Philips S9031 / 12 - krátká recenze

3. března 2021 0
Philips S9031/12
 • Výrobce: Philips
 • Typ strojku: frézkový
 • Napájení: akumulátorové
 • Výdrž baterie: 50 minut
 • Mokré holení: ano
 • Dostupnost: Skladem
4 959 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Holicí strojek z řady Philips 9000, konkrétně model Philips S9031/12, se vyznačuje unikátní technologií rozpoznávání kontur, které přináší výjimečné sledování všech kontur vaší tváře a systém V-Track nasměruje chloupky do správné polohy pro dokonalé oholení. Patentované přesné břity V-Track Precision zajistí, aby každý vous v ideální pozici pro oholení, a to i u vousů, které leží naplocho nebo jsou různě dlouhé.

Díky systému Aquatec Wet & Dry si můžete vybrat rychlé, ale pohodlné holení nasucho. Nebo se můžete holit namokro s gelem či pěnou a to dokonce i pod sprchou. Intuitivní displej zobrazuje příslušné informace a umožňuje vám naplno využít skvělý výkon vašeho holicího strojku. Strojek poskytuje 50 minut užívání po jednom hodinovém nabíjení nebo rychlé nabíjení na jedno úplné oholení.

Výhody

 • systém Aquatec Wet & amp; Dry pro pohodlné suché a osvěžující mokré oholení
 • systém Super Lift & amp; Cut Action nadzvedává vousy pro hladké oholení
 • flexibilní směrové hlavy 8× maximalizují přizpůsobení tvaru obličeje
 • patentované přesné břity V-Track

Nevýhody

 • nabíječka se nevejde do cestovního pouzdra
 • nemá integrovaný zastřihovač vousů

Závěr recenze: Tichý, výkonný a ergonomický holicí strojek, který nedráždí pokožku a dá se pohodlně využívat i na cestách.

Co o Philips S9031 / 12 píše eshop

Pošlete nepříjemné a zdlouhavé holení do propadliště dějin. S tímto moderním holícím strojkem budete mít hladce oholenou tvář raz dva a vaše pokožka zůstane v báječném stavu. Strojek využívá břity V-Track Precision, které nasměrují každý vous do ideální pozice pro oholení. Hlavy pohybující se v osmi různých směrech se přizpůsobí každé křivce vaší tváře a krku, takže v každém tahu zachytí o 20 % více vousů. Se systémem Aquatec si můžete vybrat, zda se chcete oholit na sucho či na mokro. I samotné čištění se stane hračkou, stačí strojek umístit pod tekoucí vodu. A díky nástavci můžete dokončit úpravu svého vzhledu zastřižením kníru a kotlet. Pomocí trojice intuitivních ikon se potom dozvíte všechny podstatné informace včetně stavu baterie, která podporuje rychlonabíjení.

Oholení méně tahy

Patentované břity V-Track Precision nasměrují každý vous do správné pozice pro oholení bez ohledu na jejich délku a orientaci. Trojice hlav pohybující se do osmi směrů se přitom přizpůsobí každé křivce obličeje a jedním tahem oholí o 20 % více vousů.

Nasucho nebo namokro?

Nenechte se omezovat a sami si díky systému Aquatec Wet & Dry vyberte, zda dáte přednost přesnému suchému oholení nebo šetrnému mokrému oholení s pěnou či gelem. K vyčistění stačí otevřít hlavu strojku a propláchnout ji pod tekoucí vodou.

Oholení bez drátů

Strojek využívá baterii, které stačí hodina nabíjení k 50 minutám používání. Zapomněli jste připojit strojek do nabíječky? Využijte rychlonabíjení, které za chvíli doplní energii pro jedno oholení. O stavu baterie informuje trojice ikon, která také upozorní na potřebu vyčištění nebo výměnu hlav.

Z holicího strojku zastřihovač

Dokonalost tkví v detailech, proto dokončete úpravu svého vzhledu pomocí přesného zastřihovače SmartClick. Po jeho připojení můžete například snadno upravit knír či zastřihnout kotlety.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníPánský hlavicový strojek, Pánský holicí strojek
VýrobcePhilips
Holicí systémfrézičkové
Určenípánské
Výkyvná hlavaano
Mokré holeníano
Typstrojky
Hmotnost0.58 kg
Zastřihovací nástavecano
Chladícíne
Technické parametry
Systém napájeníakumulátorové
Doba nabíjení1 h
Výdrž baterie50 min.
Rychlonabíjeníano
Indikátor nabíjeníano
Cestovní zámekano
Počet holících hlav3
Funkce
Samočištěníne

Vývoj ceny Philips S9031/12


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.