Philips AC3259 / 10 - krátká recenze

14. září 2021 0
Philips AC3259/10
  • Vzduchový výkon: 397 m3 / h
  • Vhodná pro místnosti o rozměrech: 95 m2
  • Typ filtru: HEPA
  • Hlučnost: max. 63 dB
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Čističky vzduchu
11 599 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Tato elegantní čistička vzduchu je vybavena technologií na účinné odstranění i těch nejmenších nečistot ze vzduchu. Je vybavena také senzorem, který hlídá životnost filtru. Má vysoký výkon, a tak je vhodná i do kanceláří a velkých prostor.

Samozřejmostí je možnost přepnutí do tichého nočního režimu a filtrování cigaretového kouře. Odstraňuje 99,97% běžných alergenů, které se nacházejí ve vzduchu, 99,9% bakterií a některé viry. Pokud čistička zachytí změnu kvality vzduchu, zintenzivní svůj čisticí výkon.

Výhody

  • vhodná i do kanceláří
  • senzor kvality ovzduší
  • velký výkon

Nevýhody

  • neobsahuje ionizátor

Závěr recenze: Vysokovýkonná čistička vzduchu, která je vhodná i do kancelářských prostorů.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
11 599 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Philips AC3259 / 10 píše eshop

Vita Shield IPS
Díky technologii Vita Štít IPS s aerodynamickým designem a extra silná NanoProtect filtru čistý vzduch do 393 m3 / h se zvýší na účinné odstranění prachu, alergenů, bakterie a viry.

Technologie
AeraSense AeraSense je profesionální snímač, který přesně detekuje částice, které jsou dokonce menší než částice PM2,5 (včetně nejběžnějších alergenů v interiéru). Tyto informace jsou zpracovány tak, aby se zajistilo, že nastavení čističe vzduchu jsou vhodné pro současnou kvalitu ovzduší - pro trvalou bezpečnost. Kvalita vnitřního vzduchu se zobrazuje v reálném čase pomocí hodnoty PM2.5.

Režim
alergie Speciálně vyvinutý režim alergie je velmi účinný při odstraňování běžných alergenů ve vzduchu. Když čistič vzduchu detekuje i nejmenší změnu kvality vzduchu, upravuje čistící výkon, aby odstranil alergeny ze vzduchu.

Technologie AeraSense Technologie
Philips AeraSense, která dokáže konkurovat profesionálnímu snímači, zachycuje i ty nejmenší změny kvality vzduchu v místnosti. Průběžně sleduje kvalitu vzduchu a automaticky upravuje rychlost ventilátoru, když zjistí změnu úrovně částic.

Různé nastavení
Čistič vzduchu Philips 3000i je vybaven 3 automatickými režimy čištění: obecný režim, obzvláště citlivý alergenový režim a obzvlášť výkonný režim navržený speciálně pro bakterie a viry. Kromě 3 automatických režimů má čistič vzduchu 5 ručních režimů. Vyberte si jednu z pěti různých stupňů rychlosti, od mimořádně tichého režimu spánku až po nejsilnější režim "turbo". Zvolte ideální režim čištění.

Ovládejte kdekoliv a kdykoliv Ovládejte
čistič vzduchu pomocí připojené aplikace odkudkoliv. Zapněte čističku vzduchu, změňte rychlost ventilátoru nebo zkontrolujte životnost filtru pomocí funkce Air MattersApp.

Vnitřní a venkovní
Použijte aplikaci Air Matters ke kontrole kvality vnitřního a venkovního vzduchu. Palubní deska vám poskytuje rychlý přehled o kvalitě vzduchu uvnitř i venku, který je neustále monitorován vaším čističem vzduchu.

Tipy pro
řízení alergeny Na základě kvality vzduchu uvnitř a venku poskytuje aplikace tipy, které vám pomohou zvládnout expozici alergenům nebo špatnému vzduchu.

Zobrazení kvality vzduchu AeraSense zobrazuje data o kvalitě ovzduší v reálném čase pomocí numerického displeje a barevného kroužku na palubní desce čističky vzduchu. Číselný displej zobrazuje hodnotu vnitřních alergenů. Barevný kroužek nabízí další vizuální stopu a pohybuje se od modré (dobrý alergen a množství částic) až po červenou (špatný alergen a množství částic).

Hlavní charakteristiky
VýrobcePhilips
Druhčističky vzduchu
Příkon60 W
Hmotnost10.96 kg
Doporučený prostor285 m3
Ionizátorne
Barvabílé
Typ filtruHEPA
Časovačano
Displejano
Počet rychlostí8
Smartano
Dálkové ovládáníne

Vývoj ceny Philips AC3259/10


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.