Philips Avent 2v1 SCF870/22 - krátká recenze

17. října 2021 0
Philips Avent 2v1 SCF870/22
  • Příkon: 400 W
  • Objem: 0,8 l
  • Doplňkové funkce: mixér
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Parní hrnce
2 853 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Parní hrnec Philips Avent 2v1 SCF870/22 můžete využívat i jako mixér bez překládání surovin do jiné nádoby. Umožňuje zdravé vaření s efektivním cyklem páry, které zachovává všechny důležité živiny. Mixováním těchto ingrediencí získáte jemné pyré. Tektutinu, která vzniká při vaření na páře lze použít do mixování. Zvláště se hodí na výrobu dětských pokrmů a výživ, které díky němu hravě připravíte již za 15 minut. Maminky ocení i úsporu času při mytí nádobí.

Při zakoupení tohoto spotřebiče získáte i receptář pro dítě s odbornými radami. Díky tomuto hrnci připravíte ovoce, zeleninu nebo luštěniny či maso jednoduše a pro funkci mixování postačí nádobu zvednout, převrátit a můžete zapnout mixér. Oceníte i kompaktosť elektrospotřebiče, zejména v omezených kuchyňských prostorech.

Výhody

  • výkonný mixér a parní hrnec v jednom
  • nejlepší řešení při přípravě dětských pokrmů a výživ
  • přibalena odměrka na vodu
  • 12 receptů na dětskou stravu
  • kompaktní provedení a snadné skladování

Nevýhody

  • nemá časovač

Závěr recenze: Dokonalý kompaktní parní hrnec a mixér v jednom - vše, co potřebujete k přípravě dětského pokrmu.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 853 Kč Do obchodu Heureka.cz
Market-24.cz
3 599 Kč Do obchodu Market-24.cz
Feedo.cz
zjistit cenu Do obchodu Feedo.cz

Co o Philips Avent 2v1 SCF870/22 píše eshop

Parní hrnec a mixér v jednom umožňuje vařit v páře a mixovat bez přendávání do jiné nádoby. Vaření s efektivním cyklem páry zachovává všechny důležité živiny a při mixování lze dosáhnout jemného pyré. Při vaření je zachována voda, kterou lze použit při mixování. Pro lepší orientaci při přípravě jídla je pro vás přibaleno 12 receptů, které jsou rozdělené dle měsíců dítěte. Najdete zde také odborné rady ohledně výživy dětí a jejich vývoje. Navíc je vyroben v kompaktních rozměrech pro snadné uskladnění.

Vařte v páře, mixujte a podávejte zdravě!

Kombinace parního hrnce a mixéru vám usnadní připravit zdravé domácí dětské jídlo přímo u vás doma. Nejprve v páře uvaříte ovoce, zeleninu, luštěniny, rybu či maso a poté stačí nádobu zvednout, převrátit a rozmixovat. Vše v jednom, rychle, pohodlně a hlavně zdravě!

Cyklus páry

Pro zdravé uvaření zeleniny, ovoce, masa a ryb využívá parní hrnec efektní cyklus páry. Vaření v páře patří k nejzdravějšímu způsobu přípravy pokrmů vůbec. Pokrm totiž neztrácí důležité živiny.

Výkonné mixování

Při mixování lze dosáhnout různých stádií rozmixování jídla od kousků přes kašičku až po to nejjemnější pyré. Mixovat lze i maso, rybu a luštěniny.

Udržuje tekutiny pro vaření

Všechnu tekutinu lze po vaření použít pro mixování.

12 dětských receptů a rady od odborníků

Pro jednoduché vaření balení obsahuje 12 dětských receptů rozdělených dle věku dítěte. Nápomocná vám bude i informace pro tři období odstaveného dítěte. Součástí jsou i odborné rady ohledně výživy dětí a jejich vývoje.

Správně množství vody a snadné nalití

Před začátkem vaření v páře snadno doplníte potřebnou vodu pomocí přibalené odměrky, která usnadní dolití správného množství vody.

Snadné uskladnění

Kombinovaný parní hrnec a mixér Philips Avent je vyroben v kompaktním provedení, takže jej po uvaření jídla snadno uskladníte.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníStolní mixér a šlehač
VýrobcePhilips
Barvabílá/zelená
Hmotnost2 kg
Příkon400 W
Typ mixérustolní
Objem nádoby0.8 l
Délka přívodového kabelu0.7 m

Vývoj ceny Philips Avent 2v1 SCF870/22


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.