Philips OneBlade QP2520/30 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Philips OneBlade QP2520/30
  • délka stříhání: 1 - 5 mm
  • počet nástavců: 3
  • systém napájení: akumulátorový
  • vodotěsnost: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Zastřihovače vousů
813 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Se strojkem Philips OneBlade QP2520 / 30 vytvoříte jakýkoliv styl brady. Hlava strojku je jednoduše vyměnitelná, a dokonale se přizpůsobí konturám vašeho obličeje. Při běžném používání je výměna čepele potřebná 3 krát do roka. Díky vodotěsnému provedení šasú je strojek lze použít na mokré i suché holení. Zastřihovač není mnohem větší než klasická žiletka. Po použité ho jednoduše opláchnete a hotovo, je připraven pro další použití. Systém napájení je akumulátorový, doba dobití je 8 hodin a kapacita baterie stačí na 45 minut provozu.

Výhody

  • dobrý úchop
  • vhodný i na husté, tvrdé vousy
  • tichý
  • dlouhá výdrž baterie

Nevýhody

  • neholí úplně do hladka

Závěr recenze: Téměř dokonalý zastřihovač v atraktivním barevném provedení.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
813 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Philips OneBlade QP2520/30 píše eshop

Je vhodný pro všechny styly vousů, které jste si kdy přáli mít. Stačí jen zvolit vhodný hřebenový nástavec (1 mm pro strniště, 3 mm pro krátké, avšak viditelné, vousy nebo 5 mm pro delší oholení). Oživíte tak svůj vzhled během několika minut. Hlavice je snadno vyměnitelná a dokonale se přizpůsobí vaší tváři. Při standardním používání je výměna žádoucí maximálně třikrát do roka. Oboustranný břit dokonale pracuje při pohybech tam i zpět, a to bez podrážení pokožky. Díky vodotěsnému tělu lze přístroj použít i k mokrému holení ve sprše, kde ho také snadno opláchnete. Je téměř stejně velký jako klasická žiletka, ale mnohonásobně výkonnější!

Jednoduchý a kompaktní společník

Malý, avšak velmi výkonný zastřihovač, kterým snadno a rychle oholíte všechny typy vousů. Nebojte se ho použít na několikadenní strniště, dlouhý plnovous nebo hustý knírek, s tím vším si hravě poradí. Konečně máte šanci měnit svůj styl každý den!

Snadno se přizpůsobí vaší tváři

Vyměnitelná hlavice s břity se při holení flexibilně pohybuje podle tvaru tváře a poskytne vám tak pokaždé perfektní oholení. Oboustranným břitem dotvarujete požadované linie v jakémkoliv směru během několika minut. Nemusíte se však omezovat pouze na standardní hladké oholení. Pro různé délky vousů slouží 3 hřebenové nástavce (1, 3 nebo 5 mm), které můžete variabilně měnit podle nálady.

Vodotěsný pro rychlou údržbu

Nezáleží na tom, zda vám vyhovuje spíše holení na sucho či s pěnou, díky vodotěsnému povrchu je možné zastřihovač použít na oba způsoby anebo například ve sprše, kde vousy lépe změknou a snáze se holí. Pod tekoucí vodou poté přístroj jednoduše opláchnete a je to hotovo. Žebrované pogumované tělo strojku vám zajistí pohodlnou manipulaci bez obavy, že vám přístroj upadne na zem.

Stihne se nabít, mezitím co budete spát

Dopřejte si klidný 8hodinový spánek. Během této doby se váš zastřihovač nabije na plný výkon a ráno ho můžete ihned bez starostí používat po dobu 45 minut.

Výměna hlavice pouze 3x do roka!

Od teď už se nemusíte spoléhat na laciné žiletky, které vám doma vydrží ostré maximálně pár týdnů. Břity OneBlade mají dvojitou ochranu a jejich výměna je výrobcem doporučena jednou za čtyři měsíce.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníZastřihovač vlasů a vousů
VýrobcePhilips
Typ zastřihovačena vousy
Počet nástavců3
Indikátor nabíjeníano
Omyvatelnéano
Minimální délka ostříhání1 mm
Maximální délka ostříhání5 mm
Barvalimetkově zelená. tmavě šedá
Samoostřící nožene
Vodotěsnéano
Odsávání vousůne
LED displejne
Technické parametry
Systém napájeníakumulátorové
Doba provozu45 min
Doba nabíjení8 hod

Vývoj ceny Philips OneBlade QP2520/30


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.