Q-Power tablety do myčky 60 ks - krátká recenze

3. března 2021 0
Q-Power tablety do myčky 60 ks
 • Počet tablet v balení: 60 ks
 • Funkce leštidla: ano
 • Konzistence: pevná
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Tablety do myčky
144 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Q power tablety do myčky economy jsou obohaceny o složky, které dodávají nádobí oslnivý lesk a zabudovaná funkce soli zabraňuje usazování vodního kamene. Tablety do myček nádobí Q-Power obsahují obzvlášť účinné látky a jsou mimořádně efektivní. Jedno balení obsahuje 60 tablet.

Tablety nabízejí dokonalou mycí schopnost. Disponují nejen funkcí leštidla, soli a čističe myčky, ale také zajišťují ochranu skla. Na internetu mají nedostatek recenzí, proto je těžké zhodnotit spokojenost zákazníků. Patří však mezi takovou klasiku, co se týče tablet do myčky. Cena je však velmi nízká, proto netřeba očekávat nadprůměrné výsledky.

Výhody

 • nízká cena
 • obsahují obzvlášť účinné látky
 • obohacené o složky, které dodávají nádobí oslnivý lesk
 • sůl zabraňuje usazování vodního kamene

Nevýhody

 • nevhodné při nízkých teplotách

Závěr recenze: Klasické tablety do myčky za velmi nízkou cenu.

Co o Q-Power tablety do myčky 60 ks píše eshop

Q-Power tablety do myčky 60 ks Economy:

Komplexní tablety do myčky nádobí obsahují obzvláště účinné látky a jsou mimořádně efektivní v měkké, středně tvrdé i tvrdé vodě. Jsou obohaceny o složky, které dodávají nádobí oslnivý lesk (leštící schopnost) a zároveň sklo ochraňují. Funkce soli zabraňuje usazování vodního kamene. Tablety při mycím cyklu myčku čistí.

Dokonalá mycí schopnost.

Funkce: leštidla, soli i čističe myčky zároveň.

Ochrana skla.

 • Účinnost: v měkké, středně tvrdé i tvrdé vodě.
 • Obsah: 60 tablet.

Ekonomické balení.

POUŽITÍ:

Dávkování: jedna tableta pro každýmycí cyklus. Návod k použiti: tabletu vyjměte z ochranné fólie a vložte do dávkovače.

SLOŽENÍ: >30% fosforečnany, <5% neiontové povrchově aktivní látky, 5-15 bělici činidla na bázi kyslíku, < 5 % polykarboxyláty, < 5 % fosfonáty, enzymy, parfém. Obsahuje: Uhličitan disodný, směs s peroxidem vodiku (2:3),Alkoholy, C10-16 ethoxylované Obsahuje amylázu, proteázu. Může vyvolat alergickou reakci.

UPOZORNĚNÍ:

Standardní věty o neberzepčnosti: H318 Způsobuje vážné poškození oči. Pokyny pro bezpečné zacházení: Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několi minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. Upozorněni: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požiti okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s pokožkou si důkladně opláchněte ruce a ošetřete je vhodným kosmetickým krémem. Zbytky přípravku a obal znečištěný přípravkem je nutno odstranitjako nebezpečný odpad předáním odpovědné osobě.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Čistý a prázdný papírový obal je možné recyklovat vhozením obalu do kontejneru pro plasty. Plastový obal od tablet je možné recyklovat vhozením do kontejneru pro plast.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníTableta do myčky
ZnačkaQ-Power
VýrobceEkochem
Druhtablety
Počet tablet60 ks

Vývoj ceny Q-Power tablety do myčky 60 ks


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.