Petzl Tikkina - krátká recenze

30. července 2021 0
Petzl Tikkina
 • Dosvit: 55 m
 • Hmotnost: 85 g
 • Svítivost: 150 lm
 • Délka svícení: 220 hod
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Čelovky
519 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Alza.cz

Petzl Tikkina je LEDkové čelovka s kombinovaným napájením. Díky svítivosti 150 lm zajistí výkonné osvětlení bílým LED-kovým světlem na maximální vzdálenost 55 metrů. Napájení je řešeno buď třemi AAA bateriemi nebo dobíjecím akumulátorem CORE, který je však třeba si v případě potřeby dokoupit.

Kompaktní čelovka Petzl Tikkina je ideální pro venkovní aktivity, kempování nebo na drobné práce v domácnosti a v zahradě. Dobře vám poslouží i při cyklistice za tmy. Potěší vás nízkou hmotností, kompaktním tvarem či jednoduchým ovládáním. Při maximu délka svícení představuje 220 hodin. Tento model čelovky přináší ideální poměr ceny a kvality.

Výhody

 • smíšený kužel světla pro osvětlení blízkého okolí
 • odnímatelný hlavový pásek s nastavitelnou délkou
 • 3 režimy osvětlení (blízko, daleko, pohyb)
 • kombinované napájení (3×AAA nebo dobíjecí akumulátor CORE)

Nevýhody

 • nemá funkci blikání ani červenou diodu
 • není dostatečně voděodolná

Závěr recenze: Šikovná čelovka, která patří mezi základní modely a poslouží na běžné domácí práce či večerní sportování.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Alza.cz ⭐️ velmi rychlé doručení, již do několika hodin od objednání
⭐️ bezkonkurenční dostupnost obrovského množství produktů
⭐️ masivní prodejní síť
⭐️ nákup na splátky
519 Kč Do obchodu Alza.cz
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
417 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Petzl Tikkina píše eshop

Praktická čelovka, která má jen samé výhody: nízká hmotnost, kompaktní tvar, jednoduché ovládání, tři režimy svícení, perfektní svícení na blízko, dostatečně široký úhel světla, příjemně dlouhá výdrž a ještě je voděodolná. Navíc je k dostání ve více barevných variantách, takže si každý může vybrat přesně podle svého vkusu. Je to ideální společník pro četné outdoorové aktivity, jako jsou dovolené v přírodě, kempování, dětské tábory a festivaly. Ale stejně dobře ji oceníte i při práci na zahradě, když už se stmívá a vy potřebujete ještě rychle něco dodělat. Toto malé a skladné zařízení jistě využijete nesčetněkrát. Je ideálním dárkem pro domácí kutily, nebo outdoorové nadšence. Nabídne vám dobrý poměr cena versus kvalita a výkon.

Posviťte si přesně tam, kam potřebujete

Čelovka vám nabídne tři praktické režimy svícení: na blízko, pohyb a daleký dosvit. Díky možnosti této volby si můžete světlo přizpůsobit přesně podle svého přání a aktuálních potřeb vzhledem k situaci. Ovládání je rychlé, jednoduché a intuitivní. Čelovka dobře sedí, je lehká a kompaktní.

Oceníte ji doma, na dovolené, i na výletě

Příležitostí, kde ji využijete, a bude se vám hodit, je nespočet. Jen namátkou můžeme zmínit letní festivaly, dětské tábory, outdoorové dovolené, kempování a práci na zahrádce. Oceníte ji i při jízdě na kole, abyste si večer mohli posvítit na zámek. Její výhody doceníte i zpětně, když si vybavíte okamžiky, kdy jste ji ještě neměli.

Ideální dárek

Nechte se inspirovat a udělejte radost někomu ze svých blízkých. Je to praktický dárek jak pro děti, tak pro někoho z rodiny, nebo pro sportovce. Univerzálnost použití, voděodolnost a dobrý poměr cena versus kvalita vás přesvědčí o správnosti výběru. Čelovka je navíc k dostání ve více barvách, takže si můžete vybrat dle potřeby.

Parametry produktu

Souhrn
Zařazeníčelovka petzl, Čelovka na běhání
VýrobcePetzl
Běžeckéano
Režimy svícení3
LEDano
Doba svícení při maximu220 h
Technické údaje
Dosvit55 m
Hmotnost85 g
Svítivost150 lm
Vodotěsnostano

Vývoj ceny Petzl Tikkina


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.