnost30 g
VelikostUniverzální
Další funkce a vlastnosti
Monitorování spánkuano
Voděodolnostano
Krokoměrano
Typ baterieLi-ion
Bluetoothano
Zobrazení časuano
Snímač tepuano

Vývoj ceny Niceboy X-fit GPS


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.