Philips Series 3000 NT3160/10 - krátká recenze

25. listopadu 2020 0
Philips Series 3000 NT3160/10
  • maximální délka střihu: 5mm
  • samoostřící čepele: ne
  • počet nástavců: 2
  • vodotěsné: ano
  • Dostupnost: Skladem
499 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Philips Series 3000 NT3160 / 10 lze použít nejen na zastřihování chloupků v nose a v uších, ale postará se i o vaše obočí. Čepel je chráněna fólií a proto nehrozí riziko poranění nebo podráždění pokožky. Konec střihače je zahnutý, což usnadní manipulace a dosažení žádoucích oblastí. Údržba strojku sestává prostě jen z opláchnutí vodou. Strojek přichází v praktickém pouzdře a součástí balení jsou i 2 hřebeny na úpravu obočí a AA baterie.

Výhody

  • jemný k pokožce
  • jednoduše se čistí
  • dostupná cena

Nevýhody

  • nepraktické zapínání

Závěr recenze: Osvědčená kvalita Philips dokonale plní své určení.

Co o Philips Series 3000 NT3160/10 píše eshop

Zastřihovač chloupků z řady 3000 je určen k odstraňování nechtěných chloupků v nose, uších a na úpravu obočí. Díky vhodně zvolenému sklonu hlavy a technologii ProtecTube odstraníte nevzhledné chloupky pohodlně a bez tahání. Zastřihnutí nežádoucích chloupků v nose či uších a úprava obočí vám zabere pouze několik sekund a díky dvěma ostrým břitům je zastřihnutí precizní a bezbolestné.

Bez bolesti

Revoluční technologie ProtecTube chrání čepel jemnou fólií se zaoblenými špičkami tak, aby nedráždila pokožku. Dva samostatně se pohybující břity zcela eliminují nepříjemné tahání, škrábání a štípání.

Precizní práce

Čepel zastřihovače je chráněna stříhacími otvory, které zajišťují precizní a bezpečné odstranění chloupků.

Rychlé a účinné

Konec zastřihovače byl navržen tak, aby bylo jeho užívání co nejpohodlnější a mimořádně účinné. Se zahnutým koncem se snadno dostanete ke všem nežádoucím chloupkům.

Snadné čištění

Zastřihovač chloupků nepotřebuje žádnou speciální údržbu. Břity není třeba mazat olejem, po použití stačí propláchnout pod tekoucí vodou. Více se o přístroj starat nemusíte.

Praktické pouzdro

Praktické pouzdro, které je součástí balení, obsahuje baterii AA, 2 hřebeny na úpravu obočí a ochranný kryt čepele. S tímto přístrojem můžete snadno cestovat a být vždy upravení a sebevědomí.

Dva nástavce

Dva hřebeny na úpravu obočí nabízejí délky střihu 3 a 5 mm. Úprava vám potrvá pouze několik sekund a efekt bude vždy fantastický.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobcePhilips
Typ zastřihovačena chloupky
Počet nástavců2
Indikátor nabíjeníne
Omyvatelnéano
Maximální délka ostříhání5 mm
Barvačerná a šedá
Samoostřící nožene
Vodotěsnéano
Technické parametry
Počet rychlostí1

Vývoj ceny Philips Series 3000 NT3160/10


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.